18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadistejszyn kompilejszyn... #4

ASAKKU • 2014-10-04, 20:07
Weekendowy mix - Just For Fun
(miejscami na pograniczu harda...)


    Muza:*
    LL Cool J - Mama Said Knock You Out
    Hed Pe - Represent
    Godsmack - What's Next
    Disturbed - A Welcome Burden
    Chevelle - Tug-O-War

*
spoiler

kokroucz

2014-10-05, 12:38
Zlosiejek napisał/a:

TY i te twoje Kompilejszyn Kur@!a. Wiele już Widziałem i mało co sprawia że " coś we mnie drygnie " ale po twojej ostatniej Kompilejszym ( jedna scena ) już 2 dzień mam zj***ny łeb. Przez takich ludzi jak ty... ty... Staje się codziennie twardszą osobą, myślącą trzeźwiej i bez emocji podczas ciężkich sytuacji. Przez takich jak ty Nawet bawiąc się ze znajomymi na imprezie, bądz wracając do domu, Skrycie się rozglądam i przeczuwam zagrożenie zanim nadejdzie. Co wiecej. Jestem na Nie Gotowy. Może dzieki takim jak ty bedę patrzył szerzej, może dzieki temu kogoś uratuje, Może uratuje sam siebie.

WIELKI BROWAR DLA CIEBIE TY SKU#@!@# U :D :D :D :D Dobra Robota. :-P :-D



aż tak cię to ruszyło? c**a jesteś i tyle

Sounoxx

2014-10-05, 12:47
Super kompilacja, a za Chevelle to ci własnoręcznie browar schłodzę.

Oldschool1995

2014-10-05, 14:25
Muzyka zarąbista, "Mama Said Knock You Out" klasyk


Filmiki też mogą być

filipedia2

2014-10-05, 14:26
poproszę o listę fragmentów z pogranicza harda :D

Pa...........li

2014-10-05, 16:10
na filmikach czarni z partyzanta uderzają cały czas a potem napie**alają w ludzi leżących,
a biały na drugim filmie w 3;50 to odj***ł typa i na trawkę go przeniósł z ulicy
ot, różnica pokazująca że jesteśmy inni

szejq

2014-10-05, 16:56
I stworzył pan Kompilejszyn
I widział, że to dobre

ASAKKU

2014-10-05, 18:57
Pieprzony_Ateista napisał/a:

A ja się przypie**olę, bo na ekranie tyle się dzieje, a w słuchawkach smęty, czyli "LL Cool J - Mama Said Knock You Out"... Lepszej wersji nie było?
To masz:


Też mi się generalnie wersja 5FDP bardziej podoba, ale mam nioedosyt i wrażenie jakby została ucięta i niedokończona a szkoda, bo ten cover jest zajebisty... :-/

pico1331

2014-10-05, 19:16
filmiki pierwsza klasa

Z tym uodparnianiem się (jak ktoś wyżej napisał) trochę lipa. Nie dawno temu jechałem z dziewczyna w pociągu i na tory w przeciwnym kierunku babka jebla się pod pociąg. Ogólne poruszenie tłumu, zszokowane twarze itp, a ja totalnie k***a nic. Swoja droga nie wiem dlaczego miało by mnie to ruszyć skoro babka skoczyła z własnej woli i pewnie dla niej tak było lepiej.