18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski Big Brother...

~DMT • 2018-09-16, 17:17
Takie tam nieporozumienie...


bloodwar

2018-09-16, 17:58
1. Wybij wszystkich inteligentów z przeciwnej partii podczas pierwszej rewolucji
2. Wybij wszystkich inteligentów ze swojej partii podczas kolejnych czystek
3. Dla pewności powtórz czystki nie pomijając tym razem również średniego szczebla
4. Wyślij na wojnę pozostałości ludzi posiadających korę mózgową
5. Pozostałości reprodukuj między sobą podlewając zalążki odradzającej się inteligencji tanim alkoholem
6. Brak profitu

Halman

2018-09-16, 18:07
bloodwar napisał/a:

1. Wybij wszystkich inteligentów z przeciwnej partii podczas pierwszej rewolucji
2. Wybij wszystkich inteligentów ze swojej partii podczas kolejnych czystek
3. Dla pewności powtórz czystki nie pomijając tym razem również średniego szczebla
4. Wyślij na wojnę pozostałości ludzi posiadających korę mózgową
5. Pozostałości reprodukuj między sobą podlewając zalążki odradzającej się inteligencji tanim alkoholem
6. Brak profitu



jak nie ma profitu?
masa jest...

Budrys2000

2018-09-16, 18:16
Sam bym się wk***ił, jakby mi ostatnie cztery jajka zaj***ł, a miałbym akurat ochotę na jajecznicę

binladden

2018-09-16, 18:29
W sumie to takiego big brothera mógłbym oglądać

cuurniprime

2018-09-16, 18:36
Tak właściwie to nie kumam zajścia, typ wyłapał fangę na ryj i jeszcze do niego drugi doskoczył? Bimber im zaj***ł czy co?

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-16, 18:56
Dwóch bokserów (w sumie jeden kickbokser) i jeden zapaśnik. Brakowało na koniec, żeby zapaśnik zrobił rzut przez barierki... byłoby ciekawiej...

Ti...........ch

2018-09-16, 19:19
Still better than KSW :kawa:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-16, 19:33
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Still better than KSW :kawa:



Sugerujesz, że Najman dostałby wpie**ol?? :mrgreen:

edek.bajzel

2018-09-16, 19:51
czemu się dziwić, Putin rozdaje wódę niemal za darmo, więc społeczeństwo nie posiada mózgu, resztę doprawi telewizornia jak u nas propagandowa TVN której początki zaczynają się z końcem afery FOZZ, a które są początkiem uni wolności, platformy, swetru i innego ścierwa według mnie

Mom and Death

2018-09-16, 20:22
Plus dla twórców show za dobór najbardziej odpowiednich "alfa-samców" i ich samic żeby można było to oglądać jak w ZOO.

ePeeL

2018-09-16, 20:46
Cytat:

czemu się dziwić, Putin rozdaje wódę niemal za darmo, więc społeczeństwo nie posiada mózgu, resztę doprawi telewizornia jak u nas propagandowa TVN której początki zaczynają się z końcem afery FOZZ, a które są początkiem uni wolności, platformy, swetru i innego ścierwa według mnie



Nie ma to jak jeździć po TVN'ie, kiedy państwowa telewizja twierdzi, że Kaczyński to wybawca narodu a PO wzięło 620 milionów na premie i dodatki do pensji :homer:



Nie bronie TVN'u, no ale k***a... Rozliczajmy wszystkich, a nie tylko tych co nam się nie podobają.
A, no i nie zapominajmy, że TVN to telewizja prywatna, więc nawet nie musisz za nią płacić. Nie to co za to ścierwo TVP.

cowboy

2018-09-16, 20:53
ale trzeba przyznac ze sk***iel ma twarda szczene, dostal dwa konkretne strzaly z zaskoczenia i nie padl, kolega w niebieskim dresie chyba sie tego nie spodziewal

edek.bajzel

2018-09-16, 20:56
ePeeL napisał/a:



Nie ma to jak jeździć po TVN'ie, kiedy państwowa telewizja twierdzi, że Kaczyński to wybawca narodu a PO wzięło 620 milionów na premie i dodatki do pensji :homer:



Nie bronie TVN'u, no ale k***a... Rozliczajmy wszystkich, a nie tylko tych co nam się nie podobają.
A, no i nie zapominajmy, że TVN to telewizja prywatna, więc nawet nie musisz za nią płacić. Nie to co za to ścierwo TVP.



ch*ja wiesz gnoju, bo ja pamiętam gierka, jaruzelskiego, urbana, dlatego nie będę z tobą polemizował, choćby dlatego że twoi rodzice nie siedzieli w celi tylko za poglądy, lub wyjście na ulicę w dniu 3 maja, poczytaj, zapoznaj się z naprawdę prawdziwymi aferami, kto był ich beneficjentem, kto zyskał, prywatyzował, zarobił, wtedy porozmawiamy

ePeeL

2018-09-16, 21:15
edek.bajzel napisał/a:



ch*ja wiesz gnoju, bo ja pamiętam gierka, jaruzelskiego, urbana, dlatego nie będę z tobą polemizował, choćby dlatego że twoi rodzice nie siedzieli w celi tylko za poglądy, lub wyjście na ulicę w dniu 3 maja, poczytaj, zapoznaj się z naprawdę prawdziwymi aferami, kto był ich beneficjentem, kto zyskał, prywatyzował, zarobił, wtedy porozmawiamy



Jesteś rozj***ny gościu. Postkomuna dosięgnęła wszystkie obozy polityczne w Polsce. Piotrowicz, Jasiński, Szłapka, Kostrzewski, Karski... Dalej mam wymieniać? Z PO też by się wielu znalazło. ch*ja to Ty wiesz i masz wyprany mózg przez jedną z tych dwóch popie**olonych telewizji. Zdradzę Ci mały sekret. Jesteś tym samym gównem co zwolennicy TVN tylko po drugiej stronie barykady. Swoją drogą chcesz wieszać komunistów to zacznij od obozu PiS, który rozdaje socjalistyczne 500+, właśnie tak jak czerwoni by tego chcieli ;) Będą Ci pluli na ryj to powiesz, że deszcz pada.
Ja pie**ole, i ten gościu ma te same prawa wyborcze co ja.
Swoją drogą skąd masz taką zajebistą pewność, że to akurat rzeczy, które czytasz TY są prawdziwe i nie przekłamane?

Tak w ogóle to mój ojciec nie raz dostał wpie**ol od MO, bo go łapali jak rozwieszał ulotki Solidarności i to nie tej, którą prowadzi Duda.