18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozrywkowa mamuśka XXI wieku

Usiu007 • 2013-12-03, 23:48
Znajomy podesłał mi link do zdjęcia pewnej dziewczyny z mojego miasta - sami oceńcie :facepalm:
Jedynie współczuje dzieciom.. :roll:


Solve

2013-12-04, 17:45
Nihhal napisał/a:

Solve, wiedziałam, że przyjdzie jakiś 'mądry' sadol i zasunie tym tekstem.
A teraz sobie wyobraź, że płcie się zamieniają narządami rozrodczymi- nagle Twoja mądrość w tej sytuacji szlag walnął.
Wiem, że to Sadistic itd. ale kobieta ma takie same potrzeby jak mężczyźni.


Hokus pokus, czary mary, nie mam ch*ja, a ty szpary. Ja tu mówię o normalnych ludziach, a nie degeneratach w stylu Grodzkiej.
ps. Dobrze, że zauważyłaś, że to sadistic.

Ligerius89

2013-12-04, 18:01
Każde usprawiedliwienie "dobre", co nie zmienia faktu, że dzieciak jest skazany na życie bez ojca (bądź co bądź z jakimś nowym 'kochanym tatusiem'). Nie wszystkim czasami się układa, ale z tego co widzę po komentarzach to rzeczywiście z niej mały puszczak. Najważniejsze by dbała o dziecko. Wk***ia mnie jak widzę nieodpowiedzialne matki.

I tak mi się spodobało :D
Wyj***ne, w końcu to sadistic, a spinacie się jak małe oposy na grzbiecie matki :D

An...........or

2013-12-04, 18:58
Nihhal napisał/a:

Solve, wiedziałam, że przyjdzie jakiś 'mądry' sadol i zasunie tym tekstem.
A teraz sobie wyobraź, że płcie się zamieniają narządami rozrodczymi- nagle Twoja mądrość w tej sytuacji szlag walnął.
Wiem, że to Sadistic itd. ale kobieta ma takie same potrzeby jak mężczyźni.


Lubisz się puścić i szukasz usprawiedliwienia,co?
To może niech dotrze do ciebie,że płcie się różnią i nigdy nie będzie można oceniać normalnej kobiety i normalnego mężczyzny tak samo.
Kiedy facet chce por*chać musi się postarać,wykazać się i udowodnić,że jest czymś lepszym niż samce w okolicy. Wymaga to od niego jakiejś "pracy".
Gdy "kobieta" chce się puścić to wystarczy,że rozłoży nogi - zawsze znajdzie się ktoś kto ją wydyma. Ba, bardzo często czerpią z tego korzyści majątkowe.
W dodatku w naturze to samiec ma zabiegać o możliwość pokrycia samicy a ta ma wybrać najlepszego! samca a nie każdego który ma ku*asa.
Podsumowując - kobiety prowadzące "aktywne" życie seksualne z wieloma samcami to szmaty :)
Tak na marginesie, jak widzę gdy na uczelnie podjeżdża ziomek w jakimś passacie b7 którego mu tata kupił to raczej nie mam go za co podziwiać, nie? Bardziej godny podziwu jest raczej ten który podjeżdża b5 (po lifcie ;p), na którego sam zarobił.

xts

2013-12-04, 20:36
Nihhal napisał/a:

Solve, wiedziałam, że przyjdzie jakiś 'mądry' sadol i zasunie tym tekstem.
A teraz sobie wyobraź, że płcie się zamieniają narządami rozrodczymi- nagle Twoja mądrość w tej sytuacji szlag walnął.
Wiem, że to Sadistic itd. ale kobieta ma takie same potrzeby jak mężczyźni.



odnosisz się do życia zwierząt?

samiec ma wyj***ne co dyma oby dymał najwięcej i płodził najwięcej.

samica powinna wybierać nalepszego samca, a nie obszczymura śmiecia jak w tym przypadku

Fa...........um

2013-12-04, 22:10
Antalor napisał/a:


Lubisz się puścić i szukasz usprawiedliwienia,co?
To może niech dotrze do ciebie,że płcie się różnią i nigdy nie będzie można oceniać normalnej kobiety i normalnego mężczyzny tak samo.
Kiedy facet chce por*chać musi się postarać,wykazać się i udowodnić,że jest czymś lepszym niż samce w okolicy. Wymaga to od niego jakiejś "pracy".
Gdy "kobieta" chce się puścić to wystarczy,że rozłoży nogi - zawsze znajdzie się ktoś kto ją wydyma. Ba, bardzo często czerpią z tego korzyści majątkowe.
W dodatku w naturze to samiec ma zabiegać o możliwość pokrycia samicy a ta ma wybrać najlepszego! samca a nie każdego który ma ku*asa.
Podsumowując - kobiety prowadzące "aktywne" życie seksualne z wieloma samcami to szmaty :)
Tak na marginesie, jak widzę gdy na uczelnie podjeżdża ziomek w jakimś passacie b7 którego mu tata kupił to raczej nie mam go za co podziwiać, nie? Bardziej godny podziwu jest raczej ten który podjeżdża b5 (po lifcie ;p), na którego sam zarobił.



Za własną kasę to dowolny samochód/rzecz zasługuje na szacunek ;)