18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica zniszczeń w poszczególnych kategoriach huraganu.

socjalmmv • 2017-09-09, 14:25
Dzisiaj objaśniamy siłę zniszczeń w poszczególnych kategoriach huraganu.

Tak swoją drogą, niby wszystko dookoła rozpie**ala a gościu sobie spokojnie stoi i nagrywa.

nwonigers

2017-09-09, 14:36
chcialbym taka animacje z sila wiatru tornad poszczegolnych kategorii. Mam plytke z filmem pol dokumentem pol fabula o hipotetycznej sytuacji pojawienia sie f5 w miescie w srodku dnia oraz ogolnie powstawania superkomorki itd.

Al...........go

2017-09-09, 14:44
W polsce psy mają solidniej budy pozbijane niż amerykanie domy.

nwonigers

2017-09-09, 14:52
up znowu zacznie sie walkowanie tematu budowania domow w poszczegolnych regionach swiata;d ale ja juz to dupce nie mam sily.

DzidaZawodnik

2017-09-09, 15:34
Może należałoby stawiać chociaż te zewnętrzne ściany z podwójnej warstwy zapałek?

Noside

2017-09-09, 16:30
socjalmmv napisał/a:

Tak swoją drogą, niby wszystko dookoła rozpie**ala a gościu sobie spokojnie stoi i nagrywa.


Jak się buduje domki z kartonu, to nie dziwota.

Foto123

2017-09-09, 17:34
nwonigers napisał/a:

chcialbym taka animacje z sila wiatru tornad poszczegolnych kategorii. Mam plytke z filmem pol dokumentem pol fabula o hipotetycznej sytuacji pojawienia sie f5 w miescie w srodku dnia oraz ogolnie powstawania superkomorki itd.



Też to kiedyś miałem (moze jeszcze gdzieś mam). Tego była cała seria razem z jakimś magazynem naukowym.
Jednak superkomórki dzielą się na dwa typy (wysokoopadowa i niskoopadowa) i mogą powstawać na różne sposoby. Niewiele pamietam, ale jak sobie ten film przypomne to troche bledow bylo w nim.

jbone

2017-09-09, 18:29
robię k***a bunkier z betonu w piwnicy zapasy na miesiąc(żarcie puszkowe wytrzymuje nawet dwa lata.zamykam właz i czekam.Ameryka która jest nastawiona na wojnę nuklearną nie potrafi się obronić przed huraganem.nie wierzcie w to

krasnal_hałabała

2017-09-09, 19:32
No, ciekawe jakiej kategorii byłaby ta burza na Jowiszu co trwa od pięciuset lat?

Catar

2017-09-09, 22:07
socjalmmv napisał/a:


Tak swoją drogą, niby wszystko dookoła rozpie**ala a gościu sobie spokojnie stoi i nagrywa.



ty tak na serio?

socjalmmv

2017-09-09, 22:12
@up
Jasne że tak. Ciebie to nie dziwi że dach z chaty zwiewa, a gościu sobie stoi i ma wyj***ne?

Catar

2017-09-09, 22:34
@up
tak na serio nie zdajesz sobie sprawy, ze to jest CGI a gosciu stoi przed green screenem?

Essent

2017-09-09, 22:41
Up Nie dajcie się trolowi :krejzi:

Sonal

2017-09-09, 23:10
Catar - jesteś naiwnym ciulem. Innych słów nie mam... W każdym razie wiem, że na starość ktoś Cię na pewno wyjebie metodą na wnuczka, bo szkoda nie skorzystać z wyj***nia takiego naiwniaka.

Pifffko

2017-09-09, 23:10
@catar
Co ty tam piepszysz?!

Koleś niby stoi przed kuźwa huraganem. Widać ewidentnie, że ta siła tego huraganu się zwiększa (mowa o tych cyfrach na dole) i widać też, że dom rozwala się coraz bardziej. A ten koleś niby sobie stoi ciągle tak samo?! A jakby tam no nie wiem budę dla psa postawić? samochód? cokolwiek innego??? teżby sobie tak stało?!

Prawda jest taka że zwiałoby gościa po kilkunastu sekundach tego filmu.. Dosłownie by zwiało

To jest ściema i tyle. Żyjemy w takich czasach, że to spokojnie może być wysokozaawansowana technika CGI. Lub też dom może sobie stać przed green screenem, a efekty na ten dom mogą być nakładane metodą CGI. Ale, k***a, żeby człowieka tak wygenerować?!