18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadistejszyn kompilejszyn... #4

ASAKKU • 2014-10-04, 20:07
Weekendowy mix - Just For Fun
(miejscami na pograniczu harda...)


    Muza:*
    LL Cool J - Mama Said Knock You Out
    Hed Pe - Represent
    Godsmack - What's Next
    Disturbed - A Welcome Burden
    Chevelle - Tug-O-War

*
spoiler

mika006

2014-10-04, 20:23
standing owejszyn

Nuke17

2014-10-04, 20:33
i tak żul kopiący tego małego sk***iela jest najlepszy

Zlosiejek

2014-10-04, 21:00
TY i te twoje Kompilejszyn Kur@!a. Wiele już Widziałem i mało co sprawia że " coś we mnie drygnie " ale po twojej ostatniej Kompilejszym ( jedna scena ) już 2 dzień mam zj***ny łeb. Przez takich ludzi jak ty... ty... Staje się codziennie twardszą osobą, myślącą trzeźwiej i bez emocji podczas ciężkich sytuacji. Przez takich jak ty Nawet bawiąc się ze znajomymi na imprezie, bądz wracając do domu, Skrycie się rozglądam i przeczuwam zagrożenie zanim nadejdzie. Co wiecej. Jestem na Nie Gotowy. Może dzieki takim jak ty bedę patrzył szerzej, może dzieki temu kogoś uratuje, Może uratuje sam siebie.

WIELKI BROWAR DLA CIEBIE TY SKU#@!@# U :D :D :D :D Dobra Robota. :-P :-D

mika006

2014-10-04, 21:05
@u
ty sie za psychiata rozejrzy
ino migiem

Luqas95

2014-10-04, 21:21
piwo za disturbed

oc...........ki

2014-10-04, 22:23
klęska urodzaju- dziękuję ;-)
weekend czas zacząć ;-)

Warcrimer

2014-10-04, 22:31
Zlosiejek napisał/a:

TY i te twoje Kompilejszyn Kur@!a.



Warna mu!

cypa

2014-10-04, 23:03
Ja pie**ole nie raz sie dało albo dostało w ryj solidnie, ale napie**alac, kopac, skakac po leżącym to jest k***a przegięcie. Jedynie koleś z 2 filmiku 3.27 załatwił sprawe honorowo jak mężczyzna.

RockyWood

2014-10-04, 23:30
Cytat:

spoiler



yhm.

aha! ch*jowa muzyka :amused:

Poniewiermistrz

2014-10-05, 00:13
Cytat:

Ja pie**ole nie raz sie dało albo dostało w ryj solidnie, ale napie**alac, kopac, skakac po leżącym to jest k***a przegięcie. Jedynie koleś z 2 filmiku 3.27 załatwił sprawe honorowo jak mężczyzna.



Załatwiaj sprawy honorowo to życie cię wyr*cha i wypluje a potem jeszcze raz wyr*cha. Poza tym idź głosić swoją moralność na kwejku albo innym gównie.

Pieprzony_Ateista

2014-10-05, 00:56
A ja się przypie**olę, bo na ekranie tyle się dzieje, a w słuchawkach smęty, czyli "LL Cool J - Mama Said Knock You Out"... Lepszej wersji nie było?
To masz:

St...........us

2014-10-05, 04:18
Ja tam może starszej daty jestem, ale mi nie przeszkadza ta muzyka. ;)
Liczy się zawartość a nie ścieżka dźwiękowa!

Wiciu47

2014-10-05, 11:03
ASAKKU napisał/a:


INFO dla niedojebów:
Wiem, że może dla co poniektórych będzie to lekki szok, który spowoduje być może nawet pewne rozchwianie emocjonalne, ale zrozumcie proszę...:
Mam bardzo, ale tak bardzo wyj***ne na niezadowolenie (ba, oburzenie nawet) części użyszkodników odnośnie podkładów jakie dodaję do poszczególnych montowanych przeze mnie filmików, że naprawdę szkoda waszego cennego czasu i klawiatury... Uwierzcie, że spływa to po mnie i jest mi z tego powodu naprawdę niezmiernie, a wręcz niewyobrażalnie wszystko jedno...
Nie podoba się, to wyłączcie dźwięk, nie oglądajcie, albo sami sobie k***a zróbcie własny filmik i wówczas jebniecie sobie podkład jaki wam będzie pasował i przy którym lubicie sobie poszaleć..., np.: Białego Misia albo jakiś inny muzyczny "majstersztyk"...



Ale ch*jowa muzyka.....