18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysiek

BongMan • 2013-12-25, 23:48
- Co robi Rysiek Riedel w stodole?
- Szuka igły w stogu siana.

asior34

2013-12-26, 17:59
Ja tam Ryszarda szanuję, bo był genialnym artystą...

... ale żart dobry :P Piwo.

Elalex

2013-12-26, 18:23
stalowyszczur napisał/a:



Koles piszac swoje piosenki zrobil dla wielu ludzi bardzo wiele :) . Wiec w porownaniu do niego to niestety ty i twoj dorobek jest gowno wart.

A co mnie to k***a obchodzi?

ryb3czek

2013-12-26, 21:44
Skazany na śmierć czy skazany na bluesa? :dead:

KiKiZ

2013-12-26, 22:13
Bonguś. napisałeś że mógłbyś go podać na policje ale go nie podasz bo jesteś łaskawy

CO k***A JESTEŚ?! Człowieku myślisz że hejcę Cię po jesteś 'sławny'? Co z Twojej sławy jak większość forum wali z Ciebie beke bo Twoje poglądy są tak idiotyczne, żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie, heretyku.

Pozdrawiam i bez odbioru tszzzzzzzzzz

kietong

2013-12-26, 23:04
Nikt nie przeczy, że robił dobrą muzykę. Ale prawda jest taka, ze był bumelantem, nierobem i ćpunem. Miał wyj***ne na rodzinę, na pracę, na dzieci. Z początku grał, bo liczył, że dzięki temu nie będzie musiał pracować, potem grał, żeby mieć na ćpanie. Szacunek za muzykę, jednak klasyczny przykład brudasa.

Jack Daniel's

2013-12-27, 02:08
PikosTychy napisał/a:

-co robi bongman w poczekalni z suharami ?
-sępi browary



Co robi PikosTychy w bibliotece?
Na pewno nie szuka słownika...

ip...........ag

2013-12-27, 11:46
Ten zawodnik może co najwyżej gnić w stodole. 8-)

BongMan

2013-12-27, 12:39
KiKiZ napisał/a:

Bonguś. napisałeś że mógłbyś go podać na policje ale go nie podasz bo jesteś łaskawy


Tak, kolejny dowód, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Co za młot :facepalm:

op...........ve

2013-12-27, 17:04
Elalex napisał/a:

A co mnie to k***a obchodzi?


lepiej wartości szukać w V jak Vendetta no nie ? ;-) Jak opuścisz kiedyś mury gimnazjum to zrozumiesz pewne rzeczy

greene

2013-12-28, 07:46
opusative napisał/a:


lepiej wartości szukać w V jak Vendetta no nie ? ;-) Jak opuścisz kiedyś mury gimnazjum to zrozumiesz pewne rzeczy



Preferujesz szukać domniemanych mądrości w kawałkach tego ćpuna, których teksty, a zasadniczo większość tego mizernego jak płytki PCV dorobku" były umotywowane w głównej mierze nabyciem nowych dragów? Żartujesz sobie butthurcie? "Zrobił wiele dla ludzi" Tak, powiesił się i nie rzępolił już więcej.

Elalex

2013-12-30, 22:49
opusative napisał/a:


lepiej wartości szukać w V jak Vendetta no nie ? ;-) Jak opuścisz kiedyś mury gimnazjum to zrozumiesz pewne rzeczy



Ty sie zawodowo zajołeś przypie**alaniem sie do mnie? Tak lepiej czerpać wartości z V jak Vendetta niż od typa który sie zaćpał na śmierć ;) Mam nadzieje że tak go kochasz że zrobisz to samo...
Ps: jestem starszy od Ciebie także nie wypie**alaj mi tu z gimbazą w każdym temacie.

stalowyszczur

2014-02-14, 21:12
Cytat:

Ps: jestem starszy od Ciebie także nie wypie**alaj mi tu z gimbazą w każdym temacie.