18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Są mocniejsi od Pruszkowa

alchemsit • 2013-06-29, 11:34


Przewija się motyw Daewoo Espero i Papały. Po obejrzeniu zostaje w głowie jedna myśl :idzwch*j:

LICH0

2013-06-29, 11:39
Świadek koronny a robi za celebrytę..... i do tego jeszcze Kraśko komuch...

Doomik

2013-06-29, 11:49
co k***a? milion dolarów za jego głowę, a telewizja publiczna go spokojnie odnajduje i (o zgrozo!) robi z nim jeszcze wywiad?

Soniac

2013-06-29, 12:02
o to ten co się sprzedał! Pamiętam jak jeszcze kilkanaście lat temu grubasa fajkami częstowałem... Ale on to zawsze taki był. W piaskownicy, jak mu łyżki zabieraliśmy to do starych na ławki zawsze latał..

Jason-X

2013-06-29, 12:02
Jarek znowu szaleje .... a na policje podpie**olił go Rudy :D

SadystycznyRoman

2013-06-29, 12:18
Ciekawe ile mu zapłacili za to, że ich sprzedał.

161ZT650

2013-06-29, 15:37
Doomik napisał/a:

co k***a? milion dolarów za jego głowę, a telewizja publiczna go spokojnie odnajduje i (o zgrozo!) robi z nim jeszcze wywiad?



To żaden problem bo to nie z nim bezpośrednio TVP się kontaktowała. Masa pozostaje pod ciągłą ochroną państwa.


Soniac napisał/a:

o to ten co się sprzedał! Pamiętam jak jeszcze kilkanaście lat temu grubasa fajkami częstowałem... Ale on to zawsze taki był. W piaskownicy, jak mu łyżki zabieraliśmy to do starych na ławki zawsze latał..



hehe dobry bajki piszesz;)


SadystycznyRoman napisał/a:

Ciekawe ile mu zapłacili za to, że ich sprzedał.



obejrzyj Alfabet Mafii :)

na TVN kiedyś był serial odwróceni czy jakoś tak, to jest pruszków wołomin wojna :)

Majster90

2013-06-29, 18:10
z tej strony masa, wlasnie opie**alam ku*asa

TheColt

2013-06-30, 02:59
Po ch*ju takie coś by puścili w TV gdyby to była prawda, a taki Masa to na Kraśkę to by nawet charknąć pewnie nie chciał a teraz niby siedzi i mówi "Byłem gangsterem." No k***a chyba ktoś tam na głowę mocno upadł w tym TVP.
Mi to bardziej na jakieś potyczki polityczne wygląda straszą się nawzajem wyjawieniem jakichś wałków na antenie TV ale i tak w finale nikt na nikogo nic nie powie bo wiedza ze od razu by zaczęli padać jak muchy "w niewyjaśnionych okolicznościach".

bonszejd

2013-06-30, 05:13
"gangsterami to oni byli na ulic" sterowani, mieli pozwolenia na działanie z góry posłowie, senatorzy. Myślisz że jeden z drugim by sobie zrobili grupę bez wiedzy państwa tak o?, sciema wielka sciema mieli układy które im pozwalały funkcjonować, żyć i zarabiać pieniądze

Przemysław92

2013-06-30, 08:48
Koleś nadstawia dupę, ma informacje z pierwszej ręki, a nasze sądy ich uniewinniają, pewnie czuł się zajebiście.

orzechccc

2013-06-30, 09:09
A moze Masa czyta sadola?:p

Plecionkarz

2013-06-30, 10:04
pewnie kraśko nałożył kominiarkę i sam ze sobą rozmawiał a potem to zmontowali

tranzystor

2013-06-30, 11:20
Plecionkarz napisał/a:

pewnie kraśko nałożył kominiarkę i sam ze sobą rozmawiał a potem to zmontowali



Tak, a pod koszulę założył kurtkę na motocykl, żeby być szerszym w barach!