18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski pedałek ...

~McSadol • 2023-05-13, 20:17
dostał po ryju - trochę za słabo ...


dżonyłojlker

2023-05-13, 20:22
Sadolowe lewaki nie będą mogły tego przerobić i z tego rozdarcia rozjebie im baniaki.

to...........10

2023-05-13, 20:23
Takich patriotów jak tych dwóch ojczyzna potrzebuje!
Do uzupełnienia załogi nadpalonego T-34 gdzieś pod Bachmutem :D

Cipczan

2023-05-13, 20:26
Putin poważnie ratuję matuszkę. Skoro wyeliminował już ok. 200 tys. podobnych zjebów to chwała mu za to. I to w białych rękawiczkach, rękami Ukrów.

neo001

2023-05-13, 20:37
Cipczan napisał/a:

Putin poważnie ratuję matuszkę. Skoro wyeliminował już ok. 200 tys. podobnych zjebów to chwała mu za to. I to w białych rękawiczkach, rękami Ukrów.



To on wysyła pedałów i transów na wojenkę zamiast sebiksów? To by wiele wyjaśniało, ale co się upadlińcy z nimi tak cackają.

donkapusta

2023-05-13, 20:58
motylekwbrzuchu napisał/a:

Sadolowe lewaki nie będą mogły tego przerobić i z tego rozdarcia rozjebie im baniaki.





motylekwbrzuchu napisał/a:

Sadolowe lewaki nie będą mogły tego przerobić i z tego rozdarcia rozjebie im baniaki.



Co on zrobił takiego, ze zasłużył na pobicie? Jestem prawakiem.

Yelu

2023-05-13, 21:18
Tak to jest jak pedały biją pedała... Marny efekt...

bleblebator1

2023-05-13, 21:22
donkapusta napisał/a:

Co on zrobił takiego, ze zasłużył na pobicie? Jestem prawakiem.



jawnie obnosi się ze swoją orientacja w kraju, który od dziesięcioleci legalnie uśmiercal wszystkich homo, których dorwal

Geraldinio

2023-05-13, 21:39
donkapusta napisał/a:

Co on zrobił takiego, ze zasłużył na pobicie? Jestem prawakiem.



Wk***ił samym wyglądem jeszcze bardziej poj***nych prawaków. i zanim zaczniecie po mnie jeździć, sam jestem libertarianinem, w skrócie: w dupie mam to, czy facet sie maluje, nosi kieckę i z kim się r*cha, do momentu, gdy nie będzie próbował chwytać mnie za wacka, wtedy mu przyjebię :D

Folur

2023-05-13, 22:10
Było napisane pedałku McSadolku (skoro szukałeś takich newsów o innych pedałkach, to sam nim jesteś) z jakiego powodu dostał po tym ryju? Czyżby zbyt mocno rozbudził w tych dwóch dresach-pedałach ich skryte fantazje?

donkapusta napisał/a:

Co on zrobił takiego, ze zasłużył na pobicie? Jestem prawakiem.



Rozbudził skrywane żądze tych dwóch jegomości.

Pepewatch

2023-05-13, 22:30
donkapusta napisał/a:

Co on zrobił takiego, ze zasłużył na pobicie? Jestem prawakiem.



No jednak ono coś tam po rusku do nich gada (0:05), może tak ich wk***iło że nie wytrzymali. Nie wiesz jak baby czasami potrafią wk***ić człowieka? Kobiecie przyj***ć nie wypada ale w tej sytuacji nie było kobiety.
Po drugie po obrażeniach to raczej pomiziać się do onego bardziej chcieli niż pobić

dOpieca

2023-05-13, 22:32
bez pie**olenia pewnie by nie dostal

babazwozu

2023-05-13, 22:43
Nie obchodzi mnie kto co r*cha, co lubi robić ani nosić, ale jak ma kaprys być babą, to niech obetnie sobie wacka, bierze hormony i mogę go wtedy nawet nazywać Swietłaną, Natashą czy jak tam chce, na prawdę rozumiem że można mieć coś pomieszane w hormonach czy w mózgu, nie ważne, w każdym razie czuć się źle ze swoją płcią, nie krytykuje tego, współczuję takim ludziom, ale jak ci z czymś źle to się tego pozbądź, zmień to, bo jak się przebierasz i malujesz mając wacka w spodniach, płaską klate i męski ryj, to w jaki niby sposób czujesz się kobietą?

Geraldinio

2023-05-13, 22:56
babazwozu napisał/a:

Nie obchodzi mnie kto co r*cha, co lubi robić ani nosić, ale jak ma kaprys być babą, to niech obetnie sobie wacka, bierze hormony i mogę go wtedy nawet nazywać Swietłaną, Natashą czy jak tam chce, na prawdę rozumiem że można mieć coś pomieszane w hormonach czy w mózgu, nie ważne, w każdym razie czuć się źle ze swoją płcią, nie krytykuje tego, współczuję takim ludziom, ale jak ci z czymś źle to się tego pozbądź, zmień to, bo jak się przebierasz i malujesz mając wacka w spodniach, płaską klate i męski ryj, to w jaki niby sposób czujesz się kobietą?



No ok ale w czym ci przeszkadza fiut u kolesia, który się przebiera za kobietę? może ma taki fetysz, komu to przeszkadza, dopóki bezpośrednio mnie to nie dotyczy mam na to wyj***ne.
Nauczcie się ludzie ignorować takie przypadki, jeśli nie ingeruje to bezpośrednio w naszą strefę prywatną i życie, to olać.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-13, 23:17
Ja pie**ole ale wysyp zrytych łbów przez lewacki zachodni ściek.Pedalstwo tranzystory i tym podobne gówno to jest choroba psychiczna,a zj***na poprawność polityczna uznała że to normalne czyli najprostszym lekarstwem jest wpie**ol i tak do skutku, a jak to nie wyleczy to zapie**oli się chorą tkankę w społeczeństwie.Jest to zabieg naturalny i eliminujący ch*jowe geny w ewolucji gatunku.