18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozpędzona babcia na przejściu...

Salieri16000 • 2020-02-01, 23:18
...nie przepuści nikogo i niczego:


ROMANCEF1111

2020-02-02, 08:58
Babciu dlaczego masz taką czerwoną twarz?

tarcer123

2020-02-02, 09:24
Jak dla mnie wtargniecie na przejscie.

riki88

2020-02-02, 09:44
Nie wiem kto będzie miałbardziej przej***ne : Babcia w jakims szpitalu gdzie będą mieć na nia wyj***ne :D
czy kierowca tira :D

longfly

2020-02-02, 09:59
ciezarówce prawie sie udalo ale babcia jednak przyspieszyla na ostatnich metrach by zdazyc na maskę

Arathnmor

2020-02-02, 10:41
Żeby przestrzegać przepisów, to najpierw trzeba je znać. Niestety piesi mają przekonanie o byciu świętymi krowami, a her Morawiecki chce ich w tym utwierdzić. A że pieszy w spotkaniu z samochodem ma mizerne szanse, to rozsądek podpowiada by jednak chwilkę poczekać niż być za szybko 2m pod ziemią.


Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem.

Art. 14. Zabrania się:

1) wchodzenia na jezdni ę:

a) bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,

b) spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;

2) przechodzenia przez jezdnię w miejscu o ograniczonej widoczności drogi;

3) zwalniania kroku lub zatrzymywania się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię lub torowisko;

4) przebiegania przez jezdnię; (reszta nieistotna dla przypadku)

SPIERDOLIX

2020-02-02, 10:51
Matt napisał/a:

Nie wiem czy dostrzegłeś swoim fachowym okiem ale bialy Van zasłonił babcie, która niestety weszła przepisowo lecz bez myślenia.



No zasłonił, na odcinku gdzie kierowca ciężarówki powinien już dawno w kontrolowany sposób hamować a zauważyć ją mógł już parę sekund wcześniej przed busem a może nawet przed tą osobówką która jechała przed busem. Nawet ułamek sekundy decyduje o czyimś życiu a w tym przypadku wystarczyło hamować 10 metrów wcześniej a babe widział na pewno przynajmniej dobre 100 metrów, oczywiście o ile patrzył na to co powinien ^^ Jak widać nie patrzył, bo nie zachował ostrożności

gufer napisał/a:

mózg w lodówce zostawiłeś ?



Ja go chociaż mam bo Twój się nawet w łonie matki nie wykształcił XD

Gamera

2020-02-02, 11:14
Filmik sadisticowy ale wina bezsprzecznie kierowcy Tira. Baba była na poboczu, blisko pasów, a w takiej sytuacji powinien zachować ostrożność i przynajmniej zwolnić. W 0:04 widać, że kierowca nie miał widoczności na to co dzieje się na pasach(przysłonięty busem) i nawet nie zwolnił.

DzidaZawodnik

2020-02-02, 11:29
Ale polacy to jednak bydło do dojenia jak mówią żydzi. Można im dopie**olić jakie sie chce prawo, a oni i tak się dostosują, bo już niewolnictwo im wesżło w krew.

Ten przepis jest debilny i mam nadzieję, że za waszą obojętność zginąwasi najbliżsi na pasach, bo weszli na przejście, dlatego że mieli takie prawo, a nie dlatego, że było bezpiecznie.

Śmierć frajerom i takie tam.

Gamera napisał/a:

Filmik sadisticowy ale wina bezsprzecznie kierowcy Tira. Baba była na poboczu, blisko pasów, a w takiej sytuacji powinien zachować ostrożność i przynajmniej zwolnić. W 0:04 widać, że kierowca nie miał widoczności na to co dzieje się na pasach(przysłonięty busem) i nawet nie zwolnił.





Gamera napisał/a:

Filmik sadisticowy ale wina bezsprzecznie kierowcy Tira. Baba była na poboczu, blisko pasów, a w takiej sytuacji powinien zachować ostrożność i przynajmniej zwolnić. W 0:04 widać, że kierowca nie miał widoczności na to co dzieje się na pasach(przysłonięty busem) i nawet nie zwolnił.



Jesteś debilem? Przeciez ona weszła pod rozpędzonego tira. Jakim trzeba byc bezmózgiem, żeby obwiniać kierowcę, że ktos mu wbiegł pod koła, tylko dla tego, ze jakiś debil powiedział, że tak mozna. k***a to juz jest bycie cwe*em. Jakby k***a twoja matka wbiegła pod pociąg tojej wina, ale jak wbiegnie pod tira to wina kierowcy? Jesteście popie**olonymi niewolnikami, którym lewicowe rządy wyprały móżdżki.

Arathnmor napisał/a:

Żeby przestrzegać przepisów, to najpierw trzeba je znać. Niestety piesi mają przekonanie o byciu świętymi krowami, a her Morawiecki chce ich w tym utwierdzić. A że pieszy w spotkaniu z samochodem ma mizerne szanse, to rozsądek podpowiada by jednak chwilkę poczekać niż być za szybko 2m pod ziemią.
Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem.
Art. 14. Zabrania się:
1) wchodzenia na jezdni ę:
a) bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,
b) spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;
2) przechodzenia przez jezdnię w miejscu o ograniczonej widoczności drogi;
3) zwalniania kroku lub zatrzymywania się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię lub torowisko;
4) przebiegania przez jezdnię; (reszta nieistotna dla przypadku)



Pieszy ma więcej mozliwości manewru, niż pojazd i dlatego to prawo jest, żeby wyprać wam mózgi. Zmienić postrzeganiesprawiedliwości i pozbawić logiki.

Gdyby pojazd miał pierwszeństwo, to Art 14 pełen zakazów nie musiałby istnieć, aludzie mieliby instynkt samozachowawczy i potrafiliby ocenić niebiezpieczeństwo w ich otoczeniu. A tak będa debilami. Mam nadzieję, ze będą ginąć teraz tysiącami na przejsciach.

SPIERDOLIX

2020-02-02, 11:51
DzidaZawodnik napisał/a:

Jesteś debilem? Przeciez ona weszła pod rozpędzonego tira. Jakim trzeba byc bezmózgiem, żeby obwiniać kierowcę, że ktos mu wbiegł pod koła, tylko dla tego, ze jakiś debil powiedział, że tak mozna. k***a to juz jest bycie cwe*em. Jakby k***a twoja matka wbiegła pod pociąg tojej wina, ale jak wbiegnie pod tira to wina kierowcy?



cwe* to ewidentnie Cie zrobił i pół mózg z Ciebie wyrasta skoro zjebie pociąg który ma odcinek hamowania często kilkadziesiąt czy nawet kilkaset metrów i nie może nigdzie skręcić porównujesz do samochodu który hamuje kilka metrów ( o ile zachowa odpowiednią prędkość) i jest w stanie skręcić
Radzę przygotować się do szkoły bo jutro poniedziałek matole

unjust999

2020-02-02, 12:02
A nikt nie wziął pod uwagę że babcia chciała popełnić samobójstwo?

DoctorRzepa

2020-02-02, 12:17
Dla mnie to wygląda na samobójtwo

darayavahus

2020-02-02, 12:20
Zazdroszczę tirowcowi, mało kto ma okazje kogoś zaj***ć i żeby uszło mu to płazem.

kryszak012345

2020-02-02, 13:33
Ludzie, przecież ona mogła zabić tego kierowcę tira

silwerbalk

2020-02-02, 14:33
ch*j nie chciała się już męczyć ze starym na tym padole... To się wpie**oliła pod tira dla pewności... :rip: