18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Są równi i równiejsi

OpenStreetMaps • 2023-04-22, 10:33
Nie ważne kto mówi tylko co mówi
a do TV mam głęboka pogardę
wolę słuchać takiego brodacza i innych niezależnych mediów bo można przynajmniej ciekawych rzeczy się dowiedzieć.




royal86

2023-04-30, 03:03
darek1234 napisał/a:

Pokochaj ruSSkich bandytów, oni wiedzą co robić z 3 letnimi dziećmi. Pokazali to w Buczy. Nie było to 80 lat temu tylko dzieje się teraz. Ale do durnia ciężko dotrzeć, stąd potraktuj to jako dygresję



×Po pierwsze pisząc ruSSkich to chyba ci się we łbie poprzewracało i dowiedz się w jakim kraju kultywowany jest nazizm i który z tych dwóch krajów ma bardzo głębokie tradycje nazistowskie oraz wyśpiewywanego bohateraz szeregów SS.

Po drugie. Nie zastanawiałeś się dlaczego nagle przestali mówic o Buczy? A może dlatego, że wyszedł niezły syf w mediach światowych i masa dowodów, obciążających ukraińców, którzy sami sobie nagrali na video.

Nie pochwalam ruskich, gdyż to oni najechali. Mam ich tak samo w dupie jak ukrów, ale faktem niezaprzeczalnym, że ukraina pod dyktando USA bardzo bardzo się starała o tą rozp***uchę i się skutecznie wystarała. Żal mi pokrzywdzonych w tej grze o potworną kase i władzę, ale to jest mniejszość ukrów którzy przyjechali do polski - "wojna trwa od 2014 tam gdzieś na wschodzie, nas to nie dotyczy, życie wygląda tak jak wcześniej, nie wiem o co ten hałas"- takie coś usłyszałem od ukrainki. Nie wiem jak ślepym trzeba być, by nie pojmować, że to tylko konflikt zastępczy a gra jest dużo dużo szersza.

Pizdus

2023-04-30, 11:23
Parkometr napisał/a:

Antyukraińskie małpy przejmują sadistica xd Na pewno nie będę wchodził z wami w dyskusję, bo to trochę tak jakbym grał w szachy ze świnią. Nie macie możliwości zrozumieć otaczającego was świata, bo wasze IQ szoruje po dnie.
Możecie sobie pluć jadem na Ukrainę, słuchać głupot, które wpasują się w waszą narrację. j***ne bydło z was i mi, normalnemu Polakowi wstyd za was. j***na bieda umysłowa.



Szybko dałeś dupy banderowcom, j***na ciota

OdbytBiskupa

2023-04-30, 11:41
Zastanawiam się, czy ten antyukraiński bełkot wrzucają opłaceni trole, czy zmanipulowane w internecie dzieciaki? Bo wszyscy nadają z jednej płyty: o nazistach, banderowcach, Wołyniu, złym USA i NATO itp. Jak pod czyjeś dyktando, według jednej instrukcji, z tego samego źródła. Jeśli to drugie, to ogarnijcie się ludzie! Uważacie się za inteligentnych, samodzielnie i krytycznie myślących, a potem bezmyślnie łykacie jakieś gówno z youtube bo facet powiedział, że jest niezależnym dziennikarzem. No, ja pie**olę! Wiecie, że za promowanie filmów na youtube trzeba płacić? I to sporo. Jak nie zapłacisz, nikt cię nie ogląda bo w wynikach wyszukiwania pojawiasz się na 40-stej stronie. Zastanawialiście się kiedyś, kto stoi za tymi wszystkimi influencerami i jak działają algorytmy, które podsuwają wam świeży kontent? A wy tylko bezmyślnie klikacie, łykacie gówno, które uznajecie za objawioną Prawdę i macie się za lepszych bo nie oglądacie TV.

m777

2023-05-05, 00:37
Za długie i ch*jowe
Daje 5 pln na fryzjera temu z pierwszego filmu

SlimShady

2023-06-07, 14:03
Kolejna UNCA nakręcająca Polaków. Po co weryfikować informacje z Internetu? Jeszcze wyjdzie, że są nieprawdziwe... Otóż emerytura dla Ukra i innych po 2 tygodniach pracy czy nawet kilku mcy to GÓWNO PRAWDA. Zorientujcie się zanim się zesracie. Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej PRZECZY tej informacji podając:
"#StopFakeNews❗
Nie ma możliwości pobierania minimalnej emerytury przez obywateli Ukrainy po przepracowaniu zaledwie dwóch tygodni!
Niezbędny jest określony staż ubezpieczeniowy (dla kobiet - 20 lat, dla mężczyzn - 25) oraz konieczne jest stałe zamieszkanie na terytorium Polski."