18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski pedofil w akcji

~McSadol • 2021-04-24, 21:00
DO odstrzału gnoja (wiem wiem pedofila również :mrgreen: )


T3RMINATOR

2021-04-25, 05:30
Isaburo napisał/a:

Czy ty zdajesz sobie sprawę że obraz pedofila opisałeś ale swoja osobę. Jest wiele historii w życiu człowieka, znam jedna tkliwą, spłodzili dziecko na zbiorach w pracy Polak i Bułgarka. Ta wyjechała. Okazało się że jest z tym Polakiem w ciąży. Pamiętam to jak dziś, ona wróciła po latach i spotkali się na ulicy... Polak podszedł do syna przytulił go, dzieciak spanikował, bo nie wiedział jak zareagować. A postronni go wzięli za pedofila i go przekopali... Oczywiście nie obyło się bez policji, ale k***a bez paranoi ...



To już własnej wnusi nie może pogładzić po nodze, ja pie**olę same kryptopedofile. A dziewczynka się odsunęła bo dziadzio miał lodowate łapska, i to cała prawda.

PsikutaBezS

2021-04-25, 06:49
vk.com pedophilie novisti ? Co to za zboczony kanał? Musze tam zajrzeć. :)

jebacpisdy

2021-04-25, 07:36
Od razu tam pedofil, przecież go nawet za fajkę nie złapał...

PieronJasnySzlag

2021-04-25, 08:30
swampman napisał/a:

a po czym wywnioskowales ze to pedofil? koloratke mial?


Miał tęczową torebke i naszyjnik z sierpem i młotem.

juderaus

2021-04-25, 08:40
A xsionc Anżej mówił, że widac na filmie jak gnojek go kusi i próbuje podniecać dziada./

14.Gumiś

2021-04-25, 09:19
djpyza napisał/a:

jedyne co ty widziałeś t.


idź jeleniu leczyć swoje kompleksy gdzie indziej, tfu ci do dupy lachociągu.

swampman napisał/a:

a po czym wywnioskowales ze to pedofil? koloratke mial?


widziałem z daleka jak dotykał dziecko, z początku myslałem że to jego, ale potem matka dziecka chyba coś zaczęła podejrzewać i szybko zabrała dziecko.


Dot napisał/a:

czyli miałeś 21-22 lata .


nie błaźnie, nie wszystko co ktoś wpisuje na jakimś profilu, musi być prawdą. Teraz mam 27. No uciekł, miał fuksa, bo nie mogłem zrobić tego co planowałem przy ludziach ale chociaż próbowałem, ty byś zapewne udawał że nic nie widziałeś.


Isaburo napisał/a:

Czy ty zdajesz sobie sprawę że obraz pedofila opisałeś ale swoja osobę.


Nie wiem typku co bierzesz ale diler cie ewidentnie oszukuje. Opisałem ciebie, to ty byłeś tym pedofilem i w końcu cie dorwe złamasie.


Wiewór

2021-04-25, 09:27
PieronJasnySzlag napisał/a:

naszyjnik z sierpem i młotem.


To pewnie kuchcinski leciał znowu na Podkarpacie

Maja83

2021-04-25, 10:02
Chłopców musi ktoś nauczyć dotyku by ich Pani miała z nich pożytek, dlatego to oni lecą na ministrantów.

AN...........or

2021-04-25, 10:46
dajcie juz spokój tym pedofilom , pomacał sobie troche i stało sie coś ? a dziecko i tak zapomni . Kazdy by pomacał jakby wiedział ze nic mu nie grozi

Cudak

2021-04-25, 12:00
Udało mi się wsadzić jednego pedofila do więzienia. Nie chcę mi się rozpisywać szczegółów, bo nikogo to nie interesuje. To był starszy facet grubo po 60 - hydraulik. I wiecie co? Mimo, iż minęło kilka lat od wsadzenia go za kraty, satysfakcję mam do dziś. Zwłaszcza, że w toku postępowania okazało się, że gość miał więcej za uszami. Polecam wszystkim, wspaniałe uczucie eliminować takie ścierwa.

Ci...........la

2021-04-25, 12:22
co za mały gnój prowokuje niewinną starszą osobę. Mnie też ten kolor kurteczki prowokuje

Tetrix

2021-04-25, 12:42
A ja się zastanawiałem co doprowadziło do takiego sp***olenia umysłowego 0_rafiks_0'a no to teraz już wiem. Spokojnie, do szkoły nie musisz chodzić w nieskończoność. Kiedyś twoje koszmary się skończą :catfacepalm:

baronturbina

2021-04-25, 13:13
ANALizator napisał/a:

dajcie juz spokój tym pedofilom , pomacał sobie troche i stało sie coś ? a dziecko i tak zapomni . Kazdy by pomacał jakby wiedział ze nic mu nie grozi


Uyy yyyy znaczy masz jakieś wspomnienia z oazy kościelnej? Nie tłumacz tego sobie tylko na księdza dobieś już dziś !!!!!

Donieś hahaha

dżonyłojlker

2021-04-25, 15:51
Cudak napisał/a:

Udało mi się wsadzić jednego pedofila do więzienia. Nie chcę mi się rozpisywać szczegółów, bo nikogo to nie interesuje. To był starszy facet grubo po 60 - hydraulik. I wiecie co? Mimo, iż minęło kilka lat od wsadzenia go za kraty, satysfakcję mam do dziś. Zwłaszcza, że w toku postępowania okazało się, że gość miał więcej za uszami. Polecam wszystkim, wspaniałe uczucie eliminować takie ścierwa.



Przyjeżdżasz chociaż do ojca na widzenia?

RodrigoCortez

2021-04-25, 16:15
:amused:
dejwid092 napisał/a:

Ale bym napie**alał takiego frajera



co ci dziecko winne ? :amused: