18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ruski skoczek

~REsadER • 2024-03-18, 15:55
no to hop


Roskosmos

2024-03-18, 19:40
Ja sobie te numery muszę zapisać

420710247365

2024-03-18, 20:13
Siriuz napisał/a:

Dlaczego wy sobie nie zalozycie wlasnego Sadola w domenie ua?



Cały świat się z was śmieje dziady bo macie soviecką mentalność. I tak na froncie skończysz dziadu.

Siriuz

2024-03-18, 20:14
420710247365 napisał/a:

Cały świat się z was śmieje dziady bo macie soviecką mentalność. I tak na froncie skończysz dziadu.



O Polakach mówisz?

sokol23

2024-03-18, 21:34
Pewnie z radosci ze Wladek wygral wybory ,oddal swoje zycie

majeńka

2024-03-18, 21:59
Siriuz napisał/a:

Dlaczego wy sobie nie zalozycie wlasnego Sadola w domenie ua?

I co, mniej kacapskich onuc by było?

Ja dalej niż okolice Białegostoku na wschód w życiu nie byłam, i nie życzę sobie żeby mnie kacapskie ścierwo obrażało.

Siriuz

2024-03-18, 22:10
majeńka napisał/a:

I co, mniej kacapskich onuc by było?
Ja dalej niż okolice Białegostoku na wschód w życiu nie byłam, i nie życzę sobie żeby mnie kacapskie ścierwo obrażało.



A to luzik, jeśli chodzi o mnie to jestem Polakiem, więc zakładam, że nie czujesz się urażona :D Nie wiem jakiej narodowości jesteś. Może Niemka? ch*j mnie to obchodzi, faktem jest, że marzy Ci się aby Polska wypowiedziała wojnę Rosji i drwisz sobie z polskich inwestycji.

Poki co żaden taki antypolak, antyrosjanin, ukrofil jak Ty i te trole wyżej ani razu nie podjął rękawicy aby udowodnić, że jest Polakiem.

Kirku34

2024-03-18, 22:38
Chyba usłyszał, że Putin Wygrał XD

Rangraf

2024-03-19, 01:40
CriSStopher napisał/a:

szkoda tylko auta



Jeżeli by mi ktoś tak brykę rozwalił, to bym mu nogi z dupy powyrywał.

majeńka

2024-03-19, 03:06
Siriuz napisał/a:

A to luzik, jeśli chodzi o mnie to jestem Polakiem, więc zakładam, że nie czujesz się urażona Nie wiem jakiej narodowości jesteś. Może Niemka? ch*j mnie to obchodzi, faktem jest, że marzy Ci się aby Polska wypowiedziała wojnę Rosji i drwisz sobie z polskich inwestycji.

Nie chcę wojny Polski z Kacapią, chcę aby ta zasrana banda podludzi w ogóle nie istniała!!! Póki co to Ukraina z nimi walczy nie my, trzeba więc wspierać ich jak to tylko możliwe aby wygrali i zniszczyli zagrożenie — zagrożenie dla siebie, dla nas, dla całego świata. Nawet dla murzynów (patrz akcje Wagnerów w zachodniej Afryce). I nawet dla ciebie — bo jak mobików zabraknie, na front pójdziesz i ty.

Niemcy to normalny kraj, jak prawie każdy kraj czasem robią dobrze, czasem źle, ale akurat oni, będąc 1% ludności świata, wytworzyli przynajmniej 10% nauki i kultury. Mieli swoje paskudne 12 lat w 1933-45, przedtem też parę brzydkich akcji im się zdarzyło, ale ogólnie dobrze być na tej samej planecie co oni.

Zaś Kacapia to wrzód na tyłku świata, zajmując 1/9 powierzchni i 1.8% ludności planety wytworzyli mniej więcej tyle zdobyczy intelektualnych co pigmeje, przywłaszczając chwałę podbitych ludów (np. sprawy kosmiczne za Sajuza to byli 90% ukraińcy, kultura za cara Piotra była produktem kilku milionów niemców, itp). Za to w napadaniu wszystkich wokół i mordowaniu są naprawdę nieźli.

Siriuz napisał/a:

Poki co żaden taki antypolak, antyrosjanin, ukrofil jak Ty i te trole wyżej ani razu nie podjął rękawicy aby udowodnić, że jest Polakiem.

Z oczywistych powodów nie zapostuję skanu dowodu osobistego. Ani aktu zgonu pradziadków. A zresztą nawet gdybym była marsjanką, co to ma do rzeczy? Ja nie mam nic przeciwko żadnej cywilizowanej nacji — ani nawet tym tuwimcom czy buriatom którzy nie kolaborują z okupantem.

Siriuz

2024-03-19, 11:25
majeńka napisał/a:

Nie chcę wojny Polski z Kacapią, chcę aby ta zasrana banda podludzi w ogóle nie istniała!!! [...] Niemcy to normalny kraj



Takie naziolskie tłuki jak Ty całkiem nie rozumieją, że niecałe 100 lat temu w Niemczech było wielu takich jak Ty, którzy twierdzili dokładnie to samo nt Polaków, że to podludzie, którzy nie powinni istnieć. Ale ch*j, macie mózgi wyżarte propagandą TVNowską. Nawet nie mam nic przeciwko temu, żeby takich jak wy wysyłać na wojne. Tylko robiłbym to gdzieś z dala od cywili. Takie ustawki kibolskie. Dostalibyście swoje chorągiewki i byście się napie**alali do ostatniego.


majeńka napisał/a:

Z oczywistych powodów nie zapostuję skanu dowodu osobistego. Ani aktu zgonu pradziadków. A zresztą nawet gdybym była marsjanką, co to ma do rzeczy? Ja nie mam nic przeciwko żadnej cywilizowanej nacji — ani nawet tym tuwimcom czy buriatom którzy nie kolaborują z okupantem.


Możemy spokojnie skupić się na metodach anonimowych. Zacząć od potwierdzenia, że w ogóle mieszkasz w Polsce. Ostatnim razem kiedy ten temat podejmowałem mieliśmy wybory parlamentarne. Niedługo wybory samorządowe. Możemy sobie foteczki popstrykać pod komisjami z dedykacją dla Sadola.

majeńka

2024-03-19, 15:25
Wybacz ale nie podaję żadnych danych dzięki którym mógłbyś mnie zidentyfikować i robić mi oborę.

Gdybym była np. kasjerką w Biedzie, ryzykowałabym tylko że znajomi będą mnie obgadywać, ale pracując w korpo, gdyby ktoś "życzliwy" doniósł niektóre z moich wypowiedzi, wylądowałabym u HRów szybciej niż karetka pogotowia dojeżdża.

Dlatego też np. nie mogę skorzystać z propozycji wspólnej walki z alkoholem, wspólnego oglądania kolekcji vlepek, itp.

Siriuz

2024-03-19, 17:03
majeńka napisał/a:

Wybacz ale nie podaję żadnych danych dzięki którym mógłbyś mnie zidentyfikować i robić mi oborę.
Gdybym była np. kasjerką w Biedzie, ryzykowałabym tylko że znajomi będą mnie obgadywać, ale pracując w korpo, gdyby ktoś "życzliwy" doniósł niektóre z moich wypowiedzi, wylądowałabym u HRów szybciej niż karetka pogotowia dojeżdża.
Dlatego też np. nie mogę skorzystać z propozycji wspólnej walki z alkoholem, wspólnego oglądania kolekcji vlepek, itp.



Ja pie**ole, ja rozumiem że możesz być na bakier z technologią i boisz się agentów, ale jak mogę Cię zidentyfikować po zdjęciu z komisji obwodowej z karteczką, na której napiszesz pozdrowienia? Ze zdjęcia możesz potem zrobić zrzut, żeby mieć pewność, że nie będzie na nim żadnych exifów itp. Chcesz możesz zaproponować sama jakąś metodę aby udowodnić skąd jesteśmy. Jestem otwarty na propozycje. Może jakiś Sadol ma podpowiedzi? Niektórzy tu twierdzą, że są ekspertami od anonimizacji.

razak

2024-03-19, 17:10
PabloSkills napisał/a:

Mieli iść do przedszkola, ale po drodze zajdą do psychologa.



człowieku to rosja. Ten gówniak sobie z nim później selfie zrobił

majeńka

2024-03-19, 18:14
Siriuz napisał/a:

Ja pie**ole, ja rozumiem że możesz być na bakier z technologią i boisz się agentów, ale jak mogę Cię zidentyfikować po zdjęciu z komisji obwodowej z karteczką, na której napiszesz pozdrowienia? Ze zdjęcia możesz potem zrobić zrzut, żeby mieć pewność, że nie będzie na nim żadnych exifów itp. Chcesz możesz zaproponować sama jakąś metodę aby udowodnić skąd jesteśmy. Jestem otwarty na propozycje. Może jakiś Sadol ma podpowiedzi? Niektórzy tu twierdzą, że są ekspertami od anonimizacji.

Wycięcie EXIF jest oczywiste dla każdego nie-analfabety który wie o istnieniu metadanych, ale to nie wystarcza. Każda matryca jest unikalna, zidentyfikowanie konkretnego telefonu jest proste jeśli wiesz jak szukać. Nawet jeśli ty konkretnie nie masz pojęcia jak (ja zresztą też), na pewno macie w firmie kogoś kto się na tym zna. Oczywiście, to da tylko informację "te dwa zdjęcia były robione tym samym telefonem", ale że są strony na których można znaleźć fotki które postowałam pod własnym nazwiskiem (na ogół nickiem, ale stąd droga prosta), wolę nie ryzykować. Raczej nikt z waszych nie uzna za warte trudu włożyć wysiłku aby mnie dorwać — ale z drugiej strony, tyle roboczogodzin włożyłam w prostowanie waszej propagandy że pozbycie się mnie może być racjonalnie warte uruchomienia środków.

I zresztą to jest magia co jeszcze można wyciągnąć z jednej fotki. Kumpel niedawno gadał jak to analiza JEDNEJ nieruchomej fotki pozwala na podanie prędkości obiektów na niej przedstawionych: nie dwóch fotek robionych jedna po drugiej (co byłoby oczywiste), ale jednej 2D fotki. Coś tam było o innym naświetleniu pikseli na obrzeżach ruchomego obiektu, nie zrozumiałam do końca jak to działa. Robił to jakoś z AI którą długo trenował na fociach z tego samego aparatu; oczywiście dla innej matrycy musiałby trenować od początku.

To zupełnie nie moja działka, ostatni raz bawiłam się grafiką jako gówniara, kiedy jeszcze zwykłym formatem było BMP (dla sprawdzenia że nie pie**olę: jest prosty nagłówek, potem dane pikseli liniami od lewej do prawej i z jakiegoś durnego powodu od dołu do góry).

Podobna sprawa z robieniem zdjęć karty do głosowania: pewnie każdy lokal wyborczy ma inne stoliki, w kadrze może zdarzyć się też kawałek podłogi, itp. Oczywiście, robienie tego one-off byłoby wielkim przedsięwzięciem, ale akurat wy jesteście organizacją która ma zapewnie wydział który zajmuje się tym rutynowo. Dajecie im zlecenie, oni wrzucają dane o mnie do maszynki, i może coś wyrzuci może nie.

A jeśli powiesz że nie jestem jakimś Assange którego trzeba by udupić: jasne że nie. Ale co miałabym zyskać na "udowodnieniu" że jestem polakiem — w co raczej każdy na tym portalu wierzy, ty gadasz tak tylko aby zmniejszyć wagę moich słów — poczucie wyższości że wygrałam w jakimś internetowym sporze, co dałoby mi 20 sekund dopaminy? A do stracenia w przypadku ujawnienia moich danych mam dużo.

Więc sorry Winnetou, ja zostaję anonimowa.