18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różne humanitarne sposoby wykonania kary w celi śmierci

qwerq123 • 2019-11-25, 08:56
Różne humanitarne sposoby wykonania kary w celi śmierci


azerbejdzanification

2019-11-25, 20:38
k***a śmiechłem, równie dobrze można by było typa z tępą maczetą postawić aby mu łeb uciał :D

Mors_Nigra

2019-11-25, 21:45
V4D3R napisał/a:

Kary śmierci nie dostaje się za byle przestępstwo więc moim zdaniem jeśli ma ona być efektywna pod względem "wychowawczym" dla społeczeństwa, to o humanitarności nie powinno być mowy. Ale to tylko moja subiektywna opinia.



Kara śmierci, jak by nie była nie ma ŻADNEGO wpływu na zbrodniarzy, którzy dopuszczają się rzeczy za które ta kara obowiązuje, już dawno to udowodniono licznymi badaniami i nawet na zdrowy rozum, jest to oczywiste.

polakwrocek

2019-11-25, 22:20
Ludzie nie znają Onion News bo rzeczywistość zaczyna doganiać ich produkcje...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-25, 22:34
qwerq123 napisał/a:

Poprawione



Na pewno???
Kary śmierci nie wykonuje się w celi śmierci :-)

Xs...........33

2019-11-26, 00:48
Zajebista maszyna :D Podoba mi się

sikalafą

2019-11-26, 13:26
V4D3R napisał/a:

Kary śmierci nie dostaje się za byle przestępstwo więc moim zdaniem jeśli ma ona być efektywna pod względem "wychowawczym" dla społeczeństwa, to o humanitarności nie powinno być mowy. Ale to tylko moja subiektywna opinia.



Łykasz jak młody pelikanik

Be6he6mo6th

2019-11-30, 12:18
bbt555 napisał/a:

Kara śmierci spełnia swoje zadanie. Eliminuje bezwartościową jednostkę ze społeczeństwa. A bezbolesne jej wykonanie stawia karzącego oczko wyżej na drabinie cywilizacyjnej. Śmiesznie się ogląda te wszystkie filmiki z Brazylii, jak kogoś napie**alają pałami bo coś ukradł. Ale świadczy to tylko o tym jakie zbydlęcenie tam panuje. Wolałbym żyć w kraju gdzie karę wymierzają sprawiedliwe i niezawisłe sądy, niż ludzie na ulicy.



https://www.youtube.com/watch?v=CxnbvWd5dQs

Np takie?