18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ruskie ścierwo na wojnie w Czeczenii

Suspens • 2022-09-18, 18:52
ruski śmieć zawsze będzie ruskim śmieciem





malyrataj

2022-09-19, 16:33
[quote="chochlikhero166"]
malyrataj napisał/a:


Mam nadzieję że zamknąłem ci już mordę wystarczajaco bo ani jeden twój argument nie był trafny. Poza tym jeszcze jedno: polscy milionerzy nie są odpowiedzialni ani zobowiązani wobec jednostek. Ale jeśli upainscy oligarchowie nie mają zobowiązań wobec ich kraju, w czasie wojny to nie ma ich nikt. Ani żaden Polak, ani cały swiat



Nie dość że nie zamknąłeś to z komentarza na komentarz spadasz coraz niżej w mojej ocenie, samo szczekanie zero myślenia. Pozbawiony rozumu i myślenia o dwa kroki do przodu

chochlikhero166

2022-09-19, 16:52
[quote="malyrataj"]
chochlikhero166 napisał/a:


Nie dość że nie zamknąłeś to z komentarza na komentarz spadasz coraz niżej w mojej ocenie, samo szczekanie zero myślenia. Pozbawiony rozumu i myślenia o dwa kroki do przodu



No właśnie. W twojej ocenie. Kto ma rację 24 godziny przed innymi, przez całą dobę uchodzi za idiotę. Poza tym, wiesz gdzie mam twoje zdanie. Tam gdzie każdego upainca po kolei

:-)

Dla mnie jesteś pożytecznym idiotą i tyle. Nie obchodzi mnie krytyka durnia

gallanonim800

2022-09-19, 18:27
kulawiec napisał/a:

Generalnie Ukraińcy są jednak trochę bardziej cywilizowani, czym bliżej Rosji tym więcej patologi. Co nie zmienia dwóch faktów. Pierwszy jest taki, że w obu krajach było sporo mądrych i wybitnych ludzi. Drugi jest taki, że to Ruskie wpadli mordować do Ukrainy a nie na odwrót.
Wniosek jest taki, że powinniśmy wspierać wszystko co pozwala na jak największe wykrwawienie Rosji i przy okazji umacniać swoją pozycję gospodarczo i militarnie gdzie popadnie.
Mocna i przyjazna Ukraina może się przydać w przyszłości przy pokazywaniu Niemcom gdzie ich miejsce, w końcu razem z Francją ciągną Putinowi i stoją w opozycji do Polski.



Dobrze prawisz kolego. Oby jak najwięcej trzeźwo myślących nie tylko na tym portalu ale wszędzie.

Pereze87

2022-09-19, 21:16
Wszystko bolszewickie psy zostaną spalone żywcem . Wasz koniec jest już bliski . Druga armia świata .. hahahha :lol:

RodrigoCortez

2022-09-19, 21:29
kulawiec napisał/a:

Generalnie Ukraińcy są jednak trochę bardziej cywilizowani, czym bliżej Rosji tym więcej patologi. Co nie zmienia dwóch faktów. Pierwszy jest taki, że w obu krajach było sporo mądrych i wybitnych ludzi. Drugi jest taki, że to Ruskie wpadli mordować do Ukrainy a nie na odwrót.
Wniosek jest taki, że powinniśmy wspierać wszystko co pozwala na jak największe wykrwawienie Rosji i przy okazji umacniać swoją pozycję gospodarczo i militarnie gdzie popadnie.
Mocna i przyjazna Ukraina może się przydać w przyszłości przy pokazywaniu Niemcom gdzie ich miejsce, w końcu razem z Francją ciągną Putinowi i stoją w opozycji do Polski.



jeśli myślisz że mocna i przyjazna Ukraina pomoże kiedyś Polsce w przyszłości to jesteś durniejszy niż te ruskie śmiecie

neo001

2022-09-19, 22:08
malyrataj napisał/a:

Tym się człowiek rozumny różni od prostaka że słucha każdej opinii i sam potrafi wyciągnąć wnioski, za to ty założyles że olgadam pewnie tvpis i stamtąd mam swoje informacje, żenujący poziom i retoryka, ciężko kopac się z koniem dlatego serio kończę



Do rozumnego człowieka tobie daleko. Dalej propaguj pomaganie Ukraińcom kosztem Polaków, daleko na tym zajdziemy - rozwalona gospodarka, bezrobocie, wojsko bez sprzętu i zachód mający za nic Ukraińców jak i zapewne Polaków.
Niestety UE dała dupy na samym początku tej wojenki, a my harcerzyki znowu za swoją waleczność będziemy płacić.

kocur

2022-09-19, 22:33
Halman napisał/a:

co tu komentować jak wszystko widać ale zaraz i tak przylecą obrońcy kremlina



o jest kochaś od brudasów i śmieci z charkowa. te kurestwo trzeba tępić, ale bananowe dz**ki nie rozumieją tego.
jbć otn ukr i cała reszte gówna

kulawiec

2022-09-19, 22:34
RodrigoCortez napisał/a:

jeśli myślisz że mocna i przyjazna Ukraina pomoże kiedyś Polsce



A kto mówił o pomaganiu? Polska powinna dążyć do tego, aby jak najbardziej uzależnić od siebie Ukrainę, tak, żeby jej interesy były po drodze z Polską.

neo001

2022-09-19, 22:59
kulawiec napisał/a:

A kto mówił o pomaganiu? Polska powinna dążyć do tego, aby jak najbardziej uzależnić od siebie Ukrainę, tak, żeby jej interesy były po drodze z Polską.



kulawiec napisał/a:

Wniosek jest taki, że powinniśmy wspierać wszystko co pozwala na jak największe wykrwawienie Rosji i przy okazji umacniać swoją pozycję gospodarczo i militarnie gdzie popadnie.
Mocna i przyjazna Ukraina może się przydać w przyszłości przy pokazywaniu Niemcom gdzie ich miejsce, w końcu razem z Francją ciągną Putinowi i stoją w opozycji do Polski.




Ty piszesz o pomaganiu i jeszcze sugerujesz że Ukraińcy będą naszymi wdzięcznymi sojusznikami :ja_pie**ole:

kulawiec

2022-09-20, 00:42
neo001 napisał/a:

Ty piszesz o pomaganiu i jeszcze sugerujesz że Ukraińcy będą naszymi wdzięcznymi sojusznikam



Nie, ja nie piszę, tylko napisałem. I nie o pomaganiu, a o walce z Rosją czyimiś rękami. I nic tam niema o wdzięczności, a o wspólnych interesach i uzależnieniu od siebie w jak największym stopniu.

Mam gdzieś czy nam ktokolwiek będzie wdzięczny, aczkolwiek propaganda jest przydatna, żydzi zbudowali na niej cały biznes i robią od lat politykę. Raczej chodzi o kontrakty, na odbudowę, technologie, pośrednictwo, tranzyt itd.

BERYL1

2022-09-20, 08:03
kulawiec napisał/a:

Generalnie Ukraińcy są jednak trochę bardziej cywilizowani, czym bliżej Rosji tym więcej patologi. Co nie zmienia dwóch faktów. Pierwszy jest taki, że w obu krajach było sporo mądrych i wybitnych ludzi. Drugi jest taki, że to Ruskie wpadli mordować do Ukrainy a nie na odwrót.
Wniosek jest taki, że powinniśmy wspierać wszystko co pozwala na jak największe wykrwawienie Rosji i przy okazji umacniać swoją pozycję gospodarczo i militarnie gdzie popadnie.
Mocna i przyjazna Ukraina może się przydać w przyszłości przy pokazywaniu Niemcom gdzie ich miejsce, w końcu razem z Francją ciągną Putinowi i stoją w opozycji do Polski.



generalnie to widze, ze juz propagande ci wcisneli xD
upainiec nigdy nie bedzie przyjacielem Polaka koniec kropka.

kulawiec

2022-09-20, 18:11
BERYL1 napisał/a:

upainiec nigdy nie bedzie przyjacielem Polaka koniec kropka.



A co to ma do rzeczy? Ktoś ci kazał się przyjaźnić?

Gr0mTom

2022-09-25, 11:30
kulawiec napisał/a:

Generalnie Ukraińcy są jednak trochę bardziej cywilizowani, czym bliżej Rosji tym więcej patologi. Co nie zmienia dwóch faktów. Pierwszy jest taki, że w obu krajach było sporo mądrych i wybitnych ludzi. Drugi jest taki, że to Ruskie wpadli mordować do Ukrainy a nie na odwrót.
Wniosek jest taki, że powinniśmy wspierać wszystko co pozwala na jak największe wykrwawienie Rosji i przy okazji umacniać swoją pozycję gospodarczo i militarnie gdzie popadnie.
Mocna i przyjazna Ukraina może się przydać w przyszłości przy pokazywaniu Niemcom gdzie ich miejsce, w końcu razem z Francją ciągną Putinowi i stoją w opozycji do Polski.



Ukraina zawsze bedzie proniemiecka ty kretynie, nie znasz sie a historii i tym w jaki sposob powstalo panstwo ukrainskie to sie nie wypowiadaj. Niemcy od samego poczatku wykorzystywali ukrów do tego aby oslabiac Polske i kacapów. Także j***ć pie**olonych banderowców którzy po dziś dzień gloryfikują bandere i tym samym kacapów.