18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sąd w Holandii uniewinnił Polaka, który zabił gwałciciela.

MrSnippy • 2017-01-14, 11:20
Sąd w Holandii uniewinnił młodego Polaka, który w Amsterdamie zabił 47- letniego gwałciciela. Prokurator domagał sie 10 lat pozbawienia wolności dla naszego rodaka. Wyrok to finał sprawy, która rozpoczęła sie w lipcu ubiegłego roku. Wówczas w amsterdamie 20 letni Polak był na wycieczce i nocował u 47 letniego meżczyzny. Ten w nocy obezwładnil Polaka i go zgwałcił. Gdy chciał zrobić to ponownie, dwudziestolatek sięgnął po nóż, który miał w plecaku i zadał cios swojemu oprawcy. Gdy ten zaczął uciekać, Polak dogonił go i zadal jeszcze 2 ciosy, a mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych ran.

Prokuratura domagała się dla dwudziestolatka kary 10 lat pozbawienia wolności argumentując, że nie można mówić o obronie koniecznej, gdy do zabójstwa doszło już po gwałcie. Ponadto pojawiła się sugestia, że Polak miał skłonności homoseksualne i sam zgodził się na seks z 47 – latkiem. Zaprzeczyły temu zarówno badania lekarskie, jak i zeznania świadków, a ponadto okazało się, że oprawca już wcześniej próbował zrobić to samo.

W konsekwencji 20 – letni Polak został uniewinniony i nie pójdzie do więzienia. Sąd uznał, że nie był to klasyczny przypadek obrony koniecznej, ale mężczyzna miał prawo bać się, że oprawca zgwałci go po raz kolejny.
Żródło: wmeritum.pl

el...........wy

2017-01-14, 17:38
Cytat:

Hahaha, ale beka. Cebulowe cnotki i dziewice z bogiem w sercach i prawością wypisaną na przaśnych ryjach pojechały na Dziki Zachód, by wpaść w szpony zgnilizny moralnej i pedalskiej dekadencji. Jest wręcz przeciwnie. U siebie w k***idołku tłumicie swoje homoseksualne skłonności i nerwowo zaprzeczacie orientacji. Dopiero po wyjeździe na Zachód czujecie prawdziwą wolność i z miejsca szukacie partnera. Tam nikt was nie wytknie palcem, nie opluje na ulicy, a chłopaka możecie poznać w każdym z tysięcy gay-barów.



Ale ja nie odrzuciłem przecież opcji że ten z dziurą w dupie od holenderskiego wiertła może sam być pedałem :D

bolego

2017-01-14, 23:00
Ciekawe czy młodzi holendrzy będą teraz masowo dewastować toj-toje

Pochlastany

2017-01-15, 02:33
Loaloa napisał/a:



Najpierw musielibyście mieć honor, żeby się na nim mogły pojawiać jakieś plamy. Już nie zliczę ilu takich dwudziestolatków wyr*chaliśmy z partnerem. Każdy z nich na początku niby taki cnotliwy i prawy, a po paru drinkach ssali pałę i wypinali się jak profesjonalne k***y. Co ciekawe wielu z nich było spod znaku "bób, humus, włoszczyzna" i upewniało się po raz setny, że nikt ze znajomych tam w polackiej pipidówce nie dowie się o ich "hobby".



Dalej łajzo bruździsz ...

elfis

2017-01-15, 02:53
Loaloa
weź nie pie**ol

kotorminator

2017-01-16, 10:19
Ten Loaloa, to chyba Tralalala z Blok ekipa?

adamov

2017-01-17, 20:16
Angel napisał/a:



a kto by wtedy msze odprawiał :krejzi:



fantastico