18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Run, Forrest, Run!

sfrmaster • 2015-07-29, 11:46
Ostatni uczestnik triathlonu w Doncaster kończy swój bieg:


kam332

2015-07-29, 19:33
Kto go tam k***a wpuścił ja się pytam??!!

Spacecowwow

2015-07-29, 19:40
Sosnowiec_jest_be

On niestety jest niepełnosprawny. Chwila szukania na YT i można znaleźć "Bailey Matthews, 8, with cerebral palsy completes triathlon - BBC News". Ma 8 lat i ma porażenie mózgowe.
Ale co do biegów długodystansowych to masz rację, czasem nogi odmawiają posłuszeństwa.

~Velture

2015-07-29, 19:53
idejakprzecinak napisał/a:

@up - nie no k***a najlepiej to zamknąć w domu i nie pokazywać światu. Ja pie**ole ale tok rozumowania. To tak samo jak ty, jesteś inny niż wszyscy to powinieneś nie wychodzić nigdzie bo po co? Jeszcze pomyślisz, że jesteś normalny. Nigdy ale to nigdy nie przetrawię naśmiewania się z kalek. Szczególnie jeśli ich kalectwo nie wnika z ich winy.

Wszyscy tacy zajebiści. Miejcie nadzieję, że wasze dzieci będą zdrowe.


Ja nikomu nie zabraniam wychodzenia z domu itd. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
Poniżej wklejam cytat który wszystko wyjaśnia.


pionasc napisał/a:

@up Koledze chodzi raczej o to że takie dzieci trzeba od małego uczyć że ich życie bd wyglądać inaczej od zdrowych dzieci a takie zawody niestety pokazują mu fałszywy świat i kiedy dorośnie może mocno zderzyć się z realiami rzeczywistości


tak. o to mi chodziło.

Zochan91

2015-07-29, 21:12
Postaw się na miejscu tego dziecka !!! Też chciałbyś poczuć się tak jak on wtedy podczas tego biegu. I wcale nie krzywdzą takie filmiki ani nie ośmieszają, tylko innym dają do zrozumienia że jednak można ! To motywacja dla innych z podobnym problemem.

BarbraStyle

2015-07-29, 21:22
Super! Czekam na grę w szachy osób upośledzonych umysłowo. :idzwch*j: