18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozprawa "katoliczki"

cinu314 • 2014-02-20, 21:33
O taki film rozprawiający nad byciem katolikiem.
Nie wiem czy bardziej jest to śmieszne czy smutne ale znacząco pokrywa się z rzeczywistością przynajmniej w moim mniemaniu.

Tak jestem ateistą i nie, nie walczę z katolikami jeżeli są prawdziwymi wyznawcami tego w co wierzą.



Ps. Są napisy jak by kogoś przerósł język :ok:

xts

2014-02-20, 21:47
bóg jest dla słabych psychicznie, którzy musza jakoś usprawiedliwiać swoje czyny lub niepowodzenia.

bóg chciał, żebym to napisał. wola boska.

Websterthe1

2014-02-20, 22:02
I tak znajdzie się masa idiotów, którzy zaczną piepszyc ze z islamem to by nie mieli odwagi tak żartowac.

Blademaster95

2014-02-20, 22:11
Co to za bzdety wogóle ?!... Tego się nawet nie da oglądać...

Kamilu1909

2014-02-20, 22:56
Cytat:

Ps. Są napisy jak by kogoś przerósł język


Jakby*. Widzę, że Ciebie też przerósł.

cinu314

2014-02-20, 22:59
Kamilu1909 napisał/a:


Jakby*. Widzę, że Ciebie też przerósł.



Najlepszym się zdarza :oops:

Kamilu1909

2014-02-20, 23:02
Nikt nie jest nieomylny :-> pozdrawiam.

bo...........ę

2014-02-20, 23:13
Dawkins doskonale przedstawił tą chorobę jaką jest religia. Tak - religia to choroba. Podobnie jak wirusy, które ją roznoszą religia przenosi się z rodziców na dzieci, które prawdopodobnie zarażą ją swoje dzieci. Dobrze jest wychowywać dzieci w oparciu o chrześcijańskie dogmaty ale ja bym rozgraniczył religię z etyką i dał dzieciom wolną rękę w wyborze tego w co się wierzy. Tak na prawdę każdy w coś wierzy, nawet wierząc w nic tak naprawdę wierzysz w coś. Nie ma czegoś takiego jak nicość. Nasz umysł ni umie tego pojąć, bo opiera się na logice a sama wizja braku czegokolwiek po śmierci jest nie do wyobrażenia.

Sami wierzący zapominają często, że to nie kościół jest świątynią Boga i nie ksiądz jest jego pośrednikiem. Dowody macie na to w Biblii. Pozdro dla kumatych. Ja jestem ateistą ale szanuję tych prawdziwych wierzących, którzy mają swoją wizję Boga a nie tą jaką serwuje nam KK. Z religii wyrosłem w wieku 15 czy 16 lat i nie zamierzam powielać błędów wychowawczych moich rodziców. Swojemu dzieciakowi jak się dorobię dam wolną rękę, choć w sumie nie muszę się o niego bać, bo każdy człowiek jest z natury dobry!

freaky

2014-02-20, 23:18
Mam pytanie, bo po świeżo przebytym wstrząśnieniu mózgu myślenie sprawia mi ból...
Na ch*j oskarżonej każą przysięgać na Boga, skoro wiara w niego podlega penalizacji?

Websterthe1

2014-02-20, 23:22
bobrełę napisał/a:

a sama wizja braku czegokolwiek po śmierci jest nie do wyobrażenia.
[/u]



e tam pie**olisz, przed narodzinami "byłeś" w niekończącej się nicości i po śmierci znowu tam trafisz 8-)

Imie_jego_44

2014-02-21, 11:22
Dokładnie, Katolicy są prześladowani obecnie niemal jak za czasów Nerona! jakby nie to, że rozpropagowaliśmy humanitaryzm to rzucaliby nas lwom na pożarcie!
Dlaczego reszta nas tak nienawidzi? to proste bo jesteśmy lepsi, jesteśmy ponad ich małostkowe spory, ponad ich okaleczoną brakiem Boga mentalność która przyzwala na wszystko, jeśli ktoś jest katolkiem to jest po prostu dobrym człowiekiem który ma zasady i kocha bliźnich.
Dajcie nam po prostu żyć w zgodzie ze swoją wiarą, naprawdę tak wam wadzi, że ktoś nie kopuluje z przypadkowymi ludźmi, nie zdradza żon, nie zabija, nie kradnie, nie oczernia innych, nie jest obojętny na ich losy i pomaga w potrzebie?
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wiele zawdzięczacie naszej religii i kościołowi, to są tak fundamentalne rzeczy, że każdy wykształcony człowiek powinien je pamiętać i szanować za to te instytucje, nawet jeśli jest słabej wiary.

Bison

2014-02-21, 11:28
Ku**a, krąży to po internecie x czasu już, to po pierwsze, a po drugie to jakim prawem ten filmik jest na sadisticu? Powinni tu dodać możliwość przyznawania ,,piw ujemnych".

dupeczki

2014-02-21, 11:32
ból dupy wojujących ateistów za 3 2 1...

szklanka

2014-02-21, 11:37
@dupeczki
weź ty sie pie**olnij bo to pocisk na katoli a nie ateistów, nawet nie skumałeś debilu że szydera z katoli na tym filmie gruba, więc czemu miałbym mieć ból dupy? Wręcz przeciwnie, beke kręce ;)