18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sabaton daje pstryczka w nos niemcom

Frycoslaw • 2013-09-17, 02:23
Jak w temacie, nie chce zdradzić wszystkiego, starczy powiedzieć że było bogato ;)

Extraordinary_Gentleman

2013-09-17, 10:27
Rudeboy83 napisał/a:

Napociłeś się queke3arena przy tym bazgrole ale gówno wielkie wyszło z tego bo co jest w tym złego, że na tym zarobili. Lepsze to niż Wiśniewski śpiewający "keine grenzen" !!!!!!



Widzę że jesteś nowy w internetach.

kinektel

2013-09-17, 10:30
Nie slucham takiej muzyki na co dzien ale... czytajac tekst az mnie ciarki przeszły. Chwała Bohaterom!

defcon1

2013-09-17, 10:33
W którym momencie ten pstryczek?

Hotig

2013-09-17, 10:35
Cudze chwalicie, a swego nie znacie...


Ca...........er

2013-09-17, 10:49
Nie jestem jakimś patriotą, a jednak smutne, że kolesie z Sabaton mają więcej wiedzy i szacunku dla historii naszego kraju niż 90% Polaków. Bo przecież nie trzeba być patriotą, żeby szanować kulturę i znać historię miejsca, w którym żyjemy, prawda? Nie trzeba być "narodowcem", żeby nie kupować tych gównianych bajeczek o wspaniałej, multikulturowej i równej seksualnie Polsce i pokrzywdzonych przez nas Niemcach... Do tego wystarczy rozmowa ze starszym pokoleniem, kilka książek i samodzielne myślenie, którego dzisiaj strasznie brakuje.

trabus

2013-09-17, 11:16
@up ciekawe k***a dlaczego? Od urodzenia jesteś przykładany do miarki, która mówi czy jesteś ok czy coś trzeba naprawić. Idziesz do przedszkola i zaczyna się pranie mózgu. Masz do wyboru jedną odpowiedź spośród 4. Podstawówka, gimnazjum cały czas to samo - jedna słuszna droga. Na maturze to już w ogóle porażka j***ne klucze bo egzaminatorom się myśleć nie chce. Bo k***a sprawiedliwie musi być. Bo jakiś debil napisze o ch*j wie czym i będzie się mógł kłócić, że to przecież było dobre bo klucza nie ma... A potem jest coraz lepiej! Studia? Jak już ktoś wybrał jakiś kierunek inny niż hamburgeroznawstwo stosowane na uczelni im. MCDonalda to wcale się wiele nie nauczy. Bo zamiast uczyć tego, co przydałoby się w pracy to jest permanentne pie**olamento o dupie maryny. O k***a programowaniu w pascalu! W 2013 k***a roku. No jak tu ma ma być dobrze. Robią z nas debili i tyle. A najgorsze jest to, ze nie ma już ratunku...

PolaczekBuba

2013-09-17, 11:17
Oho, gimnazjalne kuce znowu jarają się gównianym zespołem

Murekkk

2013-09-17, 11:23
Woodstock, koncert Sabatonu 2013... Dla większości i tak woodstock będzie się kojarzył tylko z bandą brudasów. Dodam, że Ci wszyscy na zdjęciu zaśpiewali równo hymn Polski. Niezapomniane emocje.


PolaczekBuba

2013-09-17, 11:26
Niezapomniane emocje może dla gimbusa polaczka na brudstoku, reszta ma wyj***ne na wasze komercyjne zespoliki, ktore doją kasę z waszej naiwności.

MCMerci

2013-09-17, 11:45
Pożywka dla trolli widzę.

gamarharr

2013-09-17, 11:53
uwielbiam sabaton, a każden kto myśli, że śpiewaja pod publike i dla kasy niech idzie z takim pretensjami do amerykańskich k***ek srajacych na scenach popem, rapem i innym murzyńskim szajzem rodem z plemienia afryki opie**alającego pałe wodzowi. :blowjob:

Murekkk

2013-09-17, 12:05
PolaczekBuba napisał/a:

Niezapomniane emocje może dla gimbusa polaczka na brudstoku, reszta ma wyj***ne na wasze komercyjne zespoliki, ktore doją kasę z waszej naiwności.



No tak, teraz nie może się podobać to jak gra jakiś zespół bo zaraz zostanie wyśmiany i nazwany komercyjnym gównem. W sumie to musisz mieć przej***ne życie, ciągle czepiać się ludzi bo słuchają tego czego nie lubisz.

TRQPL

2013-09-17, 12:25
PolaczekBuba napisał/a:

Niezapomniane emocje może dla gimbusa polaczka na brudstoku, reszta ma wyj***ne na wasze komercyjne zespoliki, ktore doją kasę z waszej naiwności.



ty za to k***a słuchasz tylko : Fryderyka Chopina, Edvard Hagerup Grieg, Edward Elgar, Siergiej Rachmaninow, George Gershwin, Aram Chaczaturian i Matthew Herbert'a

jeszcze będziesz pie**olił że przy Ona tańczy dla mnie noga ci nie tupie

wracając do tematu zajebiście lubię Sabaton powinni tłumaczyć Ich teksty na angielskim w gimbazach

Kuriki

2013-09-17, 13:29
E tam, ch*j nie pstryczek. Ale grają zajebiście :piwo:

Cytat:

ciekawe k***a dlaczego? Od urodzenia jesteś przykładany do miarki, która mówi czy jesteś ok czy coś trzeba naprawić. Idziesz do przedszkola i zaczyna się pranie mózgu. Masz do wyboru jedną odpowiedź spośród 4. Podstawówka, gimnazjum cały czas to samo - jedna słuszna droga. Na maturze to już w ogóle porażka j***ne klucze bo egzaminatorom się myśleć nie chce. Bo k***a sprawiedliwie musi być. Bo jakiś debil napisze o ch*j wie czym i będzie się mógł kłócić, że to przecież było dobre bo klucza nie ma... A potem jest coraz lepiej! Studia? Jak już ktoś wybrał jakiś kierunek inny niż hamburgeroznawstwo stosowane na uczelni im. MCDonalda to wcale się wiele nie nauczy. Bo zamiast uczyć tego, co przydałoby się w pracy to jest permanentne pie**olamento o dupie maryny. O k***a programowaniu w pascalu! W 2013 k***a roku. No jak tu ma ma być dobrze. Robią z nas debili i tyle.



trabus napisał/a:

A najgorsze jest to, ze nie ma już ratunku...


Najgorsze? Chyba najlepsze. Niedługo granica zostanie przekroczona i nawet "najgupsze" głąby kapuściane zauważą, że jednak trzeba się troszkę ogarnąć i zainteresować się światem, ekonomią, polityką, prawem, sposobem funkcjonowania zbiorowisk ludzkich, fizyką i innymi pierdołami po czym zacząć wyciągać logiczne wnioski i stwierdzić, że liczydła można wyj***ć skoro jest kalkulator, religie i wierzenia nie są od tego by poj***ny duchowny z przerostem ambicji kazał innym się mordować wzajemnie, historię opłaca się troszkę znać by popularnych i skrajnie szkodliwych błędów nie popełniać, a gospodarka lepiej się rozwija gdy jeden drugiemu do portfela nie zagląda i nie narzuca tysięcy swoich durnych ograniczeń, norm i praw w imię bliżej nieokreślonych; równości, bezpieczeństwa i komfortu społeczno ekonomicznego (ch*j wie co to jest, znajomy socjalista mnie poczęstował tym stwierdzeniem). :emo:
Ale ładne zdanie wielokrotnie złożone mi wyszło :amused:

Snoon

2013-09-17, 13:38
W dupie mam co o tym sądzicie CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM