18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozrywkowa mamuśka XXI wieku

Usiu007 • 2013-12-03, 23:48
Znajomy podesłał mi link do zdjęcia pewnej dziewczyny z mojego miasta - sami oceńcie :facepalm:
Jedynie współczuje dzieciom.. :roll:


gryzly123

2013-12-04, 07:12
@sQeh bo wszystkie bachory wyglądają tak samo :D

Kamil90rts

2013-12-04, 07:42
Zawiódł mnie poziom komentarzy pod tym materiałem.
Shame on you Sadistic.

Stefansuchar

2013-12-04, 08:25
"Jakby ciebie pół miasta miało to też nie byłabyś pewna kto jest ojcem twojego dziecka elooo "

Też mi miasto 5tys. ludzi :D

qhash

2013-12-04, 08:48
Cyrk napisał/a:

Jakby obciągała, to by dzieciaka nie było. Pomyśl czasem ...



na obciąganiu się nie kończy, pomyśl czasem...

xts

2013-12-04, 09:29
zdrada z cyganem


kapelan_szturmowy

2013-12-04, 09:48
Jesteście idiotami. Dziecko to dziecko, nieważne jakie, białe, czarne, żółte, różowe, jakiekolwiek*, zawsze to tylko dziecko, rodzi się bez winy i można je ukształtować na porządnego człowieka.



*Byle nie ciapate.

vodka100g

2013-12-04, 09:55
ahhh ten internet, taki anonimowy

Fa...........um

2013-12-04, 10:13
fiattt napisał/a:

Jesteście idiotami. Dziecko to dziecko, nieważne jakie, białe, czarne, żółte, różowe, jakiekolwiek*, zawsze to tylko dziecko, rodzi się bez winy i można je ukształtować na porządnego człowieka.



*Byle nie ciapate.



Obyś się nie zdziwił. Moi rodzice mają znajomych, którzy też tak myśleli i się ostro przejechali. Wzięli dzieciaka (podobno w wieku niemowlęcym) z domu dziecka. Sami wykształceni, dość zamożni, kulturalni. Ich biologiczna córka wyrosła na normalną osobą. Zaadptowana na dz**kę szlajającą się ze społecznym marginesem.

Nie można uogólniać, ale można stwierdzić, że skłonności do pewnych zachowań są jak najbardziej genetyczne.

Dlatego ja jestem wielkim zwolennikiem "skrobania" gwałtów. Nie tylko darmowego, ale wręcz obowiązkowego.

xts

2013-12-04, 10:17
Tabernak napisał/a:



Obyś się nie zdziwił. Moi rodzice mają znajomych, którzy też tak myśleli i się ostro przejechali. Wzięli dzieciaka (podobno w wieku niemowlęcym) z domu dziecka. Sami wykształceni, dość zamożni, kulturalni. Ich biologiczna córka wyrosła na normalną osobą. Zaadptowana na dz**kę szlajającą się ze społecznym marginesem.

Nie można uogólniać, ale można stwierdzić, że skłonności do pewnych zachowań są jak najbardziej genetyczne.

Dlatego ja jestem wielkim zwolennikiem "skrobania" gwałtów. Nie tylko darmowego, ale wręcz obowiązkowego.



dzieci z bidulow zawsze mają fas i rad, patologicznych genów nie wyplewisz

xts

2013-12-04, 12:46
ona na zasiłku, pato zapie**ala na czarno i tak do końca życia z naszych podateczków

Nihhal

2013-12-04, 17:12
Szczerze wk***ia mnie takie naskakiwanie na kobiety, które są 'puszczalskie'. Dlaczego kobieta, która prowadzi aktywne życie seksualne ma być gorsza od mężczyzny, który również takie prowadzi? Zanim dosięgnie mnie fala hejtu, uprzedzę jeszcze, że nie toleruję zdrad itd., bo często jest to mylone z 'puszczaniem się'.
Serio, czym różni się kobieta, która często uprawia seks od faceta, który też często współżyje?

Solve

2013-12-04, 17:27
Nihhal napisał/a:

Szczerze wk***ia mnie takie naskakiwanie na kobiety, które są 'puszczalskie'. Dlaczego kobieta, która prowadzi aktywne życie seksualne ma być gorsza od mężczyzny, który również takie prowadzi? Zanim dosięgnie mnie fala hejtu, uprzedzę jeszcze, że nie toleruję zdrad itd., bo często jest to mylone z 'puszczaniem się'.
Serio, czym różni się kobieta, która często uprawia seks od faceta, który też często współżyje?



Wyobraź sobie, że masz klucz, którym da się otworzyć każdy zamek. Zajebisty nie?
A teraz wyobraź sobie, że masz zamek, który da się otworzyć każdym kluczem. ch*jowy nie? Odnieś to do tego, co napisałaś. A teraz wracaj do garów, bo talerze się same nie umyją, albo pokaż cycki i... wracaj do garów.

Nihhal

2013-12-04, 17:37
Solve, wiedziałam, że przyjdzie jakiś 'mądry' sadol i zasunie tym tekstem.
A teraz sobie wyobraź, że płcie się zamieniają narządami rozrodczymi- nagle Twoja mądrość w tej sytuacji szlag walnął.
Wiem, że to Sadistic itd. ale kobieta ma takie same potrzeby jak mężczyźni.