18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rutyna zabija

~_Yarko_ • 2022-11-26, 00:40
Mam kamizelkę, nie muszę się rozglądać.


Zdzisław

2022-11-26, 01:29
To nie rutyna, to debil za kółkiem który wyprzedzał na pasach

JednorękiBandyta

2022-11-26, 02:01
O kijj ja pierdziele IQ tej kobiety wykroczyło ponad 60-70 i się spojrzała albo możę miała dobry słuch :D Tak czy siak uratowało jej to życie za to ten drugi to debil
bo ja to czego bym nie używał nóg kół czy k***a nisko latał helikopterem to wiem że wyj***ne w pierwszeństwo i obserwuje co się dzieje wokół mnie a szczególności na ulicy czy to pasy czy polna droga na zadupiu...

Bo debilów nie brakuje dzięki sadistik i komentujący debile :D

Dzięki wam to wiem :)

Smartghetto

2022-11-26, 02:24
Zdzisław napisał/a:

To nie rutyna, to debil za kółkiem który wyprzedzał na pasach



Debilem trzeba być, aby w takich warunkach wychodzić na jezdnie z tak małą uwagą po której jeżdzą samochody i należy sie ich spodziewać nawet na (niespodzianka) pasach. Najgorsi są piesi, którzy nigdy nie probowali robić prawka i np. wychodzą na ośniezoną jezdnie prosto pod koła jakby był lipiec i zapominają o wydłuzonej drodze hamowania.

Siriuz

2022-11-26, 02:28
Zdzisław napisał/a:

To nie rutyna, to debil za kółkiem który wyprzedzał na pasach



Taak mózgu. Osobówka ledwo wyhamowała w tych warunkach, a Ty oczekujesz, że ciężarówka się zatrzyma. Facet zrobił to co należy - nie hamował, bo ryzykowałby wpadnięcie w poślizg. To totalny brak wyobraźni pieszych oraz zwyczajny brak ostrożności. Bydło nie ludzie, których trzeba trzymać w rezerwatach, bo są nie przystosowani do życia w cywilizacji. Wylewają na siebie wrzątki, umierają porażeni prądem, duszą się bo zakładają torby na głowę, albo wchodzą pod koła samochodom. Same problemy.

Dracula

2022-11-26, 04:35
Nie trzeba było być mną, żeby wiedzieć, że tak to się skończy.

To mówiłem ja, Wróżbita Maciej.


Zbysław

2022-11-26, 06:10
W niczym ale to w niczym kierowca niczym zawinił
jezdze od 92 i kle se !! To

Hollo

2022-11-26, 07:33
Jak widać mądry przeżyje, bo wie że na wszystkich dookoła trzeba uważać, głupi zginie bo ma pierwszeństwo.

CzarnyAdolf

2022-11-26, 09:33
W kacapowie w dupie mają zakaz wyprzedzania przed pasami

radek225

2022-11-26, 09:41
To jest to, co trąbię od dawna pod tego typu filmami. Idziesz przez pasy? ROZGLĄDAJ SIĘ, a nie się patrzysz przed siebie, jakbyś w wojsku maszerował. Nawet jak wszystkie samochody się zatrzymały przed Tobą, to TEŻ SIĘ ROZGLĄDAJ. Załóżmy, że ta ciężarówka wjechałaby w tył osobówki, która stoi przed pasami, to i tak miałbyś z dupy garaż. Takich rzeczy nie powinno się w ogóle uczyć. Całe życie rozglądałem się na przejściach dla pieszych, bo mam instynkt samozachowawczy, chęć przetrwania i potrafię wyobraźnią sięgnąć dalej niż to, że jak zacznie bulgotać w brzuchu, to zaraz nadejdzie sraczka i pora szukać kibla.

dżonyłojlker

2022-11-26, 11:19
Zbysław napisał/a:

W niczym ale to w niczym kierowca niczym zawinił



Zawinił drogi Zbyszku, zawinił i to bardzo. To się nazywa "niedźwiedzia przysługa". Taki uprzejmy pedał zatrzymuje się przed przejściem, myśląc, że pomaga pieszemu karaluchowi, a tak naprawdę sprowadza na niego niebezpieczeństwo, jak na tym nagraniu.

CzarnyAdolf napisał/a:

W kacapowie w dupie mają zakaz wyprzedzania przed pasami



W kacapowie tak jak u nas, pieszy ma w dupie to, że po jezdni jeżdżą auta i trzeba się rozejrzeć :roll:

Mo...........ke

2022-11-26, 13:35
Co za debilka, miałam taką samą sytuację w Rzeszowie gdzie wieśniaki zjeżdżają się by zaznać miasta. Gdybym nie złapała i pociągnęła kolegi, byłby skasowany. Nie polecam przejść dla pieszych w Rzeszowie, wyprzedzanie na pasach kilka lat temu było codziennością. Mało chodziłam po mieście ale i tak widziałam kilkanaście razy w ciągu kilku miesięcy jak wieśniaki wyprzedzały na pasach + skutki.

Siriuz

2022-11-26, 13:46
@Up troche inaczej. Problem w miastach jest z wieśniakami, którzy wychowali się na wsi, gdzie była jedna droga, która jechał jeden samochód raz na godzinę. Łazili sobie z krowami samopas jak chcieli, i raz w roku może pijanego Mietka ktoś lekko potrącił bo akurat zasnął na drodze i nie zsunął się do rowu. Teraz ci ludzie przyjechali do miasta ze swoimi nawykami i nie mogą się odnaleźć.

A tak serio to takim pieprzeniem pomagasz debilom, którzy chcą pozamykać ludzi w gettach i odebrać wszystkim samochody. Będziesz miała talon na 100 dni w roku, kiedy możesz jeździć samochodem. Poczytaj sobie o planach WEF, o miastach 15 minut, śledzeniu śladu CO2 itp.

DzidaZawodnik

2022-11-26, 13:48
Zdzisław napisał/a:

To nie rutyna, to debil za kółkiem który wyprzedzał na pasach



Życzę światu, zebyś na każde przejście wchodził tak jak ten na filmie.

KoBi44

2022-11-26, 14:05
Jedynym debilem i winnym jest tutaj zapie**alajacy kierowca ciężarówki w takich warunkach. Mam nadzieję że zgnije w Sztumie.