18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica: Niemiec Vs Argentyńczyk

MorsWin1 • 2013-03-24, 17:17
Niemiec musi zawsze na bogato sie wozić ;)


Zmorsky

2013-03-24, 20:49
MorbidGod napisał/a:

Papież Polak to się nie woził, tylko kochał dzieci, co nie?



Tobie chyba ktoś wjechał od tyłu że takie farmazony głosisz. Nie wiem tylko czy to był nauczyciel/ksiądz czy pies. Nie obchodzi mnie to.. Odpieprz się od Papieża Polaka!

gruchens

2013-03-24, 20:56
Podobno Sadole nie chcą islamskiej Europy.

Zamiast zatem pieprzyć farmazony o jakichś anty-islamskich rewolucjach, walce religijnej, oglądać i tworzyć wzniosłe filmiki o zagrożeniu ze strony islamu z dramatyczną muzyką w tle etc., to wspierajcie, albo przynajmniej nie kopcie dołków pod Chrześcijaństwem!

I uprzedzam - nie jestem fanatykiem. Nawet przeciwnie - jestem agnostykiem i mnie wkurzają afery pedofilskie, przepych i pazerność w KK. Mimo wszystko do własnego gniazda nie chcę srać! Bo to JEST nasze gniazdo - na Kościele Rzymskokatolickim wyrosła cała kultura europejska. Nie pozwólmy jej upaść.

GenerousVitttake

2013-03-24, 21:08
wyp*zdson napisał/a:



Nie żebym miał coś do Wojtyły albo do katolików [sam nim jestem], ale ten szacunek to za co mu się tak należy? Za to, że był papieżem ? Tylko za to?

Gdzieś tutaj czytałem całkiem fajny temat na jego temat. Jak to ładnie przykrył zbrodniarzy wojennych z terenów byłej Jugosławii. Totalny szacun.



Wiesz co jest najlepsze? To, że katostolce potrafią tylko szczekać. Gdy zapytasz ich o coś konkretnego (jak ty to zrobiłeś), żaden z nich w swoim ptasim móżdżku nie potrafi ułożyć sensownej odpowiedzi.

kamil1990

2013-03-24, 21:18
Ja również nie jestem w 100% wierzący, ale jak widzę jak jakiś baran obraża JPII to mam ochotę wziąć krzesło i mu w łeb nim przyj***ć. Pozdrawiam normalnych

generalissimus

2013-03-24, 21:25
Ciekawe jest to, że zawsze, gdy pojawia się temat papieża Polaka, dyskusja przyjmuje wymiar prymitywny. Ci którzy "atakują" Wojtyłę i ci, co "bronią" sprawiają wrażenie walczących zwierząt.
Faktem jest, że papieżem był i już nie żyje. Faktem jest, że dzięki niemu wielu ludzi zawdzięcza rozwój swojej wiary. Faktem jest, że reprezentował Kościół w kwestiach wysokiej wagi, co rodzi wiele kontrowersji (choćby stanowisko w sprawie AIDS i prezerwatyw). A przecież oczywiste- mam nadzieję, że nie tylko wg mnie- jest to, że nie ma prawdy obiektywnej- nie da się 'zdefiniować' JP2 tak, żeby jego charakterystyka pasowała każdemu..

wyp*zdson napisał/a:

Nie żebym miał coś do Wojtyły albo do katolików [sam nim jestem], ale ten szacunek to za co mu się tak należy? Za to, że był papieżem ? Tylko za to?


Szacunek- bo był człowiekiem? Bo nie przekreślał nikogo- nawet Ali Agcy? Bo był papieżem- do końca? Bo znosił ostrą krytykę? Bo prowadził dialog z Żydami i ciapatymi? Bo jak dostał koran w prezencie to go pocałował <a gdyby tak ciapaty dostał Biblię od papieża, uszanowałby religię innego człowieka>?

Moim zdaniem pojazdy po sobie nawzajem są bez sensu- każdy ma swoją rację.
Wojtyła to autorytet dla wielu ludzi na świecie (co innego, że jedni go tak nazywają, ale bez konsekwencji..) i -moim zdaniem- powinniśmy być dumni: niejako " promował " Polskę swoją osobą.
A dla napinaczy polecam piosnkę Kultu "Pan Pancerny"- fajny utwór i w sposób normalny akcentuje stosunek autora do Kościoła.

Qanibal

2013-03-24, 21:29
No przecież obecny papież jest Jezuitą, a oni tam składają śluby ubóstwa i takie tam, to co w tym dziwnego, że nawet jako papież tych ślubów przestrzega?

Mleczarzmail

2013-03-24, 21:40
Ojejejeje jak ktoś chce bronić na sadolu murzyna to wjazd na niego, że "to sadol" i "czego się spodziewasz", a widzę, że przy żartach o ukochanym papieżu już nie jesteście tacy radykalni? p*zdy.
To sadistic.pl, a nie kółko różańcowe.

Suq-Madiq

2013-03-24, 22:02
grzechu86tonie napisał/a:

argentynczyk jest niemieckiego pochodzenia, kazdy kto liznął troche historii z czasow 2wojny bedzie kumal kim mogli byc rodzice tego zacnego Franka. Niemiec i argentyna mowi samo za siebie, mamy papieza wychowanego przez rodzicow SS



Jesteś idiotą.
Franek ma włoskie korzenie. Poza tym urodził się jeszcze przed drugą wojną światową (już w Argentynie), więc za dużo z hitlerowcami i SS wspólnego nie miał.
Podsumowując - jesteś idiotą i ch*ja wiesz.

Neonon

2013-03-24, 22:04
Niemiec.... Niemiec niemiec ? niemiec! kojarze ! to ten co chciał nabić Polske 69 lat temu. Teraz jest spoko luz ? KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRWWWWWWWAAAAAAAAAA przegrali wojne w efekcie koncowym ... sa a są bogatrzym krajem niż Polska. j***ć niemca w ryj

tomek2302

2013-03-24, 22:27
ja tam nie wiem,ale uwazam,ze to koledzy z wojska. Ktos kto porownal te foty moze ma racje,ale ja tu widze zamierzony cel,by pokazac ludziom,ze maja nowego dobrego,skromnego papierza. jJednak biorac pod uwage historie stwierdzam ,iz to tylko pokazowka by odstapic od nagonki na ksiezy pedofili

Magnic

2013-03-24, 22:43
wyp*zdson napisał/a:



Nie żebym miał coś do Wojtyły albo do katolików [sam nim jestem], ale ten szacunek to za co mu się tak należy? Za to, że był papieżem ? Tylko za to?

Gdzieś tutaj czytałem całkiem fajny temat na jego temat. Jak to ładnie przykrył zbrodniarzy wojennych z terenów byłej Jugosławii. Totalny szacun.



Z kanonizował więcej osób niż wszyscy poprzedni papieże razem wzięci. Głosił miłość i pokój. Rozdawał swoje zdobienia i cenne przedmioty wszystkim biednym których spotkał. Przebaczał nawet swoim zamachowcom. Otworzył drogę do pogodzenia się z islamem. Przez lata zasłużył w sercach ludzi na miano największego papieża w dziejach historii. Mało jest ludzi na świecie, którzy by nie wiedzieli kto to Jan Paweł II i nie darzyli go szacunkiem, nawet ateiści.
Wystarczy czy dalej będziesz się gówniarzył jaki to jesteś obeznany a JP II brzydki i bee?

Koniec Świata

2013-03-24, 22:53
Jak z tego Franciszka taki asceta to niech wypie**ala do klasztoru. Kolejne kreowanie bohatera przez watykański PR. Dobrze, że na podłodze, k***a, nie siedzi.

MorbidGod

2013-03-24, 23:31
Człowiek napisał zgodnie z prawdą, że papież Polak kochał dzieci, a ludzie wyskakują z jakimiś świństwami. Tylko chore umysły i ludzie skrzywieni mogli pomyśleć o czymś innym niż o miłości czysto duchowej. Brzydzę się wami gady.

Machol

2013-03-24, 23:38
Cały negatywny szum wokół J.P. II bierze się z tego że kiedyś był przesadnie wyświęcany i pomnikowany za życia, to teraz co się zjadło za dużo tym się rzyga. Niezły z niego był filozof, ale w zarządzaniu był kiepski - to była figura do pokrzepienia serc solidarności. Pod koniec życia tak już schorowany, że kto sprytniejszy z koloratek to kombinował, r*chał dzieci, walił przekręty finansowe. Oczy były zwrócone na Wojtyłę i teraz ludzi ch*j strzela za ślepotę, to się wyżywają. Nie tylko gimbaza, po prostu frustraci.

A co do foty - nie wiadomo, czy czasem nie wzięli foty Benedykta z jakiegoś święta i Franciszka w jakimś mniej uroczystym dniu :P