18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzejas

2022-08-23, 22:24
Payan napisał/a:

Ale czy ty rozumiesz, że nie chcemy tutaj drugiego Youtube? Chce obejrzeć coś z YT, to tam wchodzę i oglądam.



Skoro nie chcesz tu YT (ja też nie chcę), to pisz do adminów, bo to oni wymyślili, żeby z YT można było tu filmy wstawiać.
Na YT nie ma nic sadystycznego, co by się nadawało na ten portal. Nie widzę potrzeby takiej funkcji.
Każdy film powinien być przycinany do konkretnej akcji.

Kali111 napisał/a:

możesz rozwinąć?
Wyraźnie napisane od 24:20



A Ty się postaraj następnym razem, leniu. Ciężko przyciąć, czy wstyd przyznać, że się nie umie? Na ch*j mi 24 minuty wstępu, skoro każesz go przewijać?

orzech1991

2022-08-28, 18:13
Majomir napisał/a:

Powinno się go wysłać na do Ukrainy taka nowa extra tradycja




wlasnie. powinno cos takiego być ze zrobisz o jeden dym za duzo, będzie zatrzymanie czy burda, nie mówiąc już o czymś więcej to od razu na pociąg z bydłem i wypad do siebie ratować pobratymców.

nwtinamou napisał/a:

Każdy filmik, KAŻDY który jest tu umieszczany pochodzi z jakiegoś serwisu debilu. Więc wg twoich kretyńskich zasad można zamknąć te portal w ch*j bo jak będę chciał oglądać sado-maso to pójdę pod okna twojej matki.



ale mu pan powiedział! Zgadzam sie

Andrzejas napisał/a:

Skoro nie chcesz tu YT (ja też nie chcę), to pisz do adminów, bo to oni wymyślili, żeby z YT można było tu filmy wstawiać.
Na YT nie ma nic sadystycznego, co by się nadawało na ten portal. Nie widzę potrzeby takiej funkcji.
Każdy film powinien być przycinany do konkretnej akcji.
A Ty się postaraj następnym razem, leniu. Ciężko przyciąć, czy wstyd przyznać, że się nie umie? Na ch*j mi 24 minuty wstępu, skoro każesz go przewijać?



A Ty co tak komendy wydajesz jakbyś u siebie na podwórku był a wszyscy tutaj u Ciebie na etacie robili...? Tobie się nie chce przewinąć ale jemu się musi chcieć przycinać? W czym problem, impulsów masz za mało? Napisane ładnie gdzie akcja, a dzięki temu że nie przyciął to obejrzałem więcej i nie żałuję. Ciekawy program ogólnie.

Andrzejas

2022-09-04, 21:02
orzech1991 napisał/a:

A Ty co tak komendy wydajesz jakbyś u siebie na podwórku był a wszyscy tutaj u Ciebie na etacie robili...? Tobie się nie chce przewinąć ale jemu się musi chcieć przycinać? W czym problem, impulsów masz za mało? Napisane ładnie gdzie akcja, a dzięki temu że nie przyciął to obejrzałem więcej i nie żałuję. Ciekawy program ogólnie.



To, że Sadol jest jedyną stroną, jaką znasz w necie, to już nie moja wina. Jak chcesz, to mogę Ci codziennie wysyłać kilkaset linków, to sobie ciekawe rzeczy pooglądasz...
Nie mierz wszystkich swoją miarą! Ty tu włazisz oglądać filmy z YT, a ja od tego mam YT. Tutaj wchodzę po konkretne treści, które ten serwis oferuje. Do tego każdy (oprócz Ciebie, widać) może sobie sam wejść na YT i oglądać co mu się podoba. Włącznie z powyższym filmem. Jaki sens wklejania tutaj filmu z YT, kiedy 98% jego treści nie ma nic wspólnego z profilem Sadistica?
Filmy dokumentalne są w innym dziale, kolego. Tam Cię zapraszam.