18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rutyna zabija

~_Yarko_ • 2022-11-26, 00:40
Mam kamizelkę, nie muszę się rozglądać.


CzarnyAdolf

2022-11-26, 15:19
KoBi44 napisał/a:

Jedynym debilem i winnym jest tutaj zapie**alajacy kierowca ciężarówki w takich warunkach. Mam nadzieję że zgnije w Sztumie.



Siedzi już w transporcie do Donbasu

matzwo122

2022-11-26, 15:42
Miał kamizelkę to przeżył

Penton

2022-11-26, 17:15
Monke napisał/a:

Co za debilka, miałam taką samą sytuację w Rzeszowie gdzie wieśniaki zjeżdżają się by zaznać miasta. Gdybym nie złapała i pociągnęła kolegi, byłby skasowany. Nie polecam przejść dla pieszych w Rzeszowie, wyprzedzanie na pasach kilka lat temu było codziennością. Mało chodziłam po mieście ale i tak widziałam kilkanaście razy w ciągu kilku miesięcy jak wieśniaki wyprzedzały na pasach + skutki.



Chyba Ci jakiś poza miejscowy wieśniak dupsko zerżnął, że teraz wylewasz takie żale na sadolu, głupia c**o.

Mo...........ke

2022-11-26, 19:40
Siriuz napisał/a:

@Up troche inaczej. Problem w miastach jest z wieśniakami, którzy wychowali się na wsi, gdzie była jedna droga, która jechał jeden samochód raz na godzinę. Łazili sobie z krowami samopas jak chcieli, i raz w roku może pijanego Mietka ktoś lekko potrącił bo akurat zasnął na drodze i nie zsunął się do rowu. Teraz ci ludzie przyjechali do miasta ze swoimi nawykami i nie mogą się odnaleźć.
A tak serio to takim pieprzeniem pomagasz debilom, którzy chcą pozamykać ludzi w gettach i odebrać wszystkim samochody. Będziesz miała talon na 100 dni w roku, kiedy możesz jeździć samochodem. Poczytaj sobie o planach WEF, o miastach 15 minut, śledzeniu śladu CO2 itp.



Wystarczy że zamkną Rzeszów.
;-)

loky

2022-11-27, 21:20
Smartghetto napisał/a:

Debilem trzeba być, aby w takich warunkach wychodzić na jezdnie z tak małą uwagą po której jeżdzą samochody i należy sie ich spodziewać nawet na (niespodzianka) pasach. Najgorsi są piesi, którzy nigdy nie probowali robić prawka i np. wychodzą na ośniezoną jezdnie prosto pod koła jakby był lipiec i zapominają o wydłuzonej drodze hamowania.



k***a, co ci polscy kierowcy nie potrafiący jeździć wymyślą by usprawiedliwić swoja głupotę.

Siriuz

2022-11-27, 21:57
loky napisał/a:

k***a, co ci polscy kierowcy nie potrafiący jeździć wymyślą by usprawiedliwić swoja głupotę.



Jakim cudem Ty potrafisz obsługiwać komputer?

willoo

2022-11-28, 01:06
To przecież k***a rosja - tam, w odróżnieniu od nas, nie ma obowiązku puszczania pieszych na pasach. Nie ma kar za wyprzedzanie na nich itp... tam jak się kierowca zatrzyma to jego dobra wola, nie przymus. Mówi o tym ten gość