18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rusek wpadł w szał

Zabójca • 2017-07-05, 13:36
Jakiś rusek wk***ił się na innych rusków i demoluje im samochód.
Nie powstrzymuje go nawet to że jeden ma broń.

Du...........77

2017-07-05, 22:14
Bartors napisał/a:

"Przy stanie wyższej konieczności zawsze musisz poświęcać dobro niższej wagi dla ratowania dobra o większej wartości. "

Czyli ratuję dobro większej wagi (cokolwiek mojego) poświęcając dobro niższej wagi (to co nie moje), tak?


Art. 26 k.k.
Nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa grożącego jakiemukolwiek dobru chronionemu prawem, jeżeli niebezpieczeństwa nie można inaczej uniknąć, a dobro poświęcone przedstawia wartość niższą od dobra ratowanego. Nie popełnia przestępstwa także ten, kto, ratując dobro chronione prawem w warunkach określonych w § 1, poświęca dobro, które nie przedstawia wartości oczywiście wyższej od dobra ratowanego.

I cytat w ramach komentarza: "Osoba, która ratuje jedno dobro kosztem innego dobra działa zgodnie z prawem. Aby doszło do takiej sytuacji niezbędne jest realne zagrożenie. To zagrożenie powinno mieć charakter nieuchronny. Stan wyższej konieczności występuje tylko wtedy, gdy przed niebezpieczeństwem nie można było się obronić w żaden inny sposób."
Źródło : http://www.infor.pl/prawo/kodeks-karny/wylaczenie-odpowiedzialnosci-karnej/685899,Stan-wyzszej-koniecznosci-art-26.html (co by nie naruszać praw autorskich)

Qbinho21

2017-07-06, 00:10
Wcale nie dresik i pojeb bo miał spodenki a nie dres. Wiadomo skakanie po samochodzie to norma w każdym kraju

TT4

2017-07-06, 03:31
A gdzie grupa "szybkiego" reagowania? Hę? Przecież to już dawno...

ejoda81

2017-07-06, 08:43
Musiał być dobry w bonus stage w Street Fighterze

PooruHellsing

2017-07-06, 12:35
Tak o to sprawdzają się zabawki reklamowane przez KolterTV jako skuteczne narzędzia obrony.

Po...........na

2017-07-08, 10:35
ruska można zastrzelić ale trzeba go po tym powalić