18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ruskie ścierwo na wojnie w Czeczenii

Suspens • 2022-09-18, 18:52
ruski śmieć zawsze będzie ruskim śmieciem





zerwikaptur

2022-09-18, 22:09
Często zmywając gary w pakolskim barze
shoe5maker napisał/a:

Rozbrajają mnie typki mówiące o zalewie ukraińskim, jednocześnie odmawiający pracy na stanowisku typu szambiarz.


mlecz1323

2022-09-18, 22:32
j***ć Ruskich- jak wychodzili z Naszego Kraju to wszystko do gołych ścian zabrali.... k***y i tyle....

żmij

2022-09-18, 22:33
kulawiec napisał/a:

przyjazna Ukraina



To jest naprawdę wspaniały oksymoron.

malyrataj

2022-09-18, 23:08
chochlikhero166 napisał/a:

Nie zapomniałem. To twój mokry sen wchodzenia w upaińska dupę. Ale spokojnie. I ty wejdziesz, przyjdzie twoja kolej. Dostaniesz brunatną szmatę, paliwko po 7 złotych i będziesz mógł odkupić węgiel i wtedy już będziesz szczęśliwy



Tanio dupę sprzedałeś, bo za jakieś 1.5 zł za paliwko ale spoko czerwoni się cieszą z takich kretynów jak ty, tacy są potrzebni. ch*j że ropa i węgiel drogi na całym świecie ale to przez ilość Ukraińców w Polsce jest drogie paliwo, bo u zachodnich sąsiadów co dupę wypieli na ukrow taniutko co ?ha, ja pie**ole, dno i 5 metrów mułu. pie**oli mnie co sądzicie o ukrainie i czy ktoś ich lubi ale k***y z logiki nie róbcie a jeśli chcecie się sprzedać za gaz i tańsze paliwko to jesteście taka sama chołotą jak niemiaszki

bleblebator1

2022-09-18, 23:11
chochlikhero166 napisał/a:

Nie zapomniałem. To twój mokry sen wchodzenia w upaińska dupę. Ale spokojnie. I ty wejdziesz, przyjdzie twoja kolej. Dostaniesz brunatną szmatę, paliwko po 7 złotych i będziesz mógł odkupić węgiel i wtedy już będziesz szczęśliwy



Jeżeli ukraina przegra, to po kiego h*ja mi paliwo po 7 czy po 3 zyla, skoro orki nas najadą i będę trupem?
Z tamtych azowców z dziarami bandery, ss, czy swastyką nikt praktycznie już nie żyje, wszyscy są martwi. Statystyki są nieubłagane, po 8 latach napie**alania się z ruskimi musieli zejść z tego świata. Dzisiaj azow to głównie mściciele, którym orki zamordowały dzieci, żony, mężów (są ukraińskie kobiety służące w azow dla zemsty)

bolego

2022-09-18, 23:30
malyrataj napisał/a:

Tanio dupę sprzedałeś, bo za jakieś 1.5 zł za paliwko ale spoko czerwoni się cieszą z takich kretynów jak ty, tacy są potrzebni. ch*j że ropa i węgiel drogi na całym świecie ale to przez ilość Ukraińców w Polsce jest drogie paliwo, bo u zachodnich sąsiadów co dupę wypieli na ukrow taniutko co ?ha, ja pie**ole, dno i 5 metrów mułu. pie**oli mnie co sądzicie o ukrainie i czy ktoś ich lubi ale k***y z logiki nie róbcie a jeśli chcecie się sprzedać za gaz i tańsze paliwko to jesteście taka sama chołotą jak niemiaszki



No faktycznie 3 gospodarka swiata to holota (zle napisales imbecylu). Debile z PiSu ktorych kazdy doi.. a juz najbardziej oni sami swoj wlasny narod to wedlug ciebie rycerstwo

JebacJP2

2022-09-18, 23:48
RuSSkie k***y myślały, ze na Ukrainie pójdzie im łatwo jak w Czeczeni, ale okazało się inaczej. Mam nadzieje, ze na Ukrainie padnie ich z 100-200 tys.

Robajson

2022-09-19, 00:11
Czeczeni i Gruzini juz chyba nie pamiętają jak Rosjanie rozj***li im kraj...

B420

2022-09-19, 02:06
ch*j z tym wszystkim, kacapy same się potopią we własnym gównie, my zaś musimy wyłapać resztę tego ścieku który i u nas się rozlewa i oczyścić go ze społeczeństwa. j***ć rozzję, jak już będzie na kolanach to wtedy wszystkie te post komunistyczne kraje które rozja skaziła powinny się zjednoczyć i rozpiedolić ich w drobny mak.

intermag

2022-09-19, 05:20
Takie tam ukraińskie bojówki, ważne że wam ( bomby nie spadajooo)


malyrataj

2022-09-19, 08:01
bolego napisał/a:

No faktycznie 3 gospodarka swiata to holota (zle napisales imbecylu). Debile z PiSu ktorych kazdy doi.. a juz najbardziej oni sami swoj wlasny narod to wedlug ciebie rycerstwo



Dlatego wasza logika jest na poziomie krawężnika, to nie Ukraina jest winna inflacji tylko rosja, która ten burdel zaczęła a przede wszystkim polityka PiS (nie chodzi tylko w czasie wojny ale ogólnie 500+, 13-14, walka z covid ). Ale jak słyszę że 40 zł za Ukraińca rozj***lo kraj to ciężko nie skomentować.

neo001

2022-09-19, 10:32
malyrataj napisał/a:

Dlatego wasza logika jest na poziomie krawężnika, to nie Ukraina jest winna inflacji tylko rosja, która ten burdel zaczęła a przede wszystkim polityka PiS (nie chodzi tylko w czasie wojny ale ogólnie 500+, 13-14, walka z covid ). Ale jak słyszę że 40 zł za Ukraińca rozj***lo kraj to ciężko nie skomentować.



Emerytury dla ukrów, 500+, mieszkania w pełni urządzone za darmo i to nie jakieś komunalne slamsy jakie oferowali Polakom, zasiłki itd. Wyjście z szabelką na kacapów poprzez nieodebranie węgla za który już zapłaciliśmy - reasumując w dupie mam tą wojenkę propagandową, liczy się tu i teraz i nawet nie próbuj mnie straszyć kacapskim ścierwem, bo w Polsce nie ma takiej mniejszości kacapskiej jak na Ukrainie, a i my nie próbujemy robić czystek narodościowych jak upaińcy na kacapach w "swoim" kraju.

Polacco Sivusco

2022-09-19, 10:37
Dzisiejsza generalicja w tej poj***nej , "drugiej armii świata"