18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzut za siebie

CrazyEdek • 2021-06-25, 00:44
Nie ma to jak równouprawnienie.


suchy80

2021-06-25, 17:24
Manii napisał/a:

Raczki w gore i triumf ze "Jeste kobieto i moge wszystko co faceci!" a tu rzeczywistosc robi jeb w glupi leb.
To tylko mikro przyklad do czego prowadzie lewcka propaganda. Gorzej jak jestes rannym zolnierzem w "progresywnej armi" i jakas p*zda co sie tam pchala bo "moze wszystko" musi ci uratowac dupsko, jak to k***a ledwo plecak dzwiga

Tu mamy przyklad. Oczywiscie sojowcy bija tej pokrace brawa ze jaka ona dzielna i zawzieta. Na 30tej sekundzie, spojrzcie na zolnierza ktory przechodzi obok niej na totalnej wyjebce po tym samym challenge.



Ta leniwa c**a miała do przejścia tylko 12 mil z plecakiem i k***a prawie zdechła. Idź człowieku z taką cipą w bój.

Smokw

2021-06-25, 21:10
Manii napisał/a:

Raczki w gore i triumf ze "Jeste kobieto i moge wszystko co faceci!" a tu rzeczywistosc robi jeb w glupi leb.
To tylko mikro przyklad do czego prowadzie lewcka propaganda. Gorzej jak jestes rannym zolnierzem w "progresywnej armi" i jakas p*zda co sie tam pchala bo "moze wszystko" musi ci uratowac dupsko, jak to k***a ledwo plecak dzwiga

Tu mamy przyklad. Oczywiscie sojowcy bija tej pokrace brawa ze jaka ona dzielna i zawzieta. Na 30tej sekundzie, spojrzcie na zolnierza ktory przechodzi obok niej na totalnej wyjebce po tym samym challenge.



Kto był w wojsku ten wie, że większość użytkowników tego portalu padła by podrodze takiego marszu. Brawa dla niej.

NaziValkyrie

2021-06-25, 21:35
Nie ma nic gorszego niz baba w wojsku- każdy mój znajomy, który tam pracuje to powtarza. Jestem kobietą, ale nie ch*ja nie pcham soe tam gdzie nie daje rady. Taka baba może kosztować wiele zyc- bo facet faceta wie kiedy może poświęcić - czasami tak bywa, co zrobosz- ale babę będą ratować nawet za cenę całej drużyny.
Kobiety mogą dużo ale fizycznie ni ch*ja nigdy nie dadzą rady tyrać tyle co facet.

Wiewór

2021-06-26, 00:11
suchy80 napisał/a:

Ta leniwa c**a miała do przejścia tylko 12 mil z plecakiem i k***a prawie zdechła. Idź człowieku z taką cipą w bój.



Ty bys piwniczaku onansisto nie przeszedł kilometra z takim obciążeniem bo byś jelito wysral z bolu.
W wojsku nie chodzi o bicie rekordów ale o dyscyplinę i zawzietosc. Laska się czołga ostanie metry ale ma takie zaparcie że nie odpuściła i doszła.

pochminick

2021-06-26, 07:27
Wiewór napisał/a:

Ty bys piwniczaku onansisto nie przeszedł kilometra z takim obciążeniem bo byś jelito wysral z bolu.
W wojsku nie chodzi o bicie rekordów ale o dyscyplinę i zawzietosc. Laska się czołga ostanie metry ale ma takie zaparcie że nie odpuściła i doszła.



Jasne, jasne,
Dyscyplina i zawzietosc. Siła i kondycja bez znaczenia.
Nie ogarniam pie**olenia, że baba i facet NIE SĄ RÓWNI. A nie są równi, bo NIE SĄ TACY SAMI. Ale dla oszołomstwa logika czy prawa fizyki to wymysły.


KlamotBWA

2021-06-26, 11:00
Krawcowe w wojsku muszą przejść takie samo szkolenie.

Nyrewesa

2021-06-26, 12:46
Smokw napisał/a:

Kto był w wojsku ten wie, że większość użytkowników tego portalu padła by podrodze takiego marszu. Brawa dla niej.



U nas było 40km. 1/3 odpadła. 3/4 miało tak rozj***ne stopy od józefów że potem tydz zwolnienia. Dla internetowych15 letnich gierojów uchyle rombka tajemnicy że byłem w tej 1/3 , u mnie standardowo stopy + Achilles.

mazga50

2021-06-26, 18:24
Faceci: wyrzucają ciężar i patrzą w górę, upewniając się, że upadnie za nimi.
Durny babsztyl: wyrzuca ciężar w górę i jest szczęśliwa, że leci...

23456789

2021-06-27, 03:01
Smokw napisał/a:

Kto był w wojsku ten wie, że większość użytkowników tego portalu padła by podrodze takiego marszu. Brawa dla niej.



Idąc twoją logiką idź i stań w szranki ze sportowcami np. kolarzami to też padniesz. Zapomniałeś o jednym, w wojsku najpierw trenują do takiego marszu.

asdik

2021-06-27, 05:08
być kobietą ,to być głupcem!!!! nie pozdrawiam dz**ek!!!

PatMar95

2021-06-27, 14:32
Manii napisał/a:

Raczki w gore i triumf ze "Jeste kobieto i moge wszystko co faceci!" a tu rzeczywistosc robi jeb w glupi leb.
To tylko mikro przyklad do czego prowadzie lewcka propaganda. Gorzej jak jestes rannym zolnierzem w "progresywnej armi" i jakas p*zda co sie tam pchala bo "moze wszystko" musi ci uratowac dupsko, jak to k***a ledwo plecak dzwiga

Tu mamy przyklad. Oczywiscie sojowcy bija tej pokrace brawa ze jaka ona dzielna i zawzieta. Na 30tej sekundzie, spojrzcie na zolnierza ktory przechodzi obok niej na totalnej wyjebce po tym samym challenge.



Zachowują się jak to byłby maraton dla sportu i kibicowali by jakiemuś gościowi który pierwszy raz w nim wystartował i tuż przed metą siada, A TO JEST k***A WOJSKO I TU k***A TRENUJESZ I DAJESZ Z SIEBIE TYLE CO INNI ALBO k***A ZDECHNIESZ NA WOJNIE.