18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski Big Brother...

~DMT • 2018-09-16, 17:17
Takie tam nieporozumienie...


edek.bajzel

2018-09-16, 21:58
ePeeL napisał/a:



Jesteś rozj***ny gościu. Postkomuna dosięgnęła wszystkie obozy polityczne w Polsce. Piotrowicz, Jasiński, Szłapka, Kostrzewski, Karski... Dalej mam wymieniać? Z PO też by się wielu znalazło. ch*ja to Ty wiesz i masz wyprany mózg przez jedną z tych dwóch popie**olonych telewizji. Zdradzę Ci mały sekret. Jesteś tym samym gównem co zwolennicy TVN tylko po drugiej stronie barykady. Swoją drogą chcesz wieszać komunistów to zacznij od obozu PiS, który rozdaje socjalistyczne 500+, właśnie tak jak czerwoni by tego chcieli ;) Będą Ci pluli na ryj to powiesz, że deszcz pada.
Ja pie**ole, i ten gościu ma te same prawa wyborcze co ja.
Swoją drogą skąd masz taką zajebistą pewność, że to akurat rzeczy, które czytasz TY są prawdziwe i nie przekłamane?


Tak w ogóle to mój ojciec nie raz dostał wpie**ol od MO, bo go łapali jak rozwieszał ulotki Solidarności i to nie tej, którą prowadzi Duda.


nic nie odpowiem, poza tym że twój ojciec dymał kilkulatkę, bo tak wynika z twojego wieku który podałeś,
współczuję tylko, bo jak widać po poście masz problem z myśleniem,
cóż, pewnie już mu wybaczyłeś,
ale
jedno co dość dobrze funkcjonuje w Polsce to szkoły specjalne
więc napisz którą klasę skończyłeś

bodzio667

2018-09-16, 22:06
Nikto nie umier, Nie smatric. Suka blac.

Rafal1757

2018-09-16, 22:15
Srogie ciosy Witaliju

theoddone

2018-09-16, 23:46
Twardy koleś w skórze - po strzale w szczękę myślałem, że się wyłoży. Pewnie jedzie na ruskiej amfie.

Gambi

2018-09-17, 05:01
Czego chcecie. Lowelas w kurtce się wykazał. Dwie ostre k***y na ryj i nie dość, że nie padł to jeszcze pamiętał ręce podnieść. Ba! Powalił typa i z dwoma się szarpał. No nieźle.

socjalmmv

2018-09-17, 13:14
to ma być show, jest? jest :D

Mom and Death

2018-09-17, 15:28
Gambi napisał/a:

Czego chcecie. Lowelas w kurtce się wykazał. Dwie ostre k***y na ryj i nie dość, że nie padł to jeszcze pamiętał ręce podnieść. Ba! Powalił typa i z dwoma się szarpał. No nieźle.



Czym on się k***a wykazał?

Essent

2018-09-17, 19:24
Goście dali se po ryju, pewnie zapomną bo wytrzeźwieją, a @up all napie**alają o polityce. Nosz k***a go mać! Sadistic czy Politistic się robi ?? :homer:

Sigonek

2018-09-17, 19:33
niebieski spodzień było ćwiczone coś

Vahan10

2018-09-18, 10:34
@edek.bajzel zostałeś grubo przeorany

Adrian92

2018-09-22, 09:07
Chciał mu dźwignie zaj***ć na rękę? Liczyłem na fajne złamanie na koniec :)
Tam to chyba w rekrutacji do progremu jest wymagana umiejetność bicia się :)