18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Są równi i równiejsi

OpenStreetMaps • 2023-04-22, 10:33
Nie ważne kto mówi tylko co mówi
a do TV mam głęboka pogardę
wolę słuchać takiego brodacza i innych niezależnych mediów bo można przynajmniej ciekawych rzeczy się dowiedzieć.




darek1234

2023-04-22, 11:26
pie**olenie o niczym. A Polacy na zachodzie, czym się różnią?

OpenStreetMaps

2023-04-22, 12:14
darek1234 napisał/a:

pie**olenie o niczym. A Polacy na zachodzie, czym się różnią?



Naucz się kultury. Odpowiedź masz w drugim filmie.

Kriski

2023-04-22, 12:24
k***a ale jesteś płytki jeśli wierzysz we wszystko co w internetach mówią. A już zamulonym dnem, jest próba zarażania innych swoimi fobiami.

Mors_Nigra

2023-04-22, 14:36
Kriski napisał/a:

k***a ale jesteś płytki jeśli wierzysz we wszystko co w internetach mówią. A już zamulonym dnem, jest próba zarażania innych swoimi fobiami.



Już się odezwał pierwszy banderowski neonazista, którego uwiera prawda.

Parkometr

2023-04-22, 20:22
Antyukraińskie małpy przejmują sadistica xd Na pewno nie będę wchodził z wami w dyskusję, bo to trochę tak jakbym grał w szachy ze świnią. Nie macie możliwości zrozumieć otaczającego was świata, bo wasze IQ szoruje po dnie.

Możecie sobie pluć jadem na Ukrainę, słuchać głupot, które wpasują się w waszą narrację. j***ne bydło z was i mi, normalnemu Polakowi wstyd za was. j***na bieda umysłowa.

perun14

2023-04-22, 20:44
Parkometr napisał/a:

Antyukraińskie małpy przejmują sadistica xd Na pewno nie będę wchodził z wami w dyskusję, bo to trochę tak jakbym grał w szachy ze świnią. Nie macie możliwości zrozumieć otaczającego was świata, bo wasze IQ szoruje po dnie.
Możecie sobie pluć jadem na Ukrainę, słuchać głupot, które wpasują się w waszą narrację. j***ne bydło z was i mi, normalnemu Polakowi wstyd za was. j***na bieda umysłowa.



Chusteczki podać?

Tradyt

2023-04-22, 23:20
darek1234 napisał/a:

pie**olenie o niczym. A Polacy na zachodzie, czym się różnią?


Tym się różnią , że w 43 nie nabijali na płoty zachodnich dzieci i nie przecinali w pół zachodnich kobiet ...


willoo

2023-04-23, 00:37
Parkometr napisał/a:

Antyukraińskie małpy przejmują sadistica xd Na pewno nie będę wchodził z wami w dyskusję, bo to trochę tak jakbym grał w szachy ze świnią. Nie macie możliwości zrozumieć otaczającego was świata, bo wasze IQ szoruje po dnie.
Możecie sobie pluć jadem na Ukrainę, słuchać głupot, które wpasują się w waszą narrację. j***ne bydło z was i mi, normalnemu Polakowi wstyd za was. j***na bieda umysłowa.



a co jest w tych materiałach nie prawdą, że tak zaciekle bronisz ukrainców? Nie jest prawdą że jest ich grubo ponad 5 mln w polsce? Że mogą pobierać emerytury po kilku miesiącach pracy?

Cipczan

2023-04-23, 17:35
Pax między chrześcijany! Oszustów, złodziei i innych sk***ieli należy tępić bez względu na narodowość.

MrMorus

2023-04-23, 18:37
"Nie ważne kto mówi tylko co mówi" ale głupota.... Co do Pana brodacza też go oglądałem, ale wiesz co zrobiłem w pewnym momencie ? Zacząłem cofać się wstecz i oglądać jego starsze filmiki to co opowiadał wcześniej + zacząłem trochę myśleć samodzielnie. Większość rzeczy o których opowiada ten pseudo dziennikarz to stek bzdur. Dam Ci tylko jeden przykład. Brodacz opowiadał jak to nie będzie papierosów w kioskach i sklepach. No przecież miało nie być papierosów w sklepach, halo. Często jego filmiki o konfliktach wojnach to czysty przykład propagandy. Kolejny ściek informacyjny, masówka byle jak najwięcej znaleźć w internecie i wrzucić filmików. Kanały takie jak ten to jedno z najgorszych śmietników informacyjnych. Gość siedzi cały dzień przed monitorem i opowiada przed kamerą co znalazł i przeczytał w internecie. No bardzo obiektywnie rzetelne źródło informacji

skywalker75

2023-04-25, 15:16
Znalazł se k***a przygłup nową religię, nie wierzy telewizji, wierzy w internety ! A jak nie myślał samodzielnie tak dalej nie myśli :roll:

Pa...........el

2023-04-25, 17:43
To nie wina ukrów. Jakby co ktoś powiedział, że za 1 dzień pracy dostaniesz 6000 emki to byś w podskokach zapier. taki jest przelicznik na Ukrainie mają 300 zł najniższej emerytury. Tego co do tego dopuścił powinni za jaja na drucie kolczastym powiesić.

darek1234

2023-04-25, 20:26
Tradyt napisał/a:

Tym się różnią , że w 43 nie nabijali na płoty zachodnich dzieci i nie przecinali w pół zachodnich kobiet ...



Pokochaj ruSSkich bandytów, oni wiedzą co robić z 3 letnimi dziećmi. Pokazali to w Buczy. Nie było to 80 lat temu tylko dzieje się teraz. Ale do durnia ciężko dotrzeć, stąd potraktuj to jako dygresję

pyotreck

2023-04-26, 16:42
darek1234 napisał/a:

Pokochaj ruSSkich bandytów, oni wiedzą co robić z 3 letnimi dziećmi. Pokazali to w Buczy. Nie było to 80 lat temu tylko dzieje się teraz. Ale do durnia ciężko dotrzeć, stąd potraktuj to jako dygresję



To jedź rycerzyku bronić tych dzieci.
Ukraińcy byli gorsi od niemców - cały czas słyszę słowa dziadka który przeżył Wołyń.