18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska pojebana młodzież ....

~McSadol • 2023-04-22, 18:19
nie ma ratunku dla tego kraju ..


Jarema_W

2023-04-23, 01:02
AdixCalisthenics napisał/a:

Kacapskie ścierwo do odj***nia i w piec.



To co tu tutaj jeszcze robisz?

OdbytBiskupa

2023-04-23, 03:49
Po obejrzeniu takich filmów nie potrzebuję dowodów na masakrę w Buczy i inne ruskie zbrodnie. Ten naród jest sp***olony od urodzenia. Ukraińcom trzeba pomóc żeby ruskim raz na zawsze wybić z głowy jakieś agresywne wojenki. Muszą mieć narodowego kaca jak po Afganistanie, to będzie spokój na jedno pokolenie. Co, ktoś mi powie, że jestem rusofobem? Tak, jestem. Bo tak trzeba.

silwerbalk napisał/a:

Tam serio tylko ludzie z FAZ i jacyś niedoj***ni przychopaci żyją .... k***a ja nie rozumiem tego pchlarz nic mu nie robił a ten go dopadł i go zajechał
W tym przypadku Hitler miał rację że Rosjanie to podludzie. Tylko eksterminacja i max to do Sybiru ich gonić


No, tak uczciwie mówiąc, to Hitler gardził wszystkimi Słowianami równo, nami też.

LouisdeFunes

2023-04-23, 05:19
AdixCalisthenics napisał/a:

Kacapskie ścierwo do odj***nia i w piec.



ja bym ich wrzucił żywcem do pieca

danielxc717

2023-04-23, 06:28
Szkoda mięsa. Lepiej zjeść na świeżo niż ma się Truchlo psuć

Wiewór

2023-04-23, 09:31
Ucza się zwyrodnialstwa od dziecka żeby potem to samo robić ludziom jak ich wysla na operacje specjalna.

N0laan

2023-04-23, 09:42
Jakis ruski odpowiednik Sadictic.pl
u nas tez nie raz widzialem zwiezaczki
Nie badzmy hipokrytami to nasi genetyczni bracia slowianie

Arashi91

2023-04-23, 11:09
Bo u nas to jest lepiej? Ile wynosi średnia życia psa na polskiej wsi? 1 rok? 6 miesięcy? O kotach nawet nie ma co wspominać.

Siriuz

2023-04-23, 12:09
OdbytBiskupa napisał/a:

Po obejrzeniu takich filmów nie potrzebuję dowodów na masakrę w Buczy i inne ruskie zbrodnie.



Bo jesteś zjebem jak ci na filmikach. Nie chodzi Ci o bronienie biednych małych zwierzątek, tylko o bycie fajnym i wpie**alanie wszystkim, których nie lubisz. ch*j Cię obchodzi co się stało w Buczy i choćby i Ukraińcy byli za to odpowiedzialni to ch*j... :rzyga:

OdbytBiskupa napisał/a:

No, tak uczciwie mówiąc, to Hitler gardził wszystkimi Słowianami równo, nami też.



Tak, i pewnie dlatego wymyślił podział na Semitów pochodzących z Afryki i bliskiego wschodu oraz resztę - Aryjczyków, którzy mieli być bladymi blondynami. Słowianie byli pewnie rudzi? Puknij się w łeb z tą swoją rusofobią.

JebacJulki1488

2023-04-23, 13:00
Aramanga napisał/a:

Hard mnie nie rusza a takich filmów oglądać nie mogę.



Tak samo. mogę oglądać zarzynanie ludzi, egzekucje, samobójstwa, bicie dzieci.. ale tego nie dam rady. Od razu jak widzę zwierzę na miniaturce to scrolluje dalej.

opółnocyuciebie

2023-04-23, 13:44
AdixCalisthenics napisał/a:

Kacapskie ścierwo do odj***nia i w piec.



w Polsce też są takie pojeby

boguslaw1234

2023-04-23, 13:53
I typowa logika sadola:

- ostatnio filmik z małym banderą faszerującego kota śrutem z wiatrówki - komentarze typu "na pewno ruski nie upadlński łebek", "w Polsce też się zdarzają takie przypadki", "to jeszcze dziecko"

- teraz filmik z ruskimi znęcającymi się nad zwierzakami - większość komentarzy "ruskie złe złe złe..."

Jesteście tak przesiąknięci banderowcami i miłością do nich, że mi nawet będzie lżej jak zapłacicie za swoją głupotę najwyższą cenę.

NosaczPL

2023-04-23, 15:55
boguslaw1234 napisał/a:

I typowa logika sadola:
- ostatnio filmik z małym banderą faszerującego kota śrutem z wiatrówki - komentarze typu "na pewno ruski nie upadlński łebek", "w Polsce też się zdarzają takie przypadki", "to jeszcze dziecko"
- teraz filmik z ruskimi znęcającymi się nad zwierzakami - większość komentarzy "ruskie złe złe złe..."
Jesteście tak przesiąknięci banderowcami i miłością do nich, że mi nawet będzie lżej jak zapłacicie za swoją głupotę najwyższą cenę.



j***ć ruskich śmieci ! ptfu zj***ny naród !

Exclip

2023-04-23, 18:11
Siriuz napisał/a:

Dlatego właśnie Ruscy robią z nimi porządek



Daj spokoj, juz dzis zrobiles raz pale putinowi, wystarczy

N0laan napisał/a:

Jakis ruski odpowiednik Sadictic.pl
u nas tez nie raz widzialem zwiezaczki
Nie badzmy hipokrytami to nasi genetyczni bracia slowianie



To azjaci

Baguto

2023-04-23, 18:30
Ludzi mi nie szkoda ale zwierząt w tym przypadku tak pies czy kot bez znaczenia ucinać tym zwyrodnialca ręce i dławić ich nimi.