18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski pedofil w akcji

~McSadol • 2021-04-24, 21:00
DO odstrzału gnoja (wiem wiem pedofila również :mrgreen: )


McQurwa

2021-04-24, 21:03
pedofile wszystkich krajów rad łączcie sie

plastic

2021-04-24, 21:09
michnik! pozdrów ojca i brata!

Gamonn1

2021-04-24, 21:31
k***a nawet tego nie włączę.

dejwid092

2021-04-24, 21:40
Ale bym napie**alał takiego frajera

Lobo24

2021-04-24, 21:51
UP
No zaj***ł byś mu takiego kopa, że by mu aż kredki z plecaka wypadły.

14.Gumiś

2021-04-24, 21:52
Raz przyczaiłem pedofila w autobusie. Wysiadłem na tym przystanku co on i zaczałem go śledzić bo było za dużo ludzi a ja nie miałem dowodów. Chyba się zorientował i tak nakombinował że w końcu go zgubiłem. Było to z 10 lat temu a ja nadał tego strasznie żałuje.

djpyza

2021-04-24, 22:11
14.Gumiś napisał/a:

Raz przyczaiłem pedofila w autobusie. Wysiadłem na tym przystanku co on i zaczałem go śledzić bo było za dużo ludzi a ja nie miałem dowodów. Chyba się zorientował i tak nakombinował że w końcu go zgubiłem. Było to z 10 lat temu a ja nadał tego strasznie żałuje.



jedyne co ty widziałeś to ch*ja w dupie !! zgrywasz cwaniaka a pewnie jak byś na real to zobaczył to ch*ja byś zrobił tfu na ciebie !! co jak co ale tego to k***a nie zniosę .....

dżonyłojlker

2021-04-24, 23:05
Za jaja i na latarnię, pedofila.




Oczywiście jeśli to małe to chłopiec, bo jak dziewczynka, to nie widzę problemu.

zbynekmaslanka

2021-04-24, 23:07
djpyza napisał/a:

jedyne co ty widziałeś to ch*ja w dupie !! zgrywasz cwaniaka a pewnie jak byś na real to zobaczył to ch*ja byś zrobił tfu na ciebie !! co jak co ale tego to k***a nie zniosę .....



Niby jak zgrywa cwaniaka?

swampman

2021-04-24, 23:27
14.Gumiś napisał/a:

Raz przyczaiłem pedofila w autobusie. Wysiadłem na tym przystanku co on i zaczałem go śledzić bo było za dużo ludzi a ja nie miałem dowodów. Chyba się zorientował i tak nakombinował że w końcu go zgubiłem. Było to z 10 lat temu a ja nadał tego strasznie żałuje.



a po czym wywnioskowales ze to pedofil? koloratke mial?

Dot

2021-04-25, 00:14
14.Gumiś napisał/a:

Raz przyczaiłem pedofila w autobusie. Wysiadłem na tym przystanku co on i zaczałem go śledzić bo było za dużo ludzi a ja nie miałem dowodów. Chyba się zorientował i tak nakombinował że w końcu go zgubiłem. Było to z 10 lat temu a ja nadał tego strasznie żałuje.



czyli miałeś 21-22 lata i dałeś się wych*jać jakiemuś staremu perwersowi - zakładając, że rzeczywiście nim był, drogi detektywie - jest się czym chwalić a zapewne później się obudziłeś i to był tylko mokry sen. Po co w ogóle to piszesz człowieku, ani nie pomogłeś, ani się nie pochwaliłeś... :lodowka:

ps...........h2

2021-04-25, 03:52
każdy amator dzieci do odstrzału w potylice ;)

Seksiaczek

2021-04-25, 03:59
Biedny starszy pan wykorzystywany przez podłą ladacznicę!

Isaburo

2021-04-25, 04:18
14.Gumiś napisał/a:

Raz przyczaiłem pedofila w autobusie. Wysiadłem na tym przystanku co on i zaczałem go śledzić bo było za dużo ludzi a ja nie miałem dowodów. Chyba się zorientował i tak nakombinował że w końcu go zgubiłem. Było to z 10 lat temu a ja nadał tego strasznie żałuje.


Czy ty zdajesz sobie sprawę że obraz pedofila opisałeś ale swoja osobę. Jest wiele historii w życiu człowieka, znam jedna tkliwą, spłodzili dziecko na zbiorach w pracy Polak i Bułgarka. Ta wyjechała. Okazało się że jest z tym Polakiem w ciąży. Pamiętam to jak dziś, ona wróciła po latach i spotkali się na ulicy... Polak podszedł do syna przytulił go, dzieciak spanikował, bo nie wiedział jak zareagować. A postronni go wzięli za pedofila i go przekopali... Oczywiście nie obyło się bez policji, ale k***a bez paranoi ...