18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Sąd w Holandii uniewinnił Polaka, który zabił gwałciciela.

MrSnippy • 2017-01-14, 11:20
Sąd w Holandii uniewinnił młodego Polaka, który w Amsterdamie zabił 47- letniego gwałciciela. Prokurator domagał sie 10 lat pozbawienia wolności dla naszego rodaka. Wyrok to finał sprawy, która rozpoczęła sie w lipcu ubiegłego roku. Wówczas w amsterdamie 20 letni Polak był na wycieczce i nocował u 47 letniego meżczyzny. Ten w nocy obezwładnil Polaka i go zgwałcił. Gdy chciał zrobić to ponownie, dwudziestolatek sięgnął po nóż, który miał w plecaku i zadał cios swojemu oprawcy. Gdy ten zaczął uciekać, Polak dogonił go i zadal jeszcze 2 ciosy, a mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych ran.

Prokuratura domagała się dla dwudziestolatka kary 10 lat pozbawienia wolności argumentując, że nie można mówić o obronie koniecznej, gdy do zabójstwa doszło już po gwałcie. Ponadto pojawiła się sugestia, że Polak miał skłonności homoseksualne i sam zgodził się na seks z 47 – latkiem. Zaprzeczyły temu zarówno badania lekarskie, jak i zeznania świadków, a ponadto okazało się, że oprawca już wcześniej próbował zrobić to samo.

W konsekwencji 20 – letni Polak został uniewinniony i nie pójdzie do więzienia. Sąd uznał, że nie był to klasyczny przypadek obrony koniecznej, ale mężczyzna miał prawo bać się, że oprawca zgwałci go po raz kolejny.
Żródło: wmeritum.pl

mygyry

2017-01-14, 12:29
W szwecji by dostał 10 lat + kara finansowa

darex99

2017-01-14, 12:43
W 100% udowodnionych przestępstwach typu gwałt czy pedofilia ofiara powinna mieć z automatu prawo do zabicia przestępcy. A w ramach zadośćuczynienia konfiskowany powinien być majątek takiego zwyrola i przekazywany ofierze.

~Angel

2017-01-14, 13:05
darex99 napisał/a:

W 100% udowodnionych przestępstwach typu gwałt czy pedofilia ofiara powinna mieć z automatu prawo do zabicia przestępcy. A w ramach zadośćuczynienia konfiskowany powinien być majątek takiego zwyrola i przekazywany ofierze.



a kto by wtedy msze odprawiał :krejzi:

el...........wy

2017-01-14, 13:07
Cytat:

W lipcu w 2016 roku 20-letni Polak przyjechał do Holandii na wycieczkę. Po tym, gdy zwierdził Amsterdam poszedł do swojego znajomego, gdzie miał przenocować. W pewnym momencie zaczepił go 47-letni mężczyzna i zaoferował mu nocleg, na co Polak przystał. Kiedy położył się do snu, Holender zaatakował go, a potem zgwałcił. Zszokowany Polak chwycił do plecaka i zadał kilka ciosów nożem swemu oprawcy.



Tutaj wersja zdarzeń, która przewinęła się na kilku stronach. Jeśli to jest prawda, to należy się zastanowić czy ten 20-letni Polak faktycznie nie jest albo pedziem, albo kompletnym debilem. k***a idziesz sobie przez miasto za granicą, masz nocleg u ziomka, a tu z dupy pojawia się prawie 50-letni chłop, zaprasza cię do siebie na kojo :amused:
Sami sobie odpowiedzcie na pytanie: co robię w takiej sytuacji i co mi przychodzi na myśl?

Insaner

2017-01-14, 14:30
darex99 napisał/a:

W 100% udowodnionych przestępstwach typu gwałt czy pedofilia ofiara powinna mieć z automatu prawo do zabicia przestępcy. A w ramach zadośćuczynienia konfiskowany powinien być majątek takiego zwyrola i przekazywany ofierze.



Problem polega na tym, że niewiele spraw jest w 100% pewnych. Na ogół okazuje się, że oskarżony był np. pedofilem, ale zdarzają się też pomyłki sądowe, albo próby wrobienia. Co wtedy? Dowody i fałszywe zeznanie "świadka" łatwo podłożyć.

gambler1 napisał/a:



należy się zastanowić czy ten 20-letni Polak faktycznie nie jest albo pedziem, albo kompletnym debilem. k***a idziesz sobie przez miasto za granicą, masz nocleg u ziomka, a tu z dupy pojawia się prawie 50-letni chłop




O Airbnb nie słyszałeś? Można tanio podróżować za granicę (ceny lotów to w dzisiejszych latach dzięki tanim liniom żaden problem) dzięki ofertom zakwaterowania w serwisie. Bardzo fajna opcja, szczególnie wtedy gdy jeden nocleg w koedukacyjnym 12 osobowym pokoju bez łazienki kosztuje 50 euro za noc, a za 20 euro dziennie możemy w komfortowych warunkach pomieszkać u kogoś. Airbnb podałem jako przykład, takich portali "coachsurfingowych" jest masa. Generalnie świetna rzecz, ale tak naprawdę nigdy nie wiesz do kogo trafisz. Nawet zweryfikowana osoba z wieloma pozytywnymi komentarzami za którymś razem może się okazać kimś innym.

No chyba, że ten koleś miał zakwaterowanie gdzie indziej i zdecydował się na zmianę noclegu u jakiegoś przygodnie spotkanego kolesia. Wtedy moim zdaniem jest tak jak piszesz.

ire09

2017-01-14, 15:06
Niestety ale ów Polak był orany w du@e przez holenderskiego geja i żadne fakty nie zmyją już nigdy takiej plamy na honorze.

tranzystor

2017-01-14, 15:18
darex99 napisał/a:

W 100% udowodnionych przestępstwach typu gwałt czy pedofilia ofiara powinna mieć z automatu prawo do zabicia przestępcy. A w ramach zadośćuczynienia konfiskowany powinien być majątek takiego zwyrola i przekazywany ofierze.




W Polsce byłoby co rozdawać ofiarom, bo kler to prawdziwi władcy ziemscy z niepoliczalnymi zasobami finansowymi.

donkapusta

2017-01-14, 15:27
Mnie się nie wydaje ta sprawa taka oczywista. Ten 20latek nocował tam drugi raz, żeby znów go zgwałcić? Wg jak w Rozmowach Kontrolowanych "pedały jakieś".

Loaloa

2017-01-14, 16:10
Cytat:

Niestety ale ów Polak był orany w du@e przez holenderskiego geja i żadne fakty nie zmyją już nigdy takiej plamy na honorze.



Najpierw musielibyście mieć honor, żeby się na nim mogły pojawiać jakieś plamy. Już nie zliczę ilu takich dwudziestolatków wyr*chaliśmy z partnerem. Każdy z nich na początku niby taki cnotliwy i prawy, a po paru drinkach ssali pałę i wypinali się jak profesjonalne k***y. Co ciekawe wielu z nich było spod znaku "bób, humus, włoszczyzna" i upewniało się po raz setny, że nikt ze znajomych tam w polackiej pipidówce nie dowie się o ich "hobby".

mygyry

2017-01-14, 16:28
Loaloa napisał/a:

Co ciekawe wielu z nich było spod znaku "bób, humus, włoszczyzna"


Weganów sobie r*chaj do woli " :amused:

fdM

2017-01-14, 16:33
Loaloa napisał/a:



pie**olenie.



Weźcie go w końcu zbanujcie...

el...........wy

2017-01-14, 16:37
Cytat:

O Airbnb nie słyszałeś? Można tanio podróżować za granicę (ceny lotów to w dzisiejszych latach dzięki tanim liniom żaden problem) dzięki ofertom zakwaterowania w serwisie. Bardzo fajna opcja, szczególnie wtedy gdy jeden nocleg w koedukacyjnym 12 osobowym pokoju bez łazienki kosztuje 50 euro za noc, a za 20 euro dziennie możemy w komfortowych warunkach pomieszkać u kogoś. Airbnb podałem jako przykład, takich portali "coachsurfingowych" jest masa. Generalnie świetna rzecz, ale tak naprawdę nigdy nie wiesz do kogo trafisz. Nawet zweryfikowana osoba z wieloma pozytywnymi komentarzami za którymś razem może się okazać kimś innym.



Nie tylko słyszałem, ale i kilkakrotnie wynajmowałem w ten sposób mieszkania zagranicą i polecałem znajomym. Ale teraz to mnie zaskoczyłeś, bo nie wiedziałem, że jest tam opcja poznania nieznajomego chłopa i bycia przez niego wyr*chanym w dupala.

A tak na serio to nie przeczytałeś dokładnie oficjalnej wersji wydarzeń, bo rozpisałeś się tym airbnb mimo, że to nie ma nic do rzeczy absolutnie. Tam jest napisane, że ten zgwałcony chłopaczek szedł do swojego znajomego (u którego miał nocleg), a po drodze zaczepił go ten miłośnik analnych przejażdżek i zaprosił do siebie na co nieświadomy niczego młody Polak przystał.

Sarissofoi

2017-01-14, 16:54
Smiejcie sie smiejcie.
Pamietam jak Londynie wracalem od kumpla lekko zawiany i na dworcu spotkalem typa.
Taki lekko grupawy pocieszny typ. Wygladal troche slabawo a ja po browcu robie sie lekko przyjazny tak wiec zagadalem do typa.
Gadamy o jakis pie**olach a typ mi mowi ze lubi Polske i polskich przystojnych chlopakow. No dzieki ja tez czasem uzywam nie wlasciwych angielskich slow.
Gadam jeszcze chwile a gosc pyta sie czy nie chce do niego zajsc.
Ja <proces myslenia wylaczony> mysle - czy chce sie dzisiaj jeszcze napic?
Nie dzieki.
Gadamy jeszcze chwile a typ znowu - czy chce do niego zajsc.
Ja: Wtf. Mowie nie dzieki ale jutro a w zasadzie dzisiaj mam do roboty.
Typ: Czy ja jestem homo.
Ja: ????!! Ze co, ale dlaczego? !!!
<zarowka>
Aha.
Wsiadlem do najblizego busa nawet nie mojego i odjechalem.

PS Zaloze sie ze bylo podobnie. Koles myslal ze go na wodke zaprasza.

Loaloa

2017-01-14, 17:25
Cytat:

...a po drodze zaczepił go ten miłośnik analnych przejażdżek i zaprosił do siebie na co nieświadomy niczego młody Polak przystał.



Cytat:

Zaloze sie ze bylo podobnie. Koles myslal ze go na wodke zaprasza.



Hahaha, ale beka. Cebulowe cnotki i dziewice z bogiem w sercach i prawością wypisaną na przaśnych ryjach pojechały na Dziki Zachód, by wpaść w szpony zgnilizny moralnej i pedalskiej dekadencji. Jest wręcz przeciwnie. U siebie w k***idołku tłumicie swoje homoseksualne skłonności i nerwowo zaprzeczacie orientacji. Dopiero po wyjeździe na Zachód czujecie prawdziwą wolność i z miejsca szukacie partnera. Tam nikt was nie wytknie palcem, nie opluje na ulicy, a chłopaka możecie poznać w każdym z tysięcy gay-barów.