18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

an...........ad

2016-03-03, 00:44
Nie zapomnijmy że Turasy z Ruskimi się nie lubią, więc ten filmik może być propagandą ;-) No i jak ktoś wspomniał, brak wykładziny na ścianie :-D

Davidzior

2016-03-03, 00:52
Ruscy to jest hołota nieziemska. Nie raz słyszałem, że kierowcy ciężarówek z Rosji nie potrafią używać kibla.

mmmarcin

2016-03-03, 07:14
Nie czaję o co turasom chodzi.
Jak pojadą do niemców po socjal też zostawiają taki sam, a może nawet większy, syf po sobie.

Salceson

2016-03-03, 08:27
jak się bawić to się bawić, drzwi wyj***ć, drugie wstawić...

Krak

2016-03-03, 09:32
mygyry napisał/a:

Dziwne, że wykładziny nie przyj***li na ścianę



Bo na ścianę zasługuje tylko dywan

kitsun

2016-03-03, 14:30
[quote=frezarkacnc]
k***a mać ale tam wyżej parę pięter to mnie rozj***łaś szanowna internautko. Tak k***a może i uchodzą, podobnie jak Czeszki, Ukrainki, Białorusinki i wszelkie inne kobiety z państw "zaprzyjaźnionych" z ZSRR. Wiesz k***a dlaczego??? Bo wszystkich nas łączy jedna cecha charakterystyczna - nie przelewa nam się.
[/quote]

pie**olisz. Polki mają taką renomę bo tak się zachowują. I te co wyrabiają renomę, nie robią tego, bo chcą zarobić, bo im się nie przelewa.
Znam trochę wykształconych Ukrainek i nie dość, że śliczne laski, to do tego w ch*j pracowite, ułożone i do wszystkiego doszły pracą i głową, a nie dupą.
Znam też trochę wykształconych Polek i w mniejszości są to fajne laski. Duża część z nich to albo wredne pindy, albo średnie z ryja laski, które dostają pie**olca jak pojawia się książę orientu, ale "Nie jestem k***ą, bo tylko w dupę i za darmo".

I to nie tylko moje zdanie, ale nawet moich znajomych (Polek).

en...........ea

2016-03-03, 22:12
Ok ok zgodzę się z Tobą ale na pewno są przypadki takiego zachowania z braku jakiejś perspektywy ( w ich mniemaniu rzecz jasna)