18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska patologia

Jesse.Pinkman • 2021-11-26, 09:59
Według opisu konflikt rozpoczął się od tego, że panie poprosiły panów o zdjęcie nóg ze stołu.

Oryginalny opis:
spoiler

ProVVe

2021-11-26, 20:14
figgin napisał/a:

Przecież to jest Dagestan matołku. Kaukaz. Graniczy z Czeczenią. Oni tam wszyscy są tak poj***ni. Federacja Rosyjska to to jest tylko formalnie.



Wiem gdzie to i co to... Tak to sa j***ne turbany matołku... koziesyny stadem atakujące dziewczyny bo im ta j***na religia pokoju i krótkie male fiuty wadza. Tam powinno się testować broń jadrowa na tych kozojebach

fi...........in

2021-11-26, 23:32
ProVVe napisał/a:

Pewnie miejscowi wiedzą, że to ścierwo lata z nożami i sa bezkarni



Ta fraza sugeruje, że nie wiesz. Brzmi, jakbyś uważał, że to w jakimś normalnym kraju ciapaci robią burdel. Oni tam po prostu wszyscy tak myślą - nawet ten laluś co ich uspokaja pewnie się bardziej obawia o to, żeby podłoga nie była upie**olona z krwi, niż o zdrowie tej kopanej. Naucz się sprawniej posługiwać ojczystym językiem, zamiast się napinać. Na nich niczego nie trzeba testować. Ich po prostu należy trzymać z daleka od Polski. W perspektywie sami się wykończą, albo zrobią to za nich ruscy. Polecam zapoznać się z filmikami na hardzie sprzed paru lat, jak się obchodzili z terrorką właśnie w Dagestanie i Inguszetii. Inna sprawa jest taka, że takie ortalionowe rumakowanie w obronie kobiet jak w Twoim wydaniu, jawi mi się jako kompletnie bezsensowne w tym kraju i w tym czasie. O ile jeszcze z 20 lat temu bym Ci przyklasnął, o tyle obecnie co młodsze Polki w przerażającej większości zwyczajnie na taką postawę nie zasługują, bądź jej nawet nie chcą. Jest oczywiście jakiś wartościowy procent, ale taka statystyczna karyna jest rozwydrzona, pazerna, próżna i tylko czeka na "rycerzy", którzy swoją bezmyślną napinką tą próżność zaspokoją. I tak w tzw. międzyczasie da dupy obu i jeszcze trzeciemu, o którym tych dwóch nie wie :) A potem ich wszyskich oleje dla jakiegoś kolejnego zjeba, czy innego Gruzina, bo taki egzotyczny. Kolejna kwestia jest taka, że jeśli już taki bojowy jesteś, to proponowałbym Ci pochylić się nad kwestią 2 milionów ukrów, których Ci tu "narodowy" rząd sprowadził, a którzy mentalnie wcale wiele nie odbiegają od tego, co zaprezentowano na filmie. Wyjdź na ulicę i im dojeb, zamiast cwaniakować po internetach odnośnie czegoś, na co nie masz i najprawdopodobniej nie będziesz miał wpływu :)

Namex

2021-11-27, 00:28
Demonio napisał/a:

j***ne muslimskie śmieci



Uwierz mi, jeszcze by te babki im lache robily. W koncu po cos tam byly :)

ProVVe

2021-11-27, 14:55
figgin napisał/a:

Ta fraza sugeruje, że nie wiesz. Brzmi, jakbyś uważał, że to w jakimś normalnym kraju ciapaci robią burdel. Oni tam po prostu wszyscy tak myślą - nawet ten laluś co ich uspokaja pewnie się bardziej obawia o to, żeby podłoga nie była upie**olona z krwi, niż o zdrowie tej kopanej. Naucz się sprawniej posługiwać ojczystym językiem, zamiast się napinać. Na nich niczego nie trzeba testować. Ich po prostu należy trzymać z daleka od Polski. W perspektywie sami się wykończą, albo zrobią to za nich ruscy. Polecam zapoznać się z filmikami na hardzie sprzed paru lat, jak się obchodzili z terrorką właśnie w Dagestanie i Inguszetii. Inna sprawa jest taka, że takie ortalionowe rumakowanie w obronie kobiet jak w Twoim wydaniu, jawi mi się jako kompletnie bezsensowne w tym kraju i w tym czasie. O ile jeszcze z 20 lat temu bym Ci przyklasnął, o tyle obecnie co młodsze Polki w przerażającej większości zwyczajnie na taką postawę nie zasługują, bądź jej nawet nie chcą. Jest oczywiście jakiś wartościowy procent, ale taka statystyczna karyna jest rozwydrzona, pazerna, próżna i tylko czeka na "rycerzy", którzy swoją bezmyślną napinką tą próżność zaspokoją. I tak w tzw. międzyczasie da dupy obu i jeszcze trzeciemu, o którym tych dwóch nie wie A potem ich wszyskich oleje dla jakiegoś kolejnego zjeba, czy innego Gruzina, bo taki egzotyczny. Kolejna kwestia jest taka, że jeśli już taki bojowy jesteś, to proponowałbym Ci pochylić się nad kwestią 2 milionów ukrów, których Ci tu "narodowy" rząd sprowadził, a którzy mentalnie wcale wiele nie odbiegają od tego, co zaprezentowano na filmie. Wyjdź na ulicę i im dojeb, zamiast cwaniakować po internetach odnośnie czegoś, na co nie masz i najprawdopodobniej nie będziesz miał wpływu



Moj wywod jest 100% poprawny i wypowiedź idealnie odzwierciedla sytuacje, lokalizacje geograficzna. Nie mam zamiaru czytać co tam nabazgrałeś skoro nie potrafisz wyciągnąć wniosków z krótkiej idealnie sprecyzowanej noty... Jednocześnie obrzucając oszczerstwami pseudo inteligenta (jeden z gorszych typów ludzi na globie. Taki smerf ważniak z książkami bez pokrycia naukowego). Czytanie ze zrozumieniem i wyciąganie wniosków z filmu pozniej mędrkowanie... Więcej Ci nie podpowiem

picolo

2021-11-28, 02:39
Demonio napisał/a:

j***ne muslimskie śmieci



Ale na zalotach to się znają jak nikt.

fi...........in

2021-11-28, 14:17
ProVVe napisał/a:

Moj wywod jest 100% poprawny i wypowiedź idealnie odzwierciedla sytuacje, lokalizacje geograficzna. Nie mam zamiaru czytać co tam nabazgrałeś skoro nie potrafisz wyciągnąć wniosków z krótkiej idealnie sprecyzowanej noty... Jednocześnie obrzucając oszczerstwami pseudo inteligenta (jeden z gorszych typów ludzi na globie. Taki smerf ważniak z książkami bez pokrycia naukowego). Czytanie ze zrozumieniem i wyciąganie wniosków z filmu pozniej mędrkowanie... Więcej Ci nie podpowiem



Twój, jak to nazwałeś, "wywód" jest zwyczajnie głupi - ot bełkot dresa spod monopolowego, który i tak nie ma absolutnie żadnego wpływu na to, co komentuje :) Używanie w dyskusji argumentów (nietrafionych z resztą, bo się nie wymądrzam, tylko opisuję rzeczywistość) ad personam, w sytuacji w której już naprawdę nie wiesz, co powiedzieć, to raczej też objaw ....hmmmm....jakby to delikatnie ująć? - znacznych deficytów w pewnych kluczowych obszarach, takich jak zdolność do samodzielnego myślenia. Wnioski wyciągam z tego, co obserwuje wokół siebie i nie zamierzam po próżnicy napinać się na sytuację w Dagestanie i problemy kobiet w tym kraju - szczerze mówiąc mam to tak głeboko w dupie, że nawet Biedroń by się do tego nie dokopał :) Zdecydowanie wolę się skupić na lokalnych i dotyczących osobiście mnie problemach, o których już Ci z resztą wspominałem. No ale może Ty jesteś z tych, co zgodnie z oficjalną linią Partii bydło i patolę zza południowo -wschodniej granicy uważają za naszych największych sojuszników i zbawienie od wymyślonego ruskiego zagrożenia? :)