18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruscy rybacy kontra ukraińska łódź podwodna

~Velture • 2018-11-26, 19:10
Filmik z wczorajszego "ataku" na ukraiński statek przez ruską jednostkę.


Rejti

2018-11-27, 09:48
Skąd u niektórych taki wybuch nienawiści? Pod takim tematem? Zasadźcie sobie lewatywy w dupy, bachory.

TytanowyRosomak

2018-11-27, 09:55
Pedałen te motorówki które róscy przejeli nazwał okrętami to ja k***a myślałem że conajmniej jakieś korwety to były a tu k***a motorówki, ranni ukraińcy k***a chyba tylko ci naj***ni co się przy pie**olnięciu wyj***li.

~_Killa_

2018-11-27, 10:11
A ja mowilam ze wkoncu ukraina zniknie z mapy jak i tak juz polowy jej nie ma

htp

2018-11-27, 10:28
Ilu miłośników Rosji się zebrało. Płacą za te poddańcze komentarze, czy tak zostało po pracy w ich służbach?

AN...........or

2018-11-27, 10:35
wina motocyklisty, nie patrzył w lusterka, to się zderzyli

niemamskarpet.

2018-11-27, 11:15
Ruscy z Ukraińcami trącają się łódkami w wnyniku czego zostalo poszkodowanych 6 ukrainskich obywateli (jeden naj***ny spadl z pryczy a pozostalym wylala sie zupa goraca ze stolu) Ukraina wprowadza stan wojenny bo ruscy zaatakowali ich morska flote wojenna........

Yunn

2018-11-27, 11:22
lódź podwodną to masz jak łódka ci zatonie, nie wspominając o tym że to nie rybacy a holownik bodajże.

francuz5555

2018-11-27, 11:26
Każdy dzień wojny pomiędzy Rosjanami i Ukraińcami to dzień spokoju dla nas. Mniej wojska banderowskiego na granicy z Przemyślem to mniejsze szanse na zrealizowanie ich chorych zadań do Małopolski wschodniej. I tak samo analogicznie w sprawie ruskich. Niech kacapy tracą hajs na wojnę na wschodzie to nie będę tyle inwestować na Białorusi i Kaliningradzie . Teraz tylko zamknąć grancie i nie wpuszczać potopu uchodźców. Tylko do tego trzeba mieć rząd co ma jaja.

nwtinamou

2018-11-27, 15:50
Przecie ukraincy nie mają łodzi podwodnej

MadDave

2018-11-27, 18:39
Ruscy rybacy z działkiem obrotowym na pokładzie :D Niby na co oni polują? na Lewiatana? :D

@ TytanowyRosomak - jak na te standardy dla ukraińców mogą to być faktycznie okręty i duma ich tak zwanej marynarki okrętowej. ukraińskiej okrętowej marynarki wojennej iksde.


htp

2018-11-27, 18:53
MadDave napisał/a:

Ruscy rybacy z działkiem obrotowym na pokładzie :D Niby na co oni polują? na Lewiatana? :D

@ TytanowyRosomak - jak na te standardy dla ukraińców mogą to być faktycznie okręty i duma ich tak zwanej marynarki okrętowej. ukraińskiej okrętowej marynarki wojennej iksde.


Jak podała agencja TASS, ostrzelano rosyjski traktor. Traktor odpowiedział ogniem i odleciał do bazy.

Loaloa

2018-11-27, 20:48
Cytat:

A sadolowe żydostwo, jak zwykle nie przepuści okazji by obrazić gospodarzy kraju, w którym nie proszone gości



A to jebnąłeś żarcikiem, śmieszku ty :-D

devonisch

2018-11-28, 00:24
Dzięki wprowadzeniu stanu wojennego odwołane zostaną wybory prezydenckie i parlamentarne na Ukrainie. A te mówiły jasno, że otoczenie Poroszenki je przepie**oli na korzyść pomarańczowej warkoczowej. To tak na marginesie.

Wiewór

2018-11-28, 08:47
kienzler napisał/a:

up. Wyjaśnij mi proszę dlaczego kraje nadbałtyckie będą następne?


Ponieważ rosjanie zabierają sobie nieustannie kawałek ziemi to tu to tam a świat jedynie wysyła do putina listy wrażające głębokie zaniepokojenie.
Nikt nie protestuje. Zero reakcji.
Putin widzi, że świat milczy więc wie, że może sobie pozwolić na co raz więcej. Będzie odrywał kawałek po kawału od swoich sąsiadów.
W końcu dojdzie do Polski, Finlandii, Szwecji. Co wtedy?
Po każdej takiej akcji rusza sowiecka propaganda. Wszystkie media trolują, że rosja została zaatakowana i głoszę, że ZSRR silne i tylko putiin może ich obronić.
Zwykli rosjanie są odurzeni alkoholem więc to kupują. Dzięki temu putin zapewnia sobie dożywotnie panowanie.
Opozycja nic nie powie bo cała siedzi zamknięta w katowni na Łubiance albo w gułagu na kole podbiegunowym. Ci wobec, których putin był łaskawy leżą na cmentarzu.

Ta sytuacja to ostatni dzwonek alarmowy. Ostatnia szansa na reakcję.
Cały świat powinien stanąć przeciwko ZSRR i pokazać im raz na zawsze, że takie barbarzyńskie działania wykluczają ich z grona państw cywilizowanych i stawiają na równi z państwami bandyckimi.

Świat powinien im odpie**olić takie sankcje, żeby pomarli z głodu w tym swoim osranym kraju. Putin nie zwali winy za głód na zachód skoro wmawia ludziom, że Rosja jest wielka i samowystarczalna.

Niestety jak zwykle nie będzie żadnej reakcji bo każdy siedzi u Putina w kieszeni.
Nie dawno mieliśmy tego pokaz. Igrzyska jakie sobie zorganizował.
Zrzuca na bezbronnych ludzi chlor i fosfor. Każe mordować opozycję w biały dzień na środku ulicy. Zabija szpiegów nawet w obcych krajach. Narusza prawo międzynarodowe.
Wszyscy o tym wiedzą i nikomu to nie przeszkadza i tak po prostu jadą się świetnie bawić na jego igrzyska.
Nie można milczeć wobec tego co robią Ukrainie.

Wygląda to mniej więcej tak:

Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem,
nie byłem komunistą.
Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem,
nie byłem socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem,
nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po Żydów, milczałem,
nie byłem Żydem.
Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować.

freaky

2018-11-28, 14:09
devonisch napisał/a:

Dzięki wprowadzeniu stanu wojennego odwołane zostaną wybory prezydenckie i parlamentarne na Ukrainie. A te mówiły jasno, że otoczenie Poroszenki je przepie**oli na korzyść pomarańczowej warkoczowej. To tak na marginesie.


Najciekawsze, że stanowisko Putina jest identyczne. A skoro tak mówi prezydent Rosji, to musi być prawdą :krejzi: