18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sabaton daje pstryczka w nos niemcom

Frycoslaw • 2013-09-17, 02:23
Jak w temacie, nie chce zdradzić wszystkiego, starczy powiedzieć że było bogato ;)

Compatriot

2013-09-17, 14:47
Słucham Sabatonu 4-5 lat, jest to mój ulubiony zespół i najbardziej mnie wk***ia jak znajduje się banda idiotów co krytykuje zespół dlatego, że zaśpiewał o Polsce. Normalny Polak powinien się z tego cieszyć, ale niee trzeba sobie napisać, że robią to dla kasy i słuchają tego gimbusy. Btw: nie jestem gimbusem, chodzę do podstawówki jak każdy prawdziwy sadol.

Pinkerton

2013-09-17, 15:20
ch*j z tym, że pod publike itd. To zwyczajnie jest ch*jowa muzyka

PolaczekBuba

2013-09-17, 15:21
No jest wiele lepszych zespołów w tym gatunku

Calatin

2013-09-17, 15:24
UP: Tu się zgodzę ale za polaczka i tak murzyński ch*j ci w dupe.

markross

2013-09-17, 15:34
Zacne, szacunek i pamięć o bohaterach się należy.
Tutaj macie HD

Pinkerton

2013-09-17, 15:57
@Compatriot
ch*j mnie obchodzi o czym śpiewają, jest wiele wspaniałych utworów, z tekstem, ktory nie ma sensu, albo jest zwyczajnie płytki i banalny. Muzyka sabatonu jest kiepska, nudna, zespól nie wnosi absolutnie nic nowego. Znasz jedną piosenke, przejzałeś podręcznik historii z 1gim, to znasz całą ich "twórczośc" ;)

to...........um

2013-09-17, 17:36
Sabaton - gejostwo. Nie dlatego, że tekst jest o tym czy o tamtym. To po prostu kicha, której słuchają buraki.

I tyle w temacie. :D

A tak @Pinketron - to jest bardziej niż pewne, że 99% tego, czego ty słuchasz, nie wnosi nic nowego. ;)

szabo

2013-09-17, 19:11
Nie jestem fanem Sabatonu, wręcz ich nie lubię (względy muzyczne ;]), ale jak widzę takie wypociny z tym zj***nym Puchałkiem, to muszę cosik napisać ;) Przypie**alać się, że zespół, który z zasady nagrywa kawałki związane z historią, śpiewa w Polsce o Polsce, w USA o Normandii... Po pierwsze większość waszych k***a idoli, choćby nie wiem jak niszowi byli, gra dla j***nej kasy. Większość z Was chciałaby móc robić to co lubi i mieć z tego kasę. Po drugie, większość zespołów lubi jakoś zagaić publiczność i ją sobie zjednać, więc co w takich działaniach dziwnego? Jakim trzeba być bezmózgim szczylem dojącym kasę od starych, albo doj***nym starym ch*jem płaczącym, że ktoś robi co lubi i ma z tego kasę, żeby rysować takie gówno? Powiedz mi dziecko albo zgrzybiały staruchu ;]

HokusPokus

2013-09-17, 20:54
queke3arena napisał/a:

Proste.
Obrazek



ch*ja wiesz z jakiego powodu o tym śpiewa , może dlatego że w jego oczach jesteśmy narodem który za wszelka cene walczy o swoje , a może dla szmalu . Nie ważne , lepiej żeby obcokrajowcy śpiewali prawde o odwadze polaków niż to co jest napisane w niemieckich książkach a po co to on robi to już jego sprawa . I po drugie pomyśl o tym że przez ten utwór w Niemczech napewno zmiejszyła mu się ilość fanów a bądźmy szczerzy tam by napewno wyciągną wiecej na biletach . A po trzecie golisz dupe

Tomsonoza

2013-09-18, 09:40
queke3arena napisał/a:

Proste.
Obrazek


Żal mi ciebie człowieku . Jesteś po prostu głupi skoro uważasz że ktoś od tak po prostu nie może podziwiać tego narodu . Polacy nie jednokrotnie w historii wykazali się męstwem i odwagą . Naprawdę uważasz że napisali ten numer 4 lat wcześniej , tylko po to żeby wystąpić z nim pod publiczkę w Polsce ? Albo jesteś tępym k***a ignorantem albo po prostu najzwyczajniej nienawidzisz kraju w którym żyjesz . I tylko nie pie**ol mi tu zaraz że niby jak masz go kochać skoro tu taki syf . Polska to piękny kraj pełen świetnych ludzi , ale właśnie przez takie k***y jak ty i sk***ysynów którzy tym krajem żądzą wygląda tak jak wygląda i ma właśnie taką opinie w świecie .

marekjot

2013-09-18, 11:08
Czy Sabaton jest dobry, czy nie to indywidualna sprawa odbiorcy i jego gustu. Ja tam ich chętnie słucham nie tylko za teksty ale i dla muzyki bo taka mi odpowiada. A ty, PolaczekBuba masz mocno zrytą banie. Może kiedyś z tego wyrośniesz.

kuzwawszystkozajete1

2013-09-18, 17:29
Teksty może i mają piękne, brawa, nie zmienia to jednak faktu, że muzyka Ssabatonu to disco polo w wersji metalowej (tylko trochę więcej ch*jowych klawiszy). Ale kinderownia i tak będzie się nazywać metalowcami bo słucha byle gówna, gdyż w wiadomościach powiedzieli, że to metal. GIMNAZJUM WALCZ

queke3arena

2013-09-21, 02:28
Tomsonoza napisał/a:


Żal mi ciebie człowieku . Jesteś po prostu głupi skoro uważasz że ktoś od tak po prostu nie może podziwiać tego narodu . Polacy nie jednokrotnie w historii wykazali się męstwem i odwagą . Naprawdę uważasz że napisali ten numer 4 lat wcześniej , tylko po to żeby wystąpić z nim pod publiczkę w Polsce ? Albo jesteś tępym k***a ignorantem albo po prostu najzwyczajniej nienawidzisz kraju w którym żyjesz . I tylko nie pie**ol mi tu zaraz że niby jak masz go kochać skoro tu taki syf . Polska to piękny kraj pełen świetnych ludzi , ale właśnie przez takie k***y jak ty i sk***ysynów którzy tym krajem żądzą wygląda tak jak wygląda i ma właśnie taką opinie w świecie .


Brawo lewacki kucu. Walcz dalej!