18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DiesIrae

2013-01-06, 20:42
k***a mać, nie zauważyłem że to żółtek, te sk***ysyny wszystko potrafią :) Ale ten we wrzuconych to bankowo źródło którym się inspirował, już mi się skończył zoom w przeglądarce a kreski dalej nie widzę... Łatwo ku*asa się nie pozbędę :amused:

Ratohnhaketon

2013-01-06, 20:48
Decadentia napisał/a:

Założyłam konto tylko po to, żeby zanegować iż "panienka to nie ołówek ani kredki", na szczęscie ktoś już to zrewidował.

wszystkie rysunki są z deviantART. niezmiernie denerwuje mnie to, że zamieszcza się prace bez autora, nie mówiąc o linku do oryginału. Twórcy należałyby się peany, a tu nie wiadomo, kogo wielbić, nie można też zobaczyć innych perełek.

http://www.news.com.au/travel/news/it-may-look-photorealistic-but-this-portrait-is-a-drawing-not-a-photograph/story-e6frfq80-1226502265950



Nie wiem, czy zauważyłaś, ale na każdym rysunku jest podpis autora, więc nie jest do końca tak jak Ty mówisz ;-)

Decadentia

2013-01-06, 21:02
nie na każdym. Na rzeczonej "panience" nie ma lub niewidoczny ;)

Znowu pudło, Panie DiesIrae. Włoch.

Mom and Death

2013-01-06, 22:03
SundayGirl napisał/a:

Obrazek

Autor: DiegoKoi

Jeszcze jakieś pytania?




sebeks

2013-01-06, 22:45
fajnie, tylko na ch*j komuś taki talent w epoce zdjęć i grafiki komputerowej; szkice są robione często ręcznie, podobnie jak inne grafiki, ale rysować na sadola to strata czasu :P

Poza tym, zdjęcie kogoś przykładającego pędzel do obrazu albo krótkie ujęcia nie pokazują tego co jest. Możesz sam o sobie nagrać taki materiał jeśli tylko pomyślisz

pit@

2013-01-07, 00:40
sebeks napisał/a:

fajnie, tylko na ch*j komuś taki talent w epoce zdjęć i grafiki komputerowej; (...)



A na ch*j komuś umiejętność gry na instrumentach oraz śpiewu, skoro są parapety i inne vocodery?

gumol

2013-01-07, 00:43
burn1878 myśli, że rysunki są wtedy jak się w kolorowance za kontur nie wyjedzie :D

sarkazm

2013-01-07, 13:12
Ratohnhaketon napisał/a:



Nad sobą masz dowód, że to jest rysunek.
Kiedy możemy zobaczyć Cię na hardzie? ;-)



To akurat gówno nie dowód. Jaki problem zrobić zdjęcie zdjęciu?

Arthamel

2013-01-07, 13:21
Ta panna to zdjęcie, nawet na tym "dowodowym obrazku" wyraźnie widać, że "dzieło in progress" to ołówek (lewy dolny róg chociażby, ogólnie włosy są dużo ciemniejsze na zdjęciu).

Ratohnhaketon

2013-01-07, 16:27
Arthamel napisał/a:

Ta panna to zdjęcie, nawet na tym "dowodowym obrazku" wyraźnie widać, że "dzieło in progress" to ołówek (lewy dolny róg chociażby, ogólnie włosy są dużo ciemniejsze na zdjęciu).



Zauważ, że na tym "zdjęciu" jest podpis autora ("D", "I" "K" wpisane w koło)
http://browse.deviantart.com/?q=diegokoi#/d5hk8nb

Arthamel

2013-01-07, 21:15
Ratohnhaketon napisał/a:



Zauważ, że na tym "zdjęciu" jest podpis autora ("D", "I" "K" wpisane w koło)
http://browse.deviantart.com/?q=diegokoi#/d5hk8nb


To niczego nie dowodzi, można wkleić to na zdjęcie. Zasadniczo nie ma sensu się tu kłócić, ani ja nie udowodnię, że to zdjęcie, ani mi nikt nie udowodni, że to rysunek. Bad comments happens.

marolek

2023-08-29, 08:49
Radzi ładne.