18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski kulturysta

nemiroff • 2013-04-27, 18:34
i ten śmiech :mrgreen:

na bank znajdzie się ciekawski, który nie zna ruskiego. tłumaczę:
- "wychodziłem na ulicę 3x - śniadanie, obiad, kolacja. pozostały czas pakowałem." ;-)

nemiroff

2013-04-28, 20:02
@Nejm
przykre, że nie wyczułeś gagu sytuacyjnego.
Tu nie chodzi o to, że koleś jest rosjaninem, filmik skądś tam podpie**olony(dzień dobry sherlocku).
Chodzi o to, że taki koleś, wydawałoby się poważny człek, podczas wywiadu śmieje się w ten sposób opowiadając o sobie.. nie wiem no, może masz z czymś takim styczność na co dzień, nie wiem naprawdę.
To, że ludzie rzucili się w dyskusję w komentarzach o kulturystyce, a nie o głownym przekazie filmiku zdziwiło mnie samego. Każdy ma swoje zdanie i poszło.
Jeżeli wk***ia Cię zalew ruskich na sadolu, to sam wrzuć coś w miarę wartościowego, a nie dexterową papugę, która była.pl mądralo.
I jak to się znalazło na głównej? Już tłumaczę. Niektórzy ludzie mają poczucie humoru a nie natężenie hemoroidów w dupie. Recepta to świeże powietrze, polecam.

kaktuz

2013-04-28, 20:09
prokurator pewny jestem ze dieta z odpowiednimi suplementami i pożadnymi treningami zrobisz lepszy miesien niz wdupcajac sas jak głab bez opamietania

polonez12

2013-04-28, 20:12
za to ze jest przyj***ny stawiam piwo

Tomek_206

2013-04-28, 20:15
Wyglada troche jak Stifler na sterydach :D

lu...........5z

2013-04-28, 20:43
@kaktuz

widac, ze nie masz o niczym pojecia

nanab

2013-04-28, 21:01
To on je z ulicy?

Trimeresurus

2013-05-02, 21:16
Ja tam wolę zrobić naturalnie mięśnie, męczyć się dwa razy dłużej, ale mieć te mięśnie wypracowane samemu, bez żadnych wspomagaczy dla niecierpliwych i głodnych efektów. Naturalnie robione będzie lepiej ukrwione nawet od tych ,,naturalnych" kreatyn itp. Ok, kreatyna niby ,,naturalna" ale jak już przyjmujesz z tym prochy, a nie żarcie to jednak nie do końca to naturalne metody są. Plus rosnąć za szybko też głupio, potem ukrwienia zero i zanim taki mięsień dostanie tlenu odpowiednio to jesteś jak Burneika na ringu. Minuta i dętka.