18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Są mocniejsi od Pruszkowa

alchemsit • 2013-06-29, 11:34


Przewija się motyw Daewoo Espero i Papały. Po obejrzeniu zostaje w głowie jedna myśl :idzwch*j:

Hannibal_Lecter

2013-06-30, 11:56
Doomik napisał/a:

co k***a? milion dolarów za jego głowę, a telewizja publiczna go spokojnie odnajduje i (o zgrozo!) robi z nim jeszcze wywiad?



Podobno media potrzebują pozwolenia na takie spotkanie, które ustawiane jest przez prokuraturę. Proces ten trwa bardzo długo i jest sprawnie zabezpieczany. Nie widzę w tym nic dziwnego.

mscicielzLitwy

2013-06-30, 12:08
k***a mac. ile na to pieniedzy poszlo. na tyle lat procesu, na tyle lat ochrony kilku sprzedawczykow, zeby polowe ludzi uniewinnic, a reszcie dac smieszne wyroki po 4 lata. ten kraj to j***ny zart.

to juz za dyche, dzieciaki ida n 5 lat siedziec.

KamayPL

2013-06-30, 13:23
"Są mocniejsi od Pruszkowa" ... chodzi o południową część warszawy czyli sosnowiec ?? :mrgreen:

IwanMT

2013-06-30, 15:02
Jak patrze co wy tu k***a piszecie to mi się słabo robi ...

ASAKKU

2013-06-30, 15:15
Zapłon to oni k***a mają jak autystyczny maciek z klanu...


/watch?v=GXaJaVZFlV0

alchemsit

2013-06-30, 16:57
KamayPL napisał/a:

"Są mocniejsi od Pruszkowa" ... chodzi o południową część warszawy czyli sosnowiec ?? :mrgreen:



Miałem na myśli wypowiedź Masy, który nie wymienia nikogo z nazwiska, ale stwierdza, że w porównaniu do nich byli tylko mafią "trzepakową"

Gołyniemiec

2015-07-06, 20:46
Soniac napisał/a:

o to ten co się sprzedał! Pamiętam jak jeszcze kilkanaście lat temu grubasa fajkami częstowałem... Ale on to zawsze taki był. W piaskownicy, jak mu łyżki zabieraliśmy to do starych na ławki zawsze latał..



Ty to masz, k***a, wyobraźnie, zostań pisarzem fantasy, naprawdę nadawałbyś się. ;)