18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski pedałek ...

~McSadol • 2023-05-13, 20:17
dostał po ryju - trochę za słabo ...


ba...........zu

2023-05-14, 12:26
Geraldinio napisał/a:

No ok ale w czym ci przeszkadza fiut u kolesia, który się przebiera za kobietę? może ma taki fetysz, komu to przeszkadza, dopóki bezpośrednio mnie to nie dotyczy mam na to wyj***ne.
Nauczcie się ludzie ignorować takie przypadki, jeśli nie ingeruje to bezpośrednio w naszą strefę prywatną i życie, to olać.



A gdzie w moim komentarzu widzisz informacje, że mi to przeszkadza? We chooju to mam.
Choć chooja nie mam;)

BarmanInternetu napisał/a:

Ja pie**ole ale wysyp zrytych łbów przez lewacki zachodni ściek.Pedalstwo tranzystory i tym podobne gówno to jest choroba psychiczna,a zj***na poprawność polityczna uznała że to normalne czyli najprostszym lekarstwem jest wpie**ol i tak do skutku, a jak to nie wyleczy to zapie**oli się chorą tkankę w społeczeństwie.Jest to zabieg naturalny i eliminujący ch*jowe geny w ewolucji gatunku.



Z punktu widzenia natury nie ma nic chorego w dupczeniu różnych płci. Problem pojawia się, gdy jedna płeć cię obrzydza i jest to akurat ta, która z punktu widzenia natury absolutnie nie powinna. Ta druga może, ale nie musi.

pabloelo

2023-05-14, 12:30
babazwozu napisał/a:

Nie obchodzi mnie kto co r*cha, co lubi robić ani nosić, ale jak ma kaprys być babą, to niech obetnie sobie wacka, bierze hormony i mogę go wtedy nawet nazywać Swietłaną, Natashą czy jak tam chce, na prawdę rozumiem że można mieć coś pomieszane w hormonach czy w mózgu, nie ważne, w każdym razie czuć się źle ze swoją płcią, nie krytykuje tego, współczuję takim ludziom, ale jak ci z czymś źle to się tego pozbądź, zmień to, bo jak się przebierasz i malujesz mając wacka w spodniach, płaską klate i męski ryj, to w jaki niby sposób czujesz się kobietą?



k***a w końcu ktoś mądry







:mrgreen:

ColinFarelka

2023-05-14, 17:28
WsZystkich odmiencow powinni wysłać na wschód, tam by się pedalstwo ogarnęło.

Mors_Nigra

2023-05-14, 23:48
donkapusta napisał/a:

Co on zrobił takiego, ze zasłużył na pobicie? Jestem prawakiem.



ch*j wie jak widęło ucięte. Jedno jest pewne, jakby dalej nie fikał jak odchodzili, wpie**olu by nie obskoczył. Co było pomiędzy pierwszym i drugim vidęło? Skoro tak ucięte, to najpewniej nie za dobrze dla niego wyglądał materiał z pomiędzy.

britishcomedy

2023-05-15, 00:40
Piwka nie będzie, koleś nic nikomu nie robił. :-/

KUBA-SKA

2023-05-15, 08:16
Bardzo dobrze l.g.b.T.a.


iggiamakim

2023-05-15, 10:30
j***na ciota!!! Do utylizacji takich sp***oleńców!!!

TurboKaczka

2023-05-15, 11:38
OdbytBiskupa napisał/a:

Do wszystkich przemądrzałych gej-hejterów: Jeśli myślicie, że orientację seksualną można sobie wybrać to sami jesteście ukryte pedały. Bo kto jest naprawdę hetero, ten wie, że nie ma takiej siły żeby z heteryka zrobić homo. Kto myśli, że się da, ten sam ma ukryte pragnienia, których w sobie nie akceptuje, stąd ten hejt na pedałów. I co wy na to, forumowe samce alfa co nie potraficie zar*chać?



a ja na to: "ch*j ci w ten biskupi odbyt - szmato"
Pasuje?

OdbytBiskupa

2023-05-15, 12:40
BarmanInternetu napisał/a:

Jeszcze jakieś ogłoszenia parafialne ofiaro lewackiej propagandy?



TurboKaczka napisał/a:

a ja na to: "ch*j ci w ten biskupi odbyt - szmato"
Pasuje?


Hejterskie odpowiedzi dowodzą, że mam rację. :-) Co, chciałoby się wymasować kolegom pytonga i pogmerać w jajkach, ale poglądy nie pozwalają? Każdy psycholog wam powie, że w innych ludziach najbardziej nie lubimy swoich własnych wad. Rozumiecie, co to znaczy? 8-)

mar173

2023-05-15, 19:06
to musi mieć jakieś zaburzenia psychiczne, to nie jest normalne żeby tak ryzykować wpie**ol.

aniajon

2023-05-15, 22:51
britishcomedy napisał/a:

Piwka nie będzie, koleś nic nikomu nie robił.



Właśnie, że nie. Zrobił i to dużo dla zdziczenia społeczeństwa. To tak jakby nagle ludzi z AIDS zaczęto traktować normalnie i normalizować ich stan. Można równie dobrze powiedzieć co ci przeszkadza, że Natsu się k***iła - że dzieciaki kupują płatki z jej podobizną, że wyborcza w swoich artykułach normalizuje prostytucję. No niby nic - każdy robi to co chce. Ale to sprawia, że społeczeństwo zaczyna obojętnieć na zdziczenia. I w takim świecie rośnie prawdopodobieństwo, że taka Kowalska zostanie prostytutką a nie lekarką - bo nikt nie widzi w tym problemu. Oraz, że taki Kowalski zostanie tym czymś i zamiast zająć czymś co przysłuży się ludzkości to będzie tracił czas na odpie**alanie takich rzeczy. Dlatego dobrze jest ich wyprostować zanim całkiem im odbije.

Petebb

2023-05-17, 21:09
BarmanInternetu napisał/a:

Ja pie**ole ale wysyp zrytych łbów przez lewacki zachodni ściek.Pedalstwo tranzystory i tym podobne gówno to jest choroba psychiczna,a zj***na poprawność polityczna uznała że to normalne czyli najprostszym lekarstwem jest wpie**ol i tak do skutku, a jak to nie wyleczy to zapie**oli się chorą tkankę w społeczeństwie.Jest to zabieg naturalny i eliminujący ch*jowe geny w ewolucji gatunku.



te geny to chyba same sie wyelimunuja? no chyba ze im sie da in vtiro czy cuj wie co jeszcze

Mar1an

2023-05-17, 21:29
OdbytBiskupa napisał/a:

Hejterskie odpowiedzi dowodzą, że mam rację. Co, chciałoby się wymasować kolegom pytonga i pogmerać w jajkach, ale poglądy nie pozwalają? Każdy psycholog wam powie, że w innych ludziach najbardziej nie lubimy swoich własnych wad. Rozumiecie, co to znaczy?



I znowu to pie**olenie o "każdym psychologu". Gdzie ty się leczysz, że takie rzeczy ci wmawiają? Brak w tym jakiejkolwiek logiki. Czysta, bezsensowna próba odbicia piłeczki i za każdym razem stosowana przez tych o lewicowych poglądach.

Chciałbym chociaż raz wysłuchać jakichś logicznych argumentów przemawiających za lewicowym podejściem do czegokolwiek. Niestety za każdym razem, gdy ma się z wami do czynienia, to się ośmieszacie. Czy to zwykła krzykaczka, czy tytułowany profesor - za każdym razem debil, który w wywiadzie albo nie daje drugiej stronie dojść do głosu albo czepi się jednego słówka i trzyma się tego jednego "argumentu" aż do końca "rozmowy".