18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysy zimą w dresie i adidasach

lllll • 2017-01-04, 18:56
Złażąc ostatnio z górki przypomniała mi się sytuacja sprzed paru lat, gdzie pie**olnięty jegomość próbował zdobyć zimą Rysy w adidasach i dresie z trzema paskami (serio).

Opis z YouTube:

Cytat:

Szczyt nieodpowiedzialności. W dresie i adidasach wchodził po śniegu na Rysy.
Nieodpowiedzialnego turystę z Nysy musieli sprowadzać spod Rysów skialpiniści. W nieodpowiednim obuwiu, bez zabezpieczenia chciał wejść po śniegu na szczyt. Po sprowadzeniu na bezpieczną odległość, zamiast podziękować, miał pretensje, że przez swoich ratowników nie wszedł na Rysy.



Napisy na filmie.



Filmik nie mój.

szatan_ns

2017-01-04, 19:10
a wystarczyło podciąć śnieg pod adidaskami a natura zrobiłaby już swoje i po kłopocie :)

Rinko

2017-01-04, 19:12
Ja nie wejdę? Potrzymaj mnie piwo ziom :amused:

Policeman

2017-01-04, 21:06
Szczerze? Ja wiem, że pomoc innym, ale usłyszeć potem żeby wypie**alać czy coś w ten deseń? Co te chłopaki nie narażały życia? Jak ten typ zdejmuje narty i przez moment patrzy w dół, to jeden odruch bezmózga, k***a debila w adidasach i lecą razem na dobranoc w piachu.

Więc jak mówię, ratować,- ale nie narażając się samemu. Ja bym nie pomógł, moja rodzina jest ważniejsza od jakiegoś palanta, a, że palant to widać z fizjonomii. Nawet k***a czapki nie założył w góry, bo i po co, on jest kozak z raszyna/świebodzina.

Guz-00

2017-01-04, 21:33
Było mu wtedy złamać nogę w kolanie - to by już nigdy w góry nie przyjechał nowobogacki pie**olony fiut

St...........on

2017-01-04, 23:00
Taa a u pod nurza Rys stała jego piękna Beemka w LPG. j***ny Sebix...

Antek01

2017-01-04, 23:29
Głupota swoją drogą, ale ignorancja tego kretyna to druga sprawa za którą należałoby się spuścić mu na dole wpie**ol.

Z drugiej strony czego się dziwić. Całkiem niedawno banda kretynów nie wiedziała, że w nocy robi się ciemno i nie mogli się z Morskiego wydostać.

Kokosz88

2017-01-04, 23:35
Już myślałem, że mu tym czekanem w łeb wyjebie, jednego pseudo turystę mniej.

aligator-zbyszek

2017-01-05, 00:25
j***ny gbur... za to na końcu, strzeliłbym mu w pysk

ruki9012

2017-01-05, 00:27
Taki jegomość z drugim powinni ponosić koszta akcji ratunkowej, i niech wtedy 10 helikopterów po nich lata.

dun

2017-01-05, 01:08
@alexandrus
jak mozna tak kaleczyc nasz ojczysty jezyk, moze tez bys sie w gory wybral?

sosikhehe

2017-01-05, 01:15
Stare chyba było.
Dużo teraz debili w górach.
Ostatnia akcja z morskiego oka to potwierdza jak trzeba było dorosłych ludzi zwozić do palenicy białczańskiej bo zdziwieni że się zrobiło ciemno i zimno.
Droga asfaltowa chodziłem tam w cholere razy i nawet jak wyłączaliśmy czołówki to widać drogę i można iść i niektórzy tak szli, no ale widać nie każdy ma mózg.
A to że niektóre kozaki wyjdą ponad schroniska a potem jest yy kurde jak tu wrócić? zejść? to jest co roku i będzie bo głupota nie zna granic.
A no i płatnych akcji raczej TOPR nie wprowadzi bo tak naprawdę wyższe są koszta gotowości ratowników i śmigłowca niż samej akcji.

weldingen

2017-01-05, 07:51
j***ny ignorant

lllll

2017-01-05, 08:51
alexandrus napisał/a:

Taa a u pod nurza Rys stała jego piękna Beemka w LPG. j***ny Sebix...



Doj***łeś analfabetyczne kombo, szacuneczek.

IOI

2017-01-05, 09:04
filmik nudny w ch*j, do tego zamiast zostawic normalny dzwiek, zeby bylo slychac co naprawde mowi sebastian to podlozna patetyczna muzyka zimmera...
szkoda czasu.