18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska pojebana młodzież ....

~McSadol • 2023-04-22, 18:19
nie ma ratunku dla tego kraju ..


Bejker

2023-04-23, 19:43
Czekam na film jak ktoś ich znalazł

Arashi91 napisał/a:

Bo u nas to jest lepiej? Ile wynosi średnia życia psa na polskiej wsi? 1 rok? 6 miesięcy? O kotach nawet nie ma co wspominać.



Mam 3 koty w domu jeden zaraz 100 lat. Wydaje na nie czasami dużo ale są wdzięczne. Przychodzą i się tulą jak moja zła o picie

antychryst333

2023-04-23, 20:47
banderowskie świnie nie są lepsze

Darkwaterfall

2023-04-23, 22:00
Znęcanie się nad zwierzętami występuje od zawsze i wszędzie. Zezwierzęcenie społeczeństwa Rosji to osobny temat.l

jawox

2023-04-23, 22:39
k***a, weźcie to usuńcie albo zmieńcie nazwę serwisu na "zjeby promujące znęcanie się nad bogu ducha winnymi zwierzakami".

PiotrusCinek88

2023-04-24, 12:58
Adolf miał racje ze trzba wybić tych podludzi.

OdbytBiskupa

2023-04-24, 23:00
Siriuz napisał/a:

(...bleblebleble gównobełkot niewarty cytowania....) ch*j Cię obchodzi co się stało w Buczy i choćby i Ukraińcy byli za to odpowiedzialni to ch*j...


A k***a obchodzi, bo wczoraj Bucza, jutro Piaseczno. Ruskich trzeba zatrzymać zanim przyjdą do nas. Myślisz, że nie przyjdą? To posłuchaj co mówią Miedwiediew albo Prigożyn i cała pie**olona ruska propaganda. Poszukaj w necie, warto, to otwiera oczy.

Siriuz napisał/a:

Tak, i pewnie dlatego wymyślił podział na Semitów pochodzących z Afryki i bliskiego wschodu oraz resztę - Aryjczyków, którzy mieli być bladymi blondynami. Słowianie byli pewnie rudzi? Puknij się w łeb z tą swoją rusofobią.


Co ty pie**olisz? Poczytaj Mein Kampf, tam Hitler pisze jasno, że populacja Słowian (tak, k***a, Słowian, nie Semitów!) miała być ograniczona do 15 milionów i służyć mieli jako niewolnicy niemieckim panom. Za kogo się k***a uważasz? Za Aryjczyka? W łeb się jebnij, faszystowski tłuku. Dla Hitlera byłbyś kawałkiem gówna, tylko trochę lepszym od Żyda.

qmaverickq

2023-04-27, 22:48
AdixCalisthenics napisał/a:

Kacapskie ścierwo do odj***nia i w piec.



j***ć piec, zakopać sk***ysynów głęboko razem wszystki wp*zdu na żywca, może kiedyś z nich ropa wyjdzie

grzehuu

2023-05-02, 22:46
AdixCalisthenics napisał/a:

Kacapskie ścierwo do odj***nia i w piec.



ja bym to samo zrobił ale w odwrotnej kolejności
niech cierpią szmaty