18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozszarpanie Chestera psami

fantastico • 2017-11-24, 14:40
Psami rozszarpany pies będący prezentem ślubnym, a mający już dwa lata. Więcej mieć nie będzie bo zagryziony ducha wyzionął. Niestety zamazana jest treść właściwa więc zostaje nam rozpacz właścicielki.

spoiler




gustav665

2017-11-24, 19:40
Jest jeden, prosty, szybki sposób na oderwanie drapieżnika od ofiary (jak cie dziabnie kiedyś ruski miś to se przypomnisz): Wsadzić palca w oko. Każdy drapieżnik ucieknie z uwagi na to, że jeden posiłek nie jest wart utraty obu oczu.

Diux

2017-11-24, 19:54
@up Na te k***y to nie działa. Pitbull choćby miał zginąć to ofiary nie puści... Widziałem podobną sytułacje.. Bydle było dechami napie**alane a i tak nie odpuściło...

Swoją drogą.. aż mam ciary na plecach jak to oglądam. Mam nadzieję że piesek długo nie cierpiał...

Zastanawiam się po co ludzie kupują takie psy...

adriancium

2017-11-24, 20:06
Jaki jest problem? Jak Lew zjada antylopę to tez placzecie?

KrulJulian9001

2017-11-24, 20:18
janlew napisał/a:

Pies, tygrys, cobra i cała reszta tego gówna które jest w stanie zabić człowieka. Powinny mieć prawo przebywać wyłącznie na terenie właściciela. Drapieżnik dostrzeżony w strefie publicznej ludzi, powinien być odejbany z automatu, z bez ograniczeń posiadanej przez Polaków broni. Cokolwiek zrobi zwierze, właściciel powinien być obciążony tak, jakby uczynił to sam i to z bronią w ręku. Bo pies to też broń i temu służy. Teraz to był inny kundel, innym razem to będzie czyjeś 2-letnie dziecko.



Lecz się człowieku na schizofrenię, bo jeszcze ci wpadnie do głowy jakiś głupi pomysł, żeby do swoich poglądów przekonywać innych

miskolargol

2017-11-24, 20:26
pitgówno znowu w akcji.do odj***nia cala rasa razem z właścicielami.

stefciok

2017-11-24, 20:30
Jakiś pedalski ten beagle. Mój jamnik by te oba pitbulle napie**olił i wyr*chał.

gabriel0

2017-11-24, 21:03
Tak się zastanawiam jak ten beagle wygląda i przypomniało mi się że kolega ma takiego sk***ysyna. Jak włazi po schodach to wali jajami o każdy stopień.

Pakower

2017-11-24, 21:42
Wszyscy k***a specjaliści. To są dogi argentyńskie. Białe umaszczenie w powyżej 80% wyklucza pitbulla jako pitbulla dlatego jest ich bardzo mało. Jak widzę komentarze "co za j***na rasa" zabić wszystko to mi słabo. Zapoznajcie się choćby ze zdjęciami psów takich jak:
właśnie Dog argentyński
Cane Corso
Red nose
i jeszcze kilka innych...
Pitbulle i amstaffy to one wpie**alają na śniadanie ;)


Biały_Orzech

2017-11-24, 21:53
^co nie zmienia faktu, że winno się wszystkie takie rasy wypie**olić.

mesjasz19

2017-11-24, 22:51
Kilka dni temu w jednym z Warszawskich parków była podobna akcja. Jeden amstaff rzucił się na młodego owczarka, na szczęście właściciel owczarka chyba z tych świadomych zagrożenia jakim są inne psy miał przy sobie pałkę teleskopową. Tak nak***iał świnię że chyba mu połamał kręgosłup bo w pewnym momencie agresor padł jakby mu prąd odcięli.

Właściciel świniaka oczywiście z mordą "no i co go bijesz", "na psy już dzwonie" itp...
Psy oczywiście przyjechały, ja zeznania złożyłem i mam tylko nadzieję że owczarek dał radę. Pod szyją miał rozerwaną skórę i na głowie szramę.

beeveer

2017-11-24, 23:00
@saves
i właściciel też miałby broń i zginęliby obydwoje.

knightleon92

2017-11-25, 00:15
sznurek i dusic gnoja ile wytrzyma taki kundel bez tlenu?

Zara

2017-11-25, 00:55
jedyną skuteczną i w miarę bezpieczną metodą jest chwycenie gryzącego psa za tylne nogi i uniesienie ich w górę, wtedy traci orientację i odruchowo odwraca głowę co należy wykorzystać odciągając go

gustav665

2017-11-25, 01:35
Diux napisał/a:

@up Na te k***y to nie działa. Pitbull choćby miał zginąć to ofiary nie puści... Widziałem podobną sytułacje.. Bydle było dechami napie**alane a i tak nie odpuściło...

Swoją drogą.. aż mam ciary na plecach jak to oglądam. Mam nadzieję że piesek długo nie cierpiał...

Zastanawiam się po co ludzie kupują takie psy...


Widziałeś filmik jak ktoś wydłubał oko psu i nie podziałało? To że deski nie działają to oczywiste, właśnie dlatego należy wydłubać oko.

Nert

2017-11-25, 03:13
KrulJulian9001 napisał/a:



Lecz się człowieku na schizofrenię, bo jeszcze ci wpadnie do głowy jakiś głupi pomysł, żeby do swoich poglądów przekonywać innych



Przecież janlew to lokalny debil :D który ma poglądy polskiej szlachty, a jest z rodziny chłopów. Kto czyta tego kretyna :F