18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska patologia

Jesse.Pinkman • 2021-11-26, 09:59
Według opisu konflikt rozpoczął się od tego, że panie poprosiły panów o zdjęcie nóg ze stołu.

Oryginalny opis:
spoiler

Demonio

2021-11-26, 10:04
j***ne muslimskie śmieci

WestSideNigga

2021-11-26, 10:21
Podoba mi się że nikt nie reagował, mogli na spokojnie napie**alać pracowników tak jak to u nich w kraju zawsze robili.

ProVVe

2021-11-26, 10:28
4 j***nych kozich sk***ysynów... Tu nie powinno być nic innego jak rozkaz kopania sobie dziury w której zdechnie całe to małpie stado

WestSideNigga napisał/a:

Podoba mi się że nikt nie reagował, mogli na spokojnie napie**alać pracowników tak jak to u nich w kraju zawsze robili.



Pewnie miejscowi wiedzą, że to ścierwo lata z nożami i sa bezkarni... Albo to takie samo gówno jak oni

PabllosSantoDaSilva

2021-11-26, 10:40
Demonio napisał/a:

j***ne muslimskie śmieci



U nas w Polsce baby pozwalają sobie na zbyt dużo i prawo daje im zbyt dużo tam z kolei nawet przyprawiło mnie to nagranie o współczucie. Co by te kobiety nie zrobiły i tak są w głębokim gównie. Dwóch rowerowych ciapków skacze im po głowach a laluś który chce im pomóc tylko ich grzecznie prosi by odpuścili, bo pewnie gdyby przypieprzył choćby jednemu to byłby bardziej winny od agresorów. Przecież oni tylko pokazywali kozom gdzie ich miejsca a ten im przeszkadza. Uważam jednak, że w Europie przydałoby się niektórym „damom” takie potraktowanie przez perskich księciów.

W sumie to kobiety tam są takimi żywymi workami treningowymi. W domu stary może sobie użyć kiedy chce, gdy wyjdą z domu to każdy inny kozojebca też może im dać nauczanie MichometAllahu)a.

JanJankowski

2021-11-26, 13:25
Co za śmieci kozojebskie. Do dołu z wapnem ich

janlew

2021-11-26, 14:05
Jesse.Pinkman napisał/a:

Ruska patologia


Nie ruska, tylko muzułmańska, i nie patologia, tylko standard. I gdyby w Polsce rządziła lewica, mielibyśmy dokładnie to samo wszędzie. Słowem muzułmańskie eldorado.

ra0mir

2021-11-26, 14:35
WestSideNigga napisał/a:

Podoba mi się że nikt nie reagował, mogli na spokojnie napie**alać pracowników tak jak to u nich w kraju zawsze robili.



Spokojnie, za parę dni ta sama będzie mu pęto opie**alać.

mam_racje

2021-11-26, 14:50
janlew napisał/a:

Nie ruska, tylko muzułmańska, i nie patologia, tylko standard.



Zgoda ale ruscy są jeszcze gorsi, muzułmanie przynajmniej mówią wprost co chcą z nami zrobić.


kolosasz

2021-11-26, 15:26
janlew napisał/a:

Nie ruska, tylko muzułmańska, i nie patologia, tylko standard. I gdyby w Polsce rządziła lewica, mielibyśmy dokładnie to samo wszędzie. Słowem muzułmańskie eldorado.



uważaj o kim gdybasz, bo cie kiedyś przyjaciel z kosą w plecy ożeni

Cytat:

W sieci krąży nagranie z sejmowego wystąpienia obecnego wiceprezesa PiS Mariusza Kamińskiego z 2002 roku, w którym apelował o przyjęcie większej liczby uchodźców. - Czy potrafimy okazać elementarną ludzką solidarność i współczucie ofiarom reżimów, dyktatur i brudnych wojen? – pytał wówczas Kamiński. Dziś PiS konsekwentnie odmawia przyjęcia uchodźców z Syrii.



https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/w-2002-mariusz-kaminski-z-pis-chcial-przyjecia-uchodzcow/27d278h

siedlik

2021-11-26, 15:59
Do pieca z nimi i zalać świńską krwią.
j***ne alahy.

fi...........in

2021-11-26, 17:46
ProVVe napisał/a:

4 j***nych kozich sk***ysynów... Tu nie powinno być nic innego jak rozkaz kopania sobie dziury w której zdechnie całe to małpie stado
Pewnie miejscowi wiedzą, że to ścierwo lata z nożami i sa bezkarni... Albo to takie samo gówno jak oni



Przecież to jest Dagestan matołku. Kaukaz. Graniczy z Czeczenią. Oni tam wszyscy są tak poj***ni. Federacja Rosyjska to to jest tylko formalnie.

skywalker75

2021-11-26, 18:17
janlew napisał/a:

Nie ruska, tylko muzułmańska, i nie patologia, tylko standard. I gdyby w Polsce rządziła lewica, mielibyśmy dokładnie to samo wszędzie. Słowem muzułmańskie eldorado.



własnie że ruska, ruskie muzułmany , tak jak byś pie**olił, że murzyny w Juesej to nie hamburgery

janlew

2021-11-26, 18:44
skywalker75 napisał/a:

własnie że ruska, ruskie muzułmany , tak jak byś pie**olił, że murzyny w Juesej to nie hamburgery


No jak amerykanina stawiasz w jednym rzędzie z dindusem z getta to ja gratuluje.

mygyry

2021-11-26, 20:06
Śmierdzi czeczeńskim gównem