18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozpędzona babcia na przejściu...

Salieri16000 • 2020-02-01, 23:18
...nie przepuści nikogo i niczego:


mesjans

2020-02-02, 16:26
sp***OLIX napisał/a:

Ten kierowca to nie dość że ślepy że są pasy i baba za chwile wejdzie to pewnie bez prawka na dodatek ;D
Zapie**ala jak na autostradzie a hamuje 5 metrów przed pasami XD



Nie chce mi się nawet tłumaczyć twego upośledzenia umysłowego.

ws...........33

2020-02-02, 17:39
mesjans napisał/a:

Nie chce mi się nawet tłumaczyć twego upośledzenia umysłowego.



sp***olix ma racje, powinniśmy jeszcze chronić samochody na przejazdach kolejowych, bo pociągi są takie duże i niebezpieczne więc powinny się zatrzymywać przed przejeżdżającymi samochodami. ch*j z tego, że pociąg może hamować z kilometr żeby się zatrzymać, ale przecież maszynista wiedząc, że ma przejazd kolejowy co 0.5km powinien jechać 10km/h cały czas.
Ogólnie to zakazałbym samochodów i maszyn które mogą poruszać się szybciej niż człowiek bo mogą być niebezpieczne, ogólnie biegania bym zakazał, a każdy powinien poruszać się zamknięty w plastikowej pompowanej bańce tak dla bezpieczeństwa. Przykładowo ja swoich dzieci nie wypuszczam z domu bo może się im coś stać, co będzie kiedy ktoś nie pomyśli za moje dziecko? Dobrze, że mamy polityków którzy dbają o nasze bezpieczeństwo i budżet państwa traktując nas jak bezmózgie bydło i tanią siłę roboczą.

ardx

2020-02-02, 18:13
już niedługo u nas pierwszy będzie miał pierwszeństwo i sadol, ku naszej uciesze, zapełni się takimi materiałami

mario5204

2020-02-03, 06:59
przyspieszyła żeby zdąrzyć

solltys

2020-02-03, 19:33
Odnoszę wrażenie że większość komentarzy piszą święte krowy które nigdy nie miały nawet swojego samochodu.

Pyro25

2020-02-03, 21:42
Co za zjeb. Widział że pieszy stoi przed pasami już dobre parę sekund temu, a nawet nie zwolnił. Wszyscy kierowcy tirów mają poważne niedoj***nie mózgowe