18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysy zimą w dresie i adidasach

lllll • 2017-01-04, 18:56
Złażąc ostatnio z górki przypomniała mi się sytuacja sprzed paru lat, gdzie pie**olnięty jegomość próbował zdobyć zimą Rysy w adidasach i dresie z trzema paskami (serio).

Opis z YouTube:

Cytat:

Szczyt nieodpowiedzialności. W dresie i adidasach wchodził po śniegu na Rysy.
Nieodpowiedzialnego turystę z Nysy musieli sprowadzać spod Rysów skialpiniści. W nieodpowiednim obuwiu, bez zabezpieczenia chciał wejść po śniegu na szczyt. Po sprowadzeniu na bezpieczną odległość, zamiast podziękować, miał pretensje, że przez swoich ratowników nie wszedł na Rysy.



Napisy na filmie.



Filmik nie mój.

5kyn3t

2017-01-05, 09:47
Buta, kmioctwo galopujące z głupotą. Takich ćwierćinteligentów powinno się wychowywać siłą pięści, nie dlatego że są głupkowaci, ale dlatego że są butnymi skur... aż się tą butę ze schaba wytłucze. "To se po helikopter zadzwonię" Już jaką trzeba być roszczeniową małpą aby wpaść na taki pomysł. A kto mu kazał tam włazić. Najpierw prosi o pomoc a potem oskarża że przez ofiarowaną pomoc nie wszedł na Rysy - brak logicznego rozumowania, problemy w rozumieniu związków przyczynowo skutkowych i oczywiście nieumiejętność przyznania się do błędu. Pochylam się nad takimi bucami. W rzeczywistości to biedne zagubione dzieci nie mogące sobie poradzić i zaakceptować swojej dość niskiej i niezmiennej pozycji w społeczeństwie. inna sprawa że niezmiernie gardzę takimi osobnikami.

HalfGod

2017-01-05, 14:34
Ile kosztuje bilet na śmigłowiec? Doj***ć takim zjebom razy 3 i TOPR miałby dofinansowanie z głupoty ludzkiej i j***ć dotacje z UE. Jak nie zapłacą 50 batów na gołe plecy jak nie przeżyje to na organy sprzedać i h*j. Jaki jest sens narażać życie dobrych i mądrych ludzi dla takich bezmózgich śmieci. Teraz są kamerki to można nagrywać i łatwo stwierdzić czy ktoś myśli czy nie. pie**olić sądy które orzekają winę czy niewinność po paru latach to nie jest sprawiedliwość tylko wyzysk.

zolty1975

2017-01-05, 16:58
Co za palant , tak ubrany to może wejść na górę Chrobrego w Głuchołazach , blisko ma