18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ryba Goliat

Gimelord • 2017-06-22, 10:32
Takie oto cudeńko znalazłem na facefiucie. Tekst gościa Najbardziej Sk***esyńskie Ryby świata.

Ryba tygrys - Zwana także Goliatem tygrysim to prawdziwy sk***iel w skali bycia sk***ysynem. Legenda stara jak obwisle jajca świętego Mikołaja mówi, że nazwę swoją nosi po Biblijnym Goliacie. Dla przypomnienia Goliat był najbardziej dopie**oloną testosteronem i omandrenem postacią w sandalach z Biblii. Niestety typ został odj***ny przez wysuszonego na wiór pasterzyka o imieniu Dawid. Kiedy stanęli na przeciw siebie Goliat ze śmiechu posrał się w zbroje, a że Dawid dzień wcześniej nie machnął skóra i wyszedł na ustawkę z pełnymi jajami - na pełnym wk***ie wyj***ł king kongowi z procy prosto w ryj. Gościa wyj***lo z sandałow, a Dawid został królem Izraelitów. Jeśli coś popie**oliłem proszę o wybaczenie i poprawę. W każdym bądź razie dusza Goliata trafiła do uzębionej po sam naplet ryby. Żyje w Afryce i może osiągnąć nawet 50kg wagi. Jest na tyle groźnym sk***ysynem, że potrafi atakować ludzi, a i krokodyle w pobliżu tego drapieznego ogóra nie czują się bezpiecznie. Ukrywa swój kaprawy ryj między głazami w rzece ze względu na to, że wszystko co płynie rzeka od starych i zużytych podpasek po prezerwatywy wypełnione spermiskiem Egipcjan czepia się jego zębów. Nie wiele wiadomo na temat jego rozmnażania. W sumie co za debil by siedział w wodzie z kamerą i kręcił jak Pan Goliat zapie**ala Panią Goliatową w rybie cyce?



Promek

2017-06-22, 21:45
mixiek napisał/a:

Piwerko za opis.



calosc z opisem zaj***ne z fb z profilu

Najgroźniejsze sk***ysyńskie zwierzęta


tam kazdy opis w tym stylu jest

goliat1982

2017-06-22, 22:03
masz piwo za opis i sp***alaj :)

logan76

2017-06-22, 23:19
No ale ta ryba wygląda na oswojoną. Spokojnie mu leży na rękach.

adamZjeb

2017-06-22, 23:42
Nie dam piwa za opis, szczególnie za" w kaźdym bądź razie", k***a!

Polacco Sivusco

2017-06-23, 09:22
ubogacił mnie duchowo ten biblijny opis....Piwko

PhantomMask

2017-06-23, 10:01
Steve McQueen to on żyje ? :shock:

BLACK_RAVEN

2017-06-24, 10:42
Można obejrzeć jak to maleństwo zostało złowione w programie "Rzeczne Potwory - Goliat tygrysi".
Polecam odcinek "Śmiercionośna płaszczka".