18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ryba Goliat

Gimelord • 2017-06-22, 10:32
Takie oto cudeńko znalazłem na facefiucie. Tekst gościa Najbardziej Sk***esyńskie Ryby świata.

Ryba tygrys - Zwana także Goliatem tygrysim to prawdziwy sk***iel w skali bycia sk***ysynem. Legenda stara jak obwisle jajca świętego Mikołaja mówi, że nazwę swoją nosi po Biblijnym Goliacie. Dla przypomnienia Goliat był najbardziej dopie**oloną testosteronem i omandrenem postacią w sandalach z Biblii. Niestety typ został odj***ny przez wysuszonego na wiór pasterzyka o imieniu Dawid. Kiedy stanęli na przeciw siebie Goliat ze śmiechu posrał się w zbroje, a że Dawid dzień wcześniej nie machnął skóra i wyszedł na ustawkę z pełnymi jajami - na pełnym wk***ie wyj***ł king kongowi z procy prosto w ryj. Gościa wyj***lo z sandałow, a Dawid został królem Izraelitów. Jeśli coś popie**oliłem proszę o wybaczenie i poprawę. W każdym bądź razie dusza Goliata trafiła do uzębionej po sam naplet ryby. Żyje w Afryce i może osiągnąć nawet 50kg wagi. Jest na tyle groźnym sk***ysynem, że potrafi atakować ludzi, a i krokodyle w pobliżu tego drapieznego ogóra nie czują się bezpiecznie. Ukrywa swój kaprawy ryj między głazami w rzece ze względu na to, że wszystko co płynie rzeka od starych i zużytych podpasek po prezerwatywy wypełnione spermiskiem Egipcjan czepia się jego zębów. Nie wiele wiadomo na temat jego rozmnażania. W sumie co za debil by siedział w wodzie z kamerą i kręcił jak Pan Goliat zapie**ala Panią Goliatową w rybie cyce?



botcislaw

2017-06-22, 11:49
Na co łapał na teściową,uchodźców a może murzynów?

mixiek

2017-06-22, 12:09
Piwerko za opis.

Tco

2017-06-22, 14:51
Oficjalne info. podaje, ze rybka zostala zlowiona na 8 kilogramowy kawalek wieprzowinki.

mazga50

2017-06-22, 15:27
tak karp królewski na sterydach...

realign

2017-06-22, 17:31
Omnadren to testosteron tylko taka nazwa leku.

jinn

2017-06-22, 19:00
Wiele programów wędkarskich oglądałem, ale ten z Jeremym Wade'em jest przech*j.

elfis

2017-06-22, 19:37
pisząc facefiucie, obrażasz naczelną gumową laolę i pękniętą prezerwatywę, czy zdajesz sobie z tego sprawę

michal003

2017-06-22, 20:05
na drugim zdjęciu wygląda jakby mu łeb w paincie edytowali

Fuelled_by_hate

2017-06-22, 20:17
Cytat:

Jeśli coś popie**oliłem proszę o wybaczenie i poprawę.


Chyba tak było jak piszesz. Ale warto dodać że po tym jak Dawid zaj***ł Goliatowi tym kamieniem między oczy, to upie**olił mu jeszcze łeb jego własnym mieczem.

waski90

2017-06-22, 20:50
przecież to nie jest jego, napisał Wam wyraźnie, że zaj***ł z twarzoksiążki. Są dwa zajebiste profile z opisami tego typu. Wpiszcie w szukaj na face : najbardziej sk***ysyńskie ryby świata, drugi profil : najbardziej sk***ysyńskie zwierzęta świata.