18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ruski skoczek

~REsadER • 2024-03-18, 15:55
no to hop


Siriuz

2024-03-19, 18:42
majeńka napisał/a:

(pie**ololo)
A jeśli powiesz że nie jestem jakimś Assange którego trzeba by udupić: jasne że nie. Ale co miałabym zyskać na "udowodnieniu" że jestem polakiem — w co raczej każdy na tym portalu wierzy, ty gadasz tak tylko aby zmniejszyć wagę moich słów — poczucie wyższości że wygrałam w jakimś internetowym sporze, co dałoby mi 20 sekund dopaminy? A do stracenia w przypadku ujawnienia moich danych mam dużo.

Więc sorry Winnetou, ja zostaję anonimowa.



"każdy na tym portalu wierzy" :) No i tak się generalnie kończy kiedy próbuję każdego z was antyruskie trolle zachęcić do udowodnienia pochodzenia... Ja akurat mam więcej powodów, aby obawiać sie ukraińskich nazioli w Polsce, niż Ty rosyjskiego agenta...
No ale nic, fajnie było sobie popie**olić po raz kolejny o dupie Maryny.

Kooondor2000

2024-03-22, 23:39
Siriuz napisał/a:

"każdy na tym portalu wierzy" No i tak się generalnie kończy kiedy próbuję każdego z was antyruskie trolle zachęcić do udowodnienia pochodzenia... Ja akurat mam więcej powodów, aby obawiać sie ukraińskich nazioli w Polsce, niż Ty rosyjskiego agenta...
No ale nic, fajnie było sobie popie**olić po raz kolejny o dupie Maryny.



zamknij już tą mordę Siriuz ruSSka cioto

shoggoth

2024-04-16, 16:21
Siriuz napisał/a:

"każdy na tym portalu wierzy" No i tak się generalnie kończy kiedy próbuję każdego z was antyruskie trolle zachęcić do udowodnienia pochodzenia... Ja akurat mam więcej powodów, aby obawiać sie ukraińskich nazioli w Polsce, niż Ty rosyjskiego agenta...
No ale nic, fajnie było sobie popie**olić po raz kolejny o dupie Maryny.



Ja mam dokładnie to samo z ruskim i polskimi naziolami. Oraz partiami jawnie prorosyjskimi działającymi na terenie Polski jak np. konfederosja. Zastanawiam się jakie macie, narodowi brunatni chłopcy, profity z takiego ostentacyjnego brandzlowania się faktem bycia polakiem. Ja mimo możliwości udokumentowania udziału moich prodków we wszystkich zrywach narodowo-wyzwoleńczych tego narodu, oraz obu wojnach światowych, kiedy wyjeżdżałem z tego kraju bez żalu zrzekałem się obywatelstwa. A dzięki korzeniom niemieckie uzyskałem od ręki.