18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CoJaTamKurwaWiem

2022-08-18, 04:53
discoteq napisał/a:

Zgoda pełną gębą, tylko jest takie coś, "kacapskie ścierwo" jest w tej chwili ważniejsze w Polsce niż Polacy...
(Kacapskie ścierwo to i Kacapy, i Upaińcy, bo to jeden... ptok... )



Idź ssać kacapskie ku*asy oraz uprawiać te fikołki umysłowe gdzie indziej, co...?
Echhhh... kiedyś takim k***imłbom się goliło głowę i było wiadomo, z kim ma człowiek do czynienia....


Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-08-18, 06:48
Widać, że jakaś siwa ruska podstarzała szmata, a z pośród tylu ludzi nikt nie potrafił zgasić to jak peta. W tej sytuacji nawet w dwóch się skrzyknąć to nie wstyd by był na takie ścierwo. Dla jasności UPA niel epsza.

na...........pl

2022-08-18, 07:58
Powiedźcie że wam chociaż te ruble płacą, a nie że k***y z siebie robicie za darmo...

Swooniak

2022-08-18, 08:11
Im od tego komunizmu to już się całkiem we łbach poprzewracało i myśli że demokracja to ustrój w którym się robi co chce? Może i tak, ale jak jesteś u siebie, więc wypie**alaj do Putina i jemu cwaniaczku pokaż jak go USA wyr*cha

skywalker75

2022-08-18, 09:34
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Uderz w stół a banderowiec sie odezwie....
Wypie**alaj chachle na UPAinę jak taki twardy jestęś zawodnik. Co, pyskować tylko potrafisz bandersynu ?
Kolega wyżej dobrze napisał, całe kacapskie ścierwo ! Czyli wszystko z dawnego ZSRR, bez wyjątku. Nie chcemy was w Polsce !



Problem w tym onuco, że twoje intencje łatwo rozpoznać, jak tylko ktoś jedzie po ruskich mordercach od razu pie**olisz coś o "złych Ukraińcach" . Typowe dla was próba odwrócenia uwagi jak za komuny "co prawda jesteśmy najbardziej zj***nym narodem, ale za to u was murzynów biją "

Wiewór

2022-08-18, 11:04
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Idź ssać kacapskie ku*asy oraz uprawiać te fikołki umysłowe gdzie indziej, co...?
Echhhh... kiedyś takim k***imłbom się goliło głowę i było wiadomo, z kim ma człowiek do czynienia....



Kiedyś to Tadeusz Kosciuszko wieszał kacapskich kolaborantów na rynku w Krakowie.
To jest wspaniała tradycja do której trzeba wrócić.

discoteq

2022-08-18, 15:32
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Idź ssać kacapskie ku*asy oraz uprawiać te fikołki umysłowe gdzie indziej


To, że Ty się nassałeś Upaińskich, nie oznacza, że każdy ma podobne potrzeby... :lol:

----------


to...........10

2022-08-18, 16:27
discoteq napisał/a:

To, że Ty się nassałeś Upaińskich, nie oznacza, że każdy ma podobne potrzeby...



Wszyscy wiedzą, żeś ruski trol, więc się nie spinaj :D

discoteq

2022-08-18, 17:32
mwaski napisał/a:

Wszyscy wiedzą, żeś ruski trol, więc się nie spinaj


Zrozum jedno pajacu, ja nie jestem ani Kacapski, ani Upaiński, bo nienawidzę po równo tak jednych jak i drugich. Dla mnie to ścierwo (jedno i drugie) powinno się wzajemnie powybijać...

tatko

2022-08-18, 18:34
To ten co wyj***ł na motorze? Dalej mu mało atrakcji?

TheDouchestOfBags

2022-08-19, 21:17
Mi się najbardziej podobał fragment w okolicach 1:35.

mit2

2022-08-19, 22:56
discoteq napisał/a:

Zrozum jedno pajacu, ja nie jestem ani Kacapski, ani Upaiński, bo nienawidzę po równo tak jednych jak i drugich. Dla mnie to ścierwo (jedno i drugie) powinno się wzajemnie powybijać...


O to to!
Wszystko na wschód od Polski się powinno rozpie**olić atomem, zasypać wapnem i zaorać.

nwtinamou

2022-08-20, 11:41
Payan napisał/a:

Ale czy ty rozumiesz, że nie chcemy tutaj drugiego Youtube? Chce obejrzeć coś z YT, to tam wchodzę i oglądam.



Każdy filmik, KAŻDY który jest tu umieszczany pochodzi z jakiegoś serwisu debilu. Więc wg twoich kretyńskich zasad można zamknąć te portal w ch*j bo jak będę chciał oglądać sado-maso to pójdę pod okna twojej matki.

jednoręki-ujeżdżacz

2022-08-21, 18:35
Sanitariusze mają lepiej opanowane chwyty obezwładniające niż polucjanci.

dziki161

2022-08-22, 00:35
Ładnie pięknie wszystko ale ta k***a to niestety był potomek Bandery ruskich u nas można na palcach jednej ręki wskazać a ukraińskiej szarańczy tyle że na 3 polaków 1 ukrainiec przypada. Ale dalej nas będą szczuć w inną stronę a te zwierzęta robią syf w moim pięknym kraju....