18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysiek

BongMan • 2013-12-25, 23:48
- Co robi Rysiek Riedel w stodole?
- Szuka igły w stogu siana.

tranzystor

2013-12-26, 16:09
BongMan napisał/a:

- Co robi Rysiek Riedel w stodole?
- Szuka igły w stogu siana.



No tak, Bongo doj***ł jak łysy warkoczem o kant kuli :shock:

BongMan

2013-12-26, 16:10
rudikopf

Cytat:

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu.


Jak ci nie pasuje, to won na pudelka.

I jeszcze jedno:
Cytat:

§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.


Ciesz się, że nie jestem społeczniakiem i twoje gimbusiarskie groźby olewam. Przy pałach już byś takim chojrakiem jak przez internet nie był.

greene

2013-12-26, 16:13
Elalex żyje, za to Riedel osiągnął śmierć, zostawiając po sobie pseudo-bluesowy dorobek.

Peter-Norivotset

2013-12-26, 16:19
Bomngman kawał zacny :amused:
ridel to tepy ch*j, brudas i cpun, na ktorego nawet bym nie splunal, bo balbym sie zalapac jakiegos syfa

pawelozory

2013-12-26, 16:22
BongMan napisał/a:

rudikopf

I jeszcze jedno:

Cytat:

§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,


Ciesz się, że nie jestem społeczniakiem i twoje gimbusiarskie groźby olewam. Przy pałach już byś takim chojrakiem jak przez internet nie był.



Drogi BongManie, nie ma żadnych dowodów ani nawet przypuszczeń na to, by te groźby sprawiały Twoją obawę o życie bądź zdrowie. Rudikopf jak dotąd nie przejawiał agresji wobec Twojej skromnej osoby w życiu realnym, więc, że tak mało wyrafinowanie powiem - nie pie**ol głupot. ;)

Po...........ł

2013-12-26, 16:25
pawelozory napisał/a:


skromnej osoby



Jak Ty piszesz o takim Celebrycie jakim jest Bonguś !? :shock:

huzi83

2013-12-26, 16:26
bongman jaki ty k***a głupi jesteś ,nie wiem kto ci te piwa stawia za takie h*jowiny

KiKiZ

2013-12-26, 16:37
@up

popieram kolegę wyżej, nie wiem dlaczego za Twoją osobą stoi taka armia, ale te Twoje brednie, ogólnie każda wypowiedź jest tak śmieciowa że aż się płakać chce...

idź na policje sadisticowy bohaterze... co za pajac...

Wojcz

2013-12-26, 16:45
hehe.. to śmieszne jest bo on ćpau.


(a tak serio to go lubiłem, ale ch*j - sadol to sadol :D )

BongMan

2013-12-26, 16:57
KiKiZ napisał/a:

idź na policje sadisticowy bohaterze... co za pajac...


Pajacem jesteś ty i właśnie sam dałeś na to dowód. Pajac, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem...

Machol

2013-12-26, 17:03
Tak jakby biadolenie fanów coś zmieniło. Nic nie zmieni. Był ćpunem i zdechł bo nie przestał być. Trudno, już się nie poprawi ;)

Advin

2013-12-26, 17:15
Rysiek był dobrym basistą black purple! odj***ć się do niego!

oodj***ć się od Rysia... dziś rocznica skoku magika! media milczą... przypadek? nie sądzę...

Brzeszczot w dupie

2013-12-26, 17:17
Kawał zajebisty. Nie wiem o co się dopie**alacie, pewnie ból dupy.

damian8718

2013-12-26, 17:28
BongMan pierwszy raz udało ci się mnie rozśmieszyć i wk***ić jednocześnie

Polak88

2013-12-26, 17:58
BongMan,

Jak Ty znajdujesz czas na bycie wszystkim i nikim skoro w każdym poscie widzę jakiś twój ch*jowy komentarz ?